Укрексімбанк. На межі двох фаз

Своєю розповіддю про Укрексімбанк Федерація футзалу м. Києва розпочинає цикл статей про команди, які приймають участь в UMBRO Чемпіонаті м. Києва з футзалу.

Команда Укрексімбанк – колектив дуже цікавий та самобутній. З одного боку безліч перемог на банківських футзальних небосхилах, команда є однією з найтитулованіших за всю історію Банківської фут зальної ліги. А от виступів на рівні Чемпіонату м. Києва обмаль. Виправити цей негативний баланс підопічні Юрія Ревізюка зібрались саме в 2013 році.

Лідер та засновник команди, Юрій Ревізюк, людина по справжньому закохана в футзал. На протязі довгих років Юрій постійно приймав участь у різноманітних змаганнях разом зі своїм колективом. Не пам’ятаю і року, щоб Укрексімбанк «був у тимчасовій відсутності». Саме завдяки прагненню свого керівника команда з року в рік стає все досвідченішою та по фут зальному сильною.

Є у команди часи славної історії, коли перемоги для Укрексімбанку клепали такі відомі футзальні імена, як Олександр Татарчук, Андрій Дубєй, Віталій Олещук, Юрій Дунаєвський, Олег Руденко та інші. Але останніми роками Укрексім узяв курс на зміну складу, роблячи ставку на співробітниках банку.

У нинішньому сезоні у команди з’явився тренер. Ним став Максим Ріпа, який має досвід виступів на найвищих рівнях київського футзалу. Одразу ж команда заграла по іншому. З’явився малюнок гри, швидкість і гострота в атаці. Футзальні експерти почали взнавати в новій команді ще той, славетний колектив кінця 2010 року. У міжсезоння команду також поповнили Дмитро Ржондковський та Руслан Прилєпа, гравці безперечно талановиті і корисні в командній роботі. А новим капітаном став Валерій Гурін, і тепер команда Укрексім знайома усім, як колектив з дуже міцним характером.

Знаєте, одразу приходить в пам’ять вислів одного з керівників НАБУ: «Я люблю банкірів-футболістів, а футболістів-банкірів не люблю». Ось такі вони, банкіри-футболісти, команда Укрексімбанк. Але ми впевнені – славетні часи команди Юрія Ревізюка ще попереду!

В"ячеслав СкоропадАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: