Ventcontrol. Команда одного керівника

ФФзК представляє учасників чемпіонату

Дуже приємно усвідомлювати, що ти своїми руками твориш історію. Приємно усвідомлювати, що чемпіонат м. Києва для деяких команд став першою сторінкою в їх ми сподіваємось багатовікових історіях. Також не менш приємно, коли ти створив команду і у кожному матчі переживаєш за успіх своїх підопічних. Усе це про Ventcontrol, команду одного керівника.

Розпочну одразу з головного. Знайомтесь, Олександр Дяченко, Президент компанії Ventcontrol та Президент однойменного футзального клубу. Моє перше знайомство з Олександром відбулось… по фотографіям. Якось, перелистуючи звіти своїх підопічних про матчі чемпіонату, я звернув увагу на те, що в такій собі команді Ventcontrol післяматчеві інтерв’ю дають не гравці, а Президент клубу. Зацікавило… адже не кожного разу побачиш людину, яка на стільки переживає за долю своєї команди. Більше того, Олександр практично кожного разу приходить на матчі зі своєю родиною, у якій, ми сподіваємось, підростає майбутній футзаліст. Поспілкувавшись ближче, я зрозумів: Олександр Дяченко – фанат своєї справи. Розсудіть самі: він добре розуміється на стратегії гри, знає усі тонкощі футзалу а також усі нюанси, що стосуються гри своєї команди. Погодьтесь, не кожен керівник так заглиблюється у справи своїх колективів.

Щодо самої команди, то у ній зібрані як співробітники Ventcontrol, так і група досвідчених за київськими мірками гравців. Особлива роль у команді відводиться Сергію Остапенку. Я б навіть назвав Сергія граючим тренером команди, оскільки саме від нього надходить більшість підказок упродовж усього матчу. Взагалі клубу пощастило в якійсь мірі обійти такий неприємний для кожної починаючої команди період, як адаптація гравців один до одного. Це вдалось досягти завдяки тому, що кістяк команди – гравці з одного ВНЗ, з КПІ. Про сам «кістяк» - так це Максим Дацюк, один з головних бомбардирів команди Іван Кузнєцов та Євген Смірнов.

Зараз команда впевнено виступає в Першій лізі С, і віддавати свої позиції нікому просто так не збирається. Є деякі проблеми в захисті, але колектив компенсує це впевненою грою в атаці. Самобутній і цікавий колектив, який веде за собою його натхненний керівник!

Вячеслав Скоропад, прес-служба ФФзКАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: