Суперники стали відомі

У четвер, 10 жовтня, в конференц-залі Панорама-холл відбулася така довгоочікувана подія, яка дала старт офіційному відкриттю нового футзального сезону у столиці нашої Неньки. Звісно ж, мова йде про жеребкування чемпіонату міста.Церемонію проводив виконавчий директор ФФзК Микола Сергієнко. На цю подію з’явилися представники більшості команд, яким кортіло пошвидше дізнатися хто ж стане їм на заваді на шляху до омріяного трофею.

Захід почався з пояснення системи розіграшу цьогорічного чемпіонату. У відбірковому етапі буде 9 ліг по 8 команд, які після нього будуть розбиті на 10 ліг. Приємним фактом є те, що кількість команд у чемпіонаті стрімко зростає і якщо минулого року їх було 43, то цього вже 72, а це ж маються на увазі лише дорослі команди (не будемо забувати про дитячий, жіночий і ветеранський чемпіонати столиці). Варто відзначити і те, що минулорічний переможець суперліги «Епіцентр К3» цього сезону приєднається до «старожила» чемпіонатів України «Київ-НПУ», тож ці дві команди будуть представляти Київ на всеукраїнській арені. Хтозна, можливо, переможець цьогорічної суперліги візьме за приклад «будівельників» і піде на підвищення? Окрім чемпіонату, буде розіграний і Кубок міста, в якому зможуть зіграти й ті команди, які не братимуть участі у чемпіонаті Києва, тож сезон має бути гарячим і змістовним.

Відійшовши трохи від серйозних питань були представлені цьогорічні спонсори змагання. Бонусним спонсором виступить компанія «Територія успіху», яка стимулюватиме своїми бонусами як покращення гри команд загалом, так і гравців зокрема, бо бонуси дійсно «смачні». Технічним спонсором виступить компанія «UMBRO», яка надає учасникам чемпіонату справді «царські» знижки – від 30 до 50%.

Далі слово взяв голова комітету ветеранського футзалу, а за сумісництвом один з найвідоміших вітчизняних арбітрів, Сергій Гроховецький. Він-то й пояснив усім присутнім які зміни у суддівстві будуть впроваджені найближчим часом, а також пояснив деякі тонкощі у правилах стосовно гри рукою та підкатів.

Після цього й відбулося найголовніше, а саме жеребкування, яке було багатим на веселі моменти. Не обійшлося й без застосування знання італійської мови деякими присутніми. До речі, переможці суперліги і вищої ліги представлятимуть наше місто на всеукраїнському рівні в фінальній частині аматорської футзальної ліги України, що ще додає більшої цінності виграним трофеям.

Жеребкування провели і перейшли до організаційних питань, на усі з яких Микола Сергієнко дав чітку і однозначну відповідь. Як і минулого року матчі будуть проводитися в найкращих залах міста – спорткомплексах КПІ і НУХТ.

На останок залишилося найприємніше – розіграш подарунків. Було розіграно дві кепки від компанії «UMBRO» і чотири офіційних м'ячі цьогорічного чемпіонату «SelectMimas», так що задоволеними залишилися усі.

Своїми думками з приводу побаченого і почутого поділився представник команди «Юрінновація» Віталій Мамчур.

- Як оціните результати жеребкування для своєї команди?

- Я взагалі не сподівався, що ми будемо грати з такими командами, як «ХІТ» та «ISTIL». Думав, що буде трошки інша система жеребкування, на кшталт тієї, що була минулого року, але це навіть цікавіше, бо є можливість спробувати свої сили з дуже хорошими командами і побачити свій реальний рівень у порівнянні з ними. Ця «родзинка» мені дуже сподобалася і я її позитивно оцінюю. Вважаю, що групи Е і Fрівні за підбором команду і немає перекосу. Єдине, що я деякі команди не знаю, наприклад «ARP-410».У нас буде «юридичне» дербі з «Advisers», так що група цікава.

- Що скажете про нововведення у чемпіонаті з цього сезону?

- Дисципліна має бути у будь-якому випадку, наприклад, по паспортам футзалістів, хоча б з того боку, що люди відчують серйозність цього турніру. Приберуться певні моменти зі зловживаннями з підміною гравців і т.п. Тут, як і в навчальному процесі, коли хтось здає іспит і пред’являє свою заліковку, щоб підтвердити, що це саме він. Тим більше, я прочитав, що є можливість отримати спортивний розряд, і, звичайно ж, його має отримати той, хто реально грає. До змін в арбітражі також ставлюся позитивно. Зрозуміло, що потрібна певна система стимулювання арбітрів і необхідно зменшити кількість їхніх помилок, а кількість помилок зменшується тоді, коли людина готується, думає, усвідомлює. В принципі, усі рухи, що в минулому році, що в цьому є правильними і спрямовані у вірному напрямку. А от як це все реально спрацює, покаже сам чемпіонат. Я вже стільки разів був на різних заходах, а постійно підіймають одне і те ж питання – будьте до нас лояльні. Ну не будуть люди лояльні, тому що у нас завжди хтось залишиться незадоволеним. Просто слова ні до чого не приведуть, а ті заходи, які впроваджуються, нададуть певний додатковий аргумент у суперечці, що може виникнути.Можу навіть продемонструвати на прикладі. У минулому чемпіонаті були різні моменти, навіть за участі нашої команди про заангажоване суддівство, про те, що хтось підтримує ту чи іншу команду, але це все більше висмоктано з пальця, тому що ніхто нічого не знає, а просто висуває здогади. Ці ж заходи дають аргументи такого плану: а яка мотивація у цього арбітра, щоб бути більш лояльним до цієї команди? Наскільки інша сторона має бути вагоміша, щоб переважити навіть не матеріальну винагороду, а можливість судити в першій чи екстра-лізі? Тому це все дуже добре.

- Вже окреслили певні завдання для своєї команди на цей сезон?

- Якщо хлопці будуть тренуватися у запропонованому режимі, який ми їм пропонуємо, якщо приберуть тарганів зі своєї голови і т.п., то у нас буде нормальний результат і ми зможемо боротися з будь-якою командою. Інша справа, що як і в будь-якій команді, а у нас, мабуть, трохи більше, особливо у порівнянні з суперлігою, є питання, що залежать від конкретних людей, від того наскільки серйозно вони до цього поставляться. Тому що вони думають, що вони сильні гравці, а насправді вони не сильні, тому що сила як у кулаці, коли стиснений не один палець, а усі. Для того, що була команда, потрібно більше часу проводити у тренувальному процесі. Будуть вони його проводити – будуть і результати, обов’язково. А якщо деякі будуть приходити тільки на ігри або ситуативно, то результат ніколи не прийде.

Андрій Гулій

За матеріалами  http://futsalkiev.com/news/445.html

 В лиге участвуют
33 турнира 
1166 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заир
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таірова
8 Суми Lex VSK - СумБуд
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро 18/11/2017
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Жовті Води Спарта
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: