Київ. Юрінновація. Команда з творчим стилем гри

ФФзК представляє учасників чемпіонату

Наступну команду в нашому огляді можна сміливо назвати «новаторською». Не тільки тому, що її назва співзвучна з цим словом, а ще й за історією. Розпочались ігрові звершення команди Юрінновація кілька років тому, коли шалений фанат спорту і просто хороша людина Віталій Мамчур зібрав під свої знамена знайомих футзалістів. Перші ж кроки у футзалі показали, що команда може досягти багато чого. Згадуючи ті часи і розмови з Мамчуром, хочеться відмітити бажання організатора створити команду однодумців, яка здатна вирішувати поставлені перед нею завдання. Захоплення Віталієм теоретичними знаннями зі спортивної психології не пройшли дарма. Зараз Юрінновація – це дійсно, в першу чергу, колектив.

Окремого абзацу заслуговує організатор команди. Віталій – людина зі спортивним серцем. Після того, як у команди «закінчились» усі голкіпери, Віталій за дуже короткий термін зумів віднайти у собі навички воротаря і гідно виступав на цій позиції. До того ж, Віталій Мамчур – дуже цікавий співрозмовник, інтерв’ю з Віталієм ніколи не обмежуються однією фразою. Ми обов’язково виділимо час і поспілкуємось з цією дуже цікавою людиною окремо…

За довгі роки участі у чемпіонатах Юрінновація ніколи не була учасником нижчих дивізіонів. Ця команда завжди любила і вміла грати з лідерами. До того ж, маючи у складі таких виконавців, як Гончарук, Грачов, Жабін та Алієв, команда стала володарем кількох кубків, які розігрувались Федерацією. Щодо останніх поповнень складу, то команда увесь час у пошуку. На даний момент у складі я бачу лише одного новачка – голкіпера Власова. Це поповнення прийшлось дуже доречним, бо Олег одразу став лідером команди і саме з його допомогою Юрінновація заграла по новому.

За словами Мамчура, команда «в силу відсутності футзальних знань, старається грати більш творчо». Але кожному керівнику хотілося б, щоб команда ще й розуміла суть гри. Тому Юрінновації ще є куди рости, а ми з задоволенням будемо спостерігати, як, можливо, у Києві народжується новий футзальний гранд!

Прес-служба ФФзКВ лиге участвуют
33 турнира 
1166 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заир
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таірова
8 Суми Lex VSK - СумБуд
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро 18/11/2017
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Жовті Води Спарта
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: