Київ. Юрінновація. Команда з творчим стилем гри

ФФзК представляє учасників чемпіонату

Наступну команду в нашому огляді можна сміливо назвати «новаторською». Не тільки тому, що її назва співзвучна з цим словом, а ще й за історією. Розпочались ігрові звершення команди Юрінновація кілька років тому, коли шалений фанат спорту і просто хороша людина Віталій Мамчур зібрав під свої знамена знайомих футзалістів. Перші ж кроки у футзалі показали, що команда може досягти багато чого. Згадуючи ті часи і розмови з Мамчуром, хочеться відмітити бажання організатора створити команду однодумців, яка здатна вирішувати поставлені перед нею завдання. Захоплення Віталієм теоретичними знаннями зі спортивної психології не пройшли дарма. Зараз Юрінновація – це дійсно, в першу чергу, колектив.

Окремого абзацу заслуговує організатор команди. Віталій – людина зі спортивним серцем. Після того, як у команди «закінчились» усі голкіпери, Віталій за дуже короткий термін зумів віднайти у собі навички воротаря і гідно виступав на цій позиції. До того ж, Віталій Мамчур – дуже цікавий співрозмовник, інтерв’ю з Віталієм ніколи не обмежуються однією фразою. Ми обов’язково виділимо час і поспілкуємось з цією дуже цікавою людиною окремо…

За довгі роки участі у чемпіонатах Юрінновація ніколи не була учасником нижчих дивізіонів. Ця команда завжди любила і вміла грати з лідерами. До того ж, маючи у складі таких виконавців, як Гончарук, Грачов, Жабін та Алієв, команда стала володарем кількох кубків, які розігрувались Федерацією. Щодо останніх поповнень складу, то команда увесь час у пошуку. На даний момент у складі я бачу лише одного новачка – голкіпера Власова. Це поповнення прийшлось дуже доречним, бо Олег одразу став лідером команди і саме з його допомогою Юрінновація заграла по новому.

За словами Мамчура, команда «в силу відсутності футзальних знань, старається грати більш творчо». Але кожному керівнику хотілося б, щоб команда ще й розуміла суть гри. Тому Юрінновації ще є куди рости, а ми з задоволенням будемо спостерігати, як, можливо, у Києві народжується новий футзальний гранд!

Прес-служба ФФзКВ лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Чемпион

1

Одесса МКВ
2 Харьков Слобода
3 Кривой Рог Конкорд
4 Херсон Стелс
5 Желтые Воды МАУ МГОК
6 Ровно Свиспан-Горизонт
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) ФК ПБ
9 Киев Альтернатива
10 Житомирская обл. Атлет
11 Хмельницкий Динамо ГУНП
12 Николаев ИНИСС
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Новая Полиция
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Агропродсервис
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Таможенник
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород Проспект
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: