Київ. Суперліга. Дві супер нічиїх

Середа подарувала кілька цікавих подій

Ми продовжуємо відслідковувати унікальні події матчів UMBRO чемпіонату м. Києва з футзалу. Черговий день у календарі можна сміливо відмітити червоним маркером… На перший погляд, звичайний ігровий день. На перший погляд, нічого незвичайного, але давайте трішки глибше заглянемо у події середи. Отже, середа подарувала нам наступне:
- Нарешті! Вітаємо! Вперше новачок турніру, молода команда V9 змогла піти з майданчика з очками в активі. Більше того, нічия з ISTIL може розглядатись коллективом Ярослава Заграйчука, як поразка. ISTIL на протязі усього матчу доводилось відіграватись, а зрівняти рахунок підопічні Буянова змогли лише за кілька хвилин до завершення зустрічі, вміло розігравши більшість. З іншого боку даний заліковий пункт є більш цінним через те, що здобутий він був «малою кров’ю», на гру знову приїхало лише шість гравців.
- Вперше тур у Суперлізі закінчився «абсолютною нічиєю». Кожен з колективів не хотів поступатись, що і привело до такого результату.
- Кожен з поєдинків проходив за схожим сценарієм, в кожному з матчів усе вирішили останні хвилини і гра з п’ятим польовим.
- Чи не вперше тур у Суперлізі видався не таким результативним, до яких ми звикли. 6 м’ячів за дві гри, мабуть довга пауза в чемпіонаті та події в країні відобразились на низькій результативності.
Ще один факт, який дуже хочеться відмітити – дисциплінованість V9. Саме це, на нашу думку, стало запорукою успіху. Зникли зайві розмови, гравці виходять на майданчик з єдиною метою – грати. Багато в чому це заслуга Шпички, адже саме від нього на протязі матчу надходять вказівки не відволікатись на зайві розмови. Що ж, результат це вже почало приносити, що не може не тішити…
Ось таким видався черговий тур у Суперлізі, на який ми вирішили звернути свою увагу. Чекаємо наступних матчів, боротьба за перше та третє місце, судячи з турнірної таблиці, лише розпочинається!

1. Эпицентр К6 6 12
2. ХІТ 5 11
3. ISTIL 6 5
4. V9 5 1

Ярослава ПідвальнаВ лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Чемпион

1

Одесса МКВ
2 Харьков Слобода
3 Кривой Рог Конкорд
4 Херсон Стелс
5 Желтые Воды МАУ МГОК
6 Ровно Свиспан-Горизонт
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) ФК ПБ
9 Киев Альтернатива
10 Житомирская обл. Атлет
11 Хмельницкий Динамо ГУНП
12 Николаев ИНИСС
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Новая Полиция
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Агропродсервис
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Таможенник
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород Проспект
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: