Київ. KODEX. «Чорний день» для суперників

ФФзК представляє учасників чемпіонату

Як і у багатьох команд, історія команди KODEX налічує не дуже багато років. Фактично команда з’явилась лише влітку минулого року, показавши себе з найкращого боку на літніх турнірах. Але якщо копнути трохи глибше, зазирнути дещо далі і стрибнути трішки вище, можна простежити практично родове дерево команди. Сьогодні цим і займемось.
Є такий турнір у Києві – Київська футбольна АвтоЛіга. У була у ньому така собі команда Honda-Mafia. Запитаєте, до чого тут це? Відповім! Справа в тому, що саме «мафіозі» стали однією з ланок, яка потім утворила нинішній KODEX. Ще тоді команда також у чорній формі не без успіхів боролась з грандами автомобільного футзалу, такими як Skoda Mitsubishi. Особливо згадується минулий сезон, у якому кістяк нинішнього KODEX ледь не відібрав золото у «чехів». Ох, яка була гра, які були пристрасті… А як грала тодішня «мафія»… Швидкі переміщення, потужні та іноді несподівані удари по воротам, карколомні комбінації і дисципліна. Дисципліна, якої так не вистачає багатьом колективам, у Honda-Mafia була на найвищому рівні.
Перенесемось у літо 2013 року. Літній спекотній день, перший тур одного з проміжних турнірів. На майданчику з’являються вже знайомі мені гравці Honda-Mafia… Але що це? На футболках того ж кольору вже інша назва – KODEX! Виявляється, тепер автомобілісти стали юристами і вирішили клепати перемоги вже в чемпіонатах під егідою ФФзК. Щодо гри, то вона залишилась такою ж швидкою та «чисто футзальною». Ну не люблять гравці Honda-Mafia грати в «бий-біжи»…
Нинішні лідери KODEX – добре знайомі нам «автомобілісти» Станіслав Клімов, Євген Цалік, Дмитро Погребняк та Костянтин Рибалка. Своє звичне місце у воротах зайняв Артем Денисюк, на якого захист завжди може покластись. Варто Артему упіймати кураж, і ніякий навіть супер класний нападаючий не засмутить KODEX своїми влучними і підступними ударами. До вже згаданих мною гравців можна віднести і досвідченого Максима Онуфрієнка, якого ми пам’ятаємо ще за виступами у Другій лізі України чотирирічної давнини.
На даний момент команда виступає у Вищій лізі А. Відбір підопічним Климова вдався краще, але попереду ще багато матчів, у яких представники юридичної фірми KODEX зможуть показати себе лише з найкращого боку!

Вячеслав Скоропад, прес-служба ФФзКВ лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Чемпион

1

Одесса МКВ
2 Харьков Слобода
3 Кривой Рог Конкорд
4 Херсон Стелс
5 Желтые Воды МАУ МГОК
6 Ровно Свиспан-Горизонт
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) ФК ПБ
9 Киев Альтернатива
10 Житомирская обл. Атлет
11 Хмельницкий Динамо ГУНП
12 Николаев ИНИСС
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Новая Полиция
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Агропродсервис
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Таможенник
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород Проспект
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: