Київ. SС Vikings-КНУ. З програмістів у вікінги

ФФзК представляє учасників чемпіонату

Як відомо, на протязі свого довгого історичного існування колектив може змінити місце прописки, половину основного складу, тренера, стиль гри, форму і багато багато чого іншого. Але от щоб команда змінювала ПРОФЕСІЮ? Як вам таке? Звучить забавно, я б навіть сказав трохи комічно. Та таке дійсно існує… От сьогодні на прикладі команди SС Vikings-КНУ ми розкажемо про такі цікаві метаморфози.
Так склалась доля, що SС Vikings-КНУ стали моєю першою командою у футзалі (в ролі арбітра). Як зараз пам’ятаю: повний зал КПІ народу, гра проти зіркових ФК «Маестро», неймовірний шквал емоцій і рахунок 2:2 по закінченню гри. Тоді ще я подумав? Наскільки складно гравцям бігати по паркету, грати зовсім іншим м’ячем на таких маленьких відстанях. Хто б знав, що згодом фут зал стане моїм життям. Але зараз не про мене. SimСorp (а саме так називались тоді вікінги) представляли однойменну компанію, що спеціалізується на програмному забезпеченні різних галузей промисловості. Організатор команди, Вадим Волковинський, людина дуже спортивна у душі, головною метою якої є зближення співробітників компанії навколо спорту. А з тодішніх лідерів особливо виділявся Олександр Банніков (і не тільки своєю зовнішністю і антропометричними даними, але й умінням тримати м’яч і нав’язувати боротьбу суперникам).
Час йде, усе змінюється. Поступово і SimСorp зазнав суттєвих змін. Тепер команду іменують вікінгами, а не програмістами… Загадка цього перетворення так і залишиться для нас загадкою, але разом з новим іменем прийшли і нові результати. Змінився і склад команди, хоча не дуже суттєво. Дуже важливим періодом в історії команди можна назвати минулий сезон, коли з командою працював відомий у Києві гравець Артем Резніченко. Артем не тільки своєю грою допомагав колишньому SimСorp змінювати обличчя, але й згодом зайняв місце тренера. Саме в цей період у команди почалось нове життя. З’явились такі гравці, як Крамаров та брати Шарапови, Банніков та Олешко. Зміцнилась і позиція голкіпера. На допомогу Олексію Паденоку був запрошений Костянтин Калмик, який має досвід виступів під орудою відомих майстрів фут залу. Цим людям належало вести колектив до нових здобутків…
Нинішній сезон SС Vikings-КНУ розпочали з… співробітництва. Команда підписала угоду про налагодження ділових і спортивних стосунків з Університетом ім.. Шевченка. Звідси і поява в назві трьох великих літер у кінці. Завдяки цьому співробітництву команді тепер можуть допомогти гравці зі збірної університету (яка також підсилюється гравцями SС Vikings-КНУ). Результат? Команда пройшла відбірковий етап з потрібною кількістю набраних очок і лідирує в своїй групі. А що ще потрібно колективу, який прагне не тільки до трофеїв, але й до духовних (в спортивному плані) здобутків?


Вячеслав Скоропад, прес-служба ФФзКВ лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Чемпион

1

Одесса МКВ
2 Харьков Слобода
3 Кривой Рог Конкорд
4 Херсон Стелс
5 Желтые Воды МАУ МГОК
6 Ровно Свиспан-Горизонт
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) ФК ПБ
9 Киев Альтернатива
10 Житомирская обл. Атлет
11 Хмельницкий Динамо ГУНП
12 Николаев ИНИСС
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Новая Полиция
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Агропродсервис
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Таможенник
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород Проспект
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: