ДЮСШ-25 - «Легіон ХХІ» - чемпіон Києва з футзалу серед дітей!

Дуже часто задаюсь одним питанням: за що люди так люблять футзал? За динамічність? За швидкості і техніку? Чи може просто через те, що у нього можна грати при будь-якій погоді? Все це вірно, але, на мою думку, найбільше він приваблює своєю інтригою. Адже, навіщо ж пересічний вболівальник приходить на стадіон чи включає по ТБ черговий матч? Однозначно задля того, щоб побачити драматичні розв’язки і фінали. І, погодьтесь – футзал, як ніщо інше спроможний повністю задовольнити цю забаганку. Ось, наприклад, зараз я б хотів вам розповісти про напружений чемпіонський фініш ДЮСШ-25 - «Легіон ХХІ» 04.

Почну з того, що за тур до завершення дитячого чемпіонату Києва з футзалу серед юнаків 2004 р.н. легіонери розташовувались на другому місці, маючи гру в запасі і двохочкове відставання від суперників. Відповідно, для того, щоб гарантувати собі «золото» підопічним Олександра Кривенди потрібно було здобути максимум – шість очок у двох матчах. І, мушу визнати – з першого ж погляду було помітно, що ці пацани налаштовані здобути звання чемпіонів. Власне, досі мені ніколи не доводилось бачити настільки сконцентровані і серйозні дитячі обличчя.

У першому матчі синім довелось помірятись силами із командою «Біблійна Церква»’04, яка розташовувалась на третій позиції. Ще напередодні тієї гри напруга відчувалась як на паркеті, так і на трибунах, де вболівальники влаштували неймовірний «саппорт» своїм діткам, вигукуючи імпровізовані кричалки. Не обходилось і без мотивуючих фраз. Ну, а куди ж без цього, коли на паркеті найважливіше, що може бути в житті кожної людини готується до одного з найважчих протистоянь сезону. У дебютному таймі номінальним господарям вдалось заробити солідний гандикап, відправивши шість м’ячів у сітку суперників, на що останні відповіли двома влучними пострілами. Проте, у другій половині гри щось пішло не так і вже до тридцятої хвилини розрив у рахунку став мінімальним – «біблійні» спільними зусиллями провели ряд вдалих атак і несподівано відродили інтригу. Концентрація в матчі була дуже високою, а на полі точилася вже боротьба характерів. В такій ситуації важливим чинником стала мотивація, якою в більшій мірі володіли хлопці з ДЮСШ-25. Власне, крім особистих амбіцій в них був ще один козир – там, на трибунах, їхні рідні продовжували вірити в перемогу, зарядивши цим своїх дітей. Це був неначе грандіозний симбіоз чемпіонської віри, де батьки разом з дітьми продовжували творити спільну вікторію. Відтак, зарядившись енергією трибун легіонери зібрали волю в кулак і довели матч до переможних 8:6. Що ж, гра звісно ж «валідольна» вийшла, але вона стала першим кроком до здійснення мрії і тепер діло залишалось за малим…

Заключним протистоянням в турнірі став двобій з аутсайдерами чемпіонату – ФК «Олімп» ’04. Розуміючи, що ця гра вже не має принести особливих проблем, вболівальники повністю віддались ейфорії, поринувши у свого роду свято. Проте, їхні улюбленці навпаки – залишались спокійними, не дозволяючи собі розслабитись бодай на секунду. Саме завдяки такому педантичному підходу до гри сині здобули більш ніж впевнену звитягу з рахунком 9:1. Фінальний свисток означав те, що ДЮСШ-25 - «Легіон ХХІ» стали тріумфаторами чемпіонату Києва. Ох, співчуваю я тим, кого не було в приміщенні спорткомплексу НУБіП в той момент. Друзі, ви таке пропустили! Стіни і паркет здригались і тремтіли від радісних викликів і оплесків. Дуже вдалими в цей момент було й національне вітання «Слава Україні!», у відповідь на яке лунало двозначне «Героям Слава!». Чому двозначне? Та тому, що з одної сторони це обов’язкова відповідь на вітання, а з іншої – героями в цей день були самі ж легіонери і їм належало трохи слави.

На завершення, варто привернути вашу увагу ще й до інших, більш важливих, на мою думку, речей, які дуже часто проходять повз нас у такі моменти. По перше – мушу хотілось би відзначити відданість легіонерів своїй команді і готовність пожертвувати собою заради спільної мети. Вони, немов малі спартанці, часто ціною ушкоджень боролись за перемогу. По-друге – не можна не помітити, що вихованість та дисципліна у хлопців вже на дуже високому рівні, адже вони вибачались перед суперниками за жорсткі стики, а також адекватно сприймали всі рішення судді. Погодьтесь – обидва пункти свідчать про чудовий рівень організації в клубі, хорошу роботу тренера та якісну підготовку до турніру. Особисто я гадаю, що це є ознакою серйозного відношення до своєї улюбленої справи і основою для розвитку справжніх професіоналів. У цих хлопців дійсно гарні перспективи. Гадаю, що при правильному розвитку цих талантів і гарній підтримці вже через декілька років з них можуть вирости гравці дуже високого рівня.

Дукаль Богдан, прес-служба «Легіон ХХІ», за матеріалами СК "Легіон XXI"Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: