Київ. Юрінновація. Команда з творчим стилем гри

ФФзК представляє учасників чемпіонату

Наступну команду в нашому огляді можна сміливо назвати «новаторською». Не тільки тому, що її назва співзвучна з цим словом, а ще й за історією. Розпочались ігрові звершення команди Юрінновація кілька років тому, коли шалений фанат спорту і просто хороша людина Віталій Мамчур зібрав під свої знамена знайомих футзалістів. Перші ж кроки у футзалі показали, що команда може досягти багато чого. Згадуючи ті часи і розмови з Мамчуром, хочеться відмітити бажання організатора створити команду однодумців, яка здатна вирішувати поставлені перед нею завдання. Захоплення Віталієм теоретичними знаннями зі спортивної психології не пройшли дарма. Зараз Юрінновація – це дійсно, в першу чергу, колектив.

Окремого абзацу заслуговує організатор команди. Віталій – людина зі спортивним серцем. Після того, як у команди «закінчились» усі голкіпери, Віталій за дуже короткий термін зумів віднайти у собі навички воротаря і гідно виступав на цій позиції. До того ж, Віталій Мамчур – дуже цікавий співрозмовник, інтерв’ю з Віталієм ніколи не обмежуються однією фразою. Ми обов’язково виділимо час і поспілкуємось з цією дуже цікавою людиною окремо…

За довгі роки участі у чемпіонатах Юрінновація ніколи не була учасником нижчих дивізіонів. Ця команда завжди любила і вміла грати з лідерами. До того ж, маючи у складі таких виконавців, як Гончарук, Грачов, Жабін та Алієв, команда стала володарем кількох кубків, які розігрувались Федерацією. Щодо останніх поповнень складу, то команда увесь час у пошуку. На даний момент у складі я бачу лише одного новачка – голкіпера Власова. Це поповнення прийшлось дуже доречним, бо Олег одразу став лідером команди і саме з його допомогою Юрінновація заграла по новому.

За словами Мамчура, команда «в силу відсутності футзальних знань, старається грати більш творчо». Але кожному керівнику хотілося б, щоб команда ще й розуміла суть гри. Тому Юрінновації ще є куди рости, а ми з задоволенням будемо спостерігати, як, можливо, у Києві народжується новий футзальний гранд!

Прес-служба ФФзКАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: