Суперники стали відомі

У четвер, 10 жовтня, в конференц-залі Панорама-холл відбулася така довгоочікувана подія, яка дала старт офіційному відкриттю нового футзального сезону у столиці нашої Неньки. Звісно ж, мова йде про жеребкування чемпіонату міста.Церемонію проводив виконавчий директор ФФзК Микола Сергієнко. На цю подію з’явилися представники більшості команд, яким кортіло пошвидше дізнатися хто ж стане їм на заваді на шляху до омріяного трофею.

Захід почався з пояснення системи розіграшу цьогорічного чемпіонату. У відбірковому етапі буде 9 ліг по 8 команд, які після нього будуть розбиті на 10 ліг. Приємним фактом є те, що кількість команд у чемпіонаті стрімко зростає і якщо минулого року їх було 43, то цього вже 72, а це ж маються на увазі лише дорослі команди (не будемо забувати про дитячий, жіночий і ветеранський чемпіонати столиці). Варто відзначити і те, що минулорічний переможець суперліги «Епіцентр К3» цього сезону приєднається до «старожила» чемпіонатів України «Київ-НПУ», тож ці дві команди будуть представляти Київ на всеукраїнській арені. Хтозна, можливо, переможець цьогорічної суперліги візьме за приклад «будівельників» і піде на підвищення? Окрім чемпіонату, буде розіграний і Кубок міста, в якому зможуть зіграти й ті команди, які не братимуть участі у чемпіонаті Києва, тож сезон має бути гарячим і змістовним.

Відійшовши трохи від серйозних питань були представлені цьогорічні спонсори змагання. Бонусним спонсором виступить компанія «Територія успіху», яка стимулюватиме своїми бонусами як покращення гри команд загалом, так і гравців зокрема, бо бонуси дійсно «смачні». Технічним спонсором виступить компанія «UMBRO», яка надає учасникам чемпіонату справді «царські» знижки – від 30 до 50%.

Далі слово взяв голова комітету ветеранського футзалу, а за сумісництвом один з найвідоміших вітчизняних арбітрів, Сергій Гроховецький. Він-то й пояснив усім присутнім які зміни у суддівстві будуть впроваджені найближчим часом, а також пояснив деякі тонкощі у правилах стосовно гри рукою та підкатів.

Після цього й відбулося найголовніше, а саме жеребкування, яке було багатим на веселі моменти. Не обійшлося й без застосування знання італійської мови деякими присутніми. До речі, переможці суперліги і вищої ліги представлятимуть наше місто на всеукраїнському рівні в фінальній частині аматорської футзальної ліги України, що ще додає більшої цінності виграним трофеям.

Жеребкування провели і перейшли до організаційних питань, на усі з яких Микола Сергієнко дав чітку і однозначну відповідь. Як і минулого року матчі будуть проводитися в найкращих залах міста – спорткомплексах КПІ і НУХТ.

На останок залишилося найприємніше – розіграш подарунків. Було розіграно дві кепки від компанії «UMBRO» і чотири офіційних м'ячі цьогорічного чемпіонату «SelectMimas», так що задоволеними залишилися усі.

Своїми думками з приводу побаченого і почутого поділився представник команди «Юрінновація» Віталій Мамчур.

- Як оціните результати жеребкування для своєї команди?

- Я взагалі не сподівався, що ми будемо грати з такими командами, як «ХІТ» та «ISTIL». Думав, що буде трошки інша система жеребкування, на кшталт тієї, що була минулого року, але це навіть цікавіше, бо є можливість спробувати свої сили з дуже хорошими командами і побачити свій реальний рівень у порівнянні з ними. Ця «родзинка» мені дуже сподобалася і я її позитивно оцінюю. Вважаю, що групи Е і Fрівні за підбором команду і немає перекосу. Єдине, що я деякі команди не знаю, наприклад «ARP-410».У нас буде «юридичне» дербі з «Advisers», так що група цікава.

- Що скажете про нововведення у чемпіонаті з цього сезону?

- Дисципліна має бути у будь-якому випадку, наприклад, по паспортам футзалістів, хоча б з того боку, що люди відчують серйозність цього турніру. Приберуться певні моменти зі зловживаннями з підміною гравців і т.п. Тут, як і в навчальному процесі, коли хтось здає іспит і пред’являє свою заліковку, щоб підтвердити, що це саме він. Тим більше, я прочитав, що є можливість отримати спортивний розряд, і, звичайно ж, його має отримати той, хто реально грає. До змін в арбітражі також ставлюся позитивно. Зрозуміло, що потрібна певна система стимулювання арбітрів і необхідно зменшити кількість їхніх помилок, а кількість помилок зменшується тоді, коли людина готується, думає, усвідомлює. В принципі, усі рухи, що в минулому році, що в цьому є правильними і спрямовані у вірному напрямку. А от як це все реально спрацює, покаже сам чемпіонат. Я вже стільки разів був на різних заходах, а постійно підіймають одне і те ж питання – будьте до нас лояльні. Ну не будуть люди лояльні, тому що у нас завжди хтось залишиться незадоволеним. Просто слова ні до чого не приведуть, а ті заходи, які впроваджуються, нададуть певний додатковий аргумент у суперечці, що може виникнути.Можу навіть продемонструвати на прикладі. У минулому чемпіонаті були різні моменти, навіть за участі нашої команди про заангажоване суддівство, про те, що хтось підтримує ту чи іншу команду, але це все більше висмоктано з пальця, тому що ніхто нічого не знає, а просто висуває здогади. Ці ж заходи дають аргументи такого плану: а яка мотивація у цього арбітра, щоб бути більш лояльним до цієї команди? Наскільки інша сторона має бути вагоміша, щоб переважити навіть не матеріальну винагороду, а можливість судити в першій чи екстра-лізі? Тому це все дуже добре.

- Вже окреслили певні завдання для своєї команди на цей сезон?

- Якщо хлопці будуть тренуватися у запропонованому режимі, який ми їм пропонуємо, якщо приберуть тарганів зі своєї голови і т.п., то у нас буде нормальний результат і ми зможемо боротися з будь-якою командою. Інша справа, що як і в будь-якій команді, а у нас, мабуть, трохи більше, особливо у порівнянні з суперлігою, є питання, що залежать від конкретних людей, від того наскільки серйозно вони до цього поставляться. Тому що вони думають, що вони сильні гравці, а насправді вони не сильні, тому що сила як у кулаці, коли стиснений не один палець, а усі. Для того, що була команда, потрібно більше часу проводити у тренувальному процесі. Будуть вони його проводити – будуть і результати, обов’язково. А якщо деякі будуть приходити тільки на ігри або ситуативно, то результат ніколи не прийде.

Андрій Гулій

За матеріалами  http://futsalkiev.com/news/445.html

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: