Київ. Володимир Збанко: «Повинен бути колектив!»

Коментар тренера Тріумфу після останнього матчу на турнірі
- Звичайно, кожен тренер бажає своїй команді перемоги. Маємо тренувальний процес, де футболісти пробують різні комбінації, багато чого дізнаються і тільки вчаться грати у футбол. Те, що награємо, на даному турнірі не завжди допомагає, адже у хлопців часто виникає психологічний стрес. Наприклад, сьогодні двоє футболістів отримали червоні картки тому, що ніколи не грали на такому рівні. Отже, ми лише вчимося.
- Над чим ще вашій команді варто працювати?
- Хотілося б, щоб команда була хорошим колективом поза футболом. Лише тоді з’являться перемоги і взаєморозуміння на паркеті. Моя задача – зробити так, щоб хлопці краще один одного розуміли поза грою.
- Дане протистояння мало якесь турнірне значення?
- У нас було завдання з першої гри взяти три очки. Другу ми програли, третю... Однак повинні були взяти три очки, щоб перейти психологічний бар’єр. Нажаль, маємо багато травмованих гравців, долаємо велику відстань з Броварів, їдучи на матч. Звичайно, не хочемо спускатися на лігу нижче. Зараз, можливо, колектив трохи недотягує, проте деякі моменти мені подобаються. Коли команда програє, але я передивляюся ці моменти, то отримую задоволення від того, що дещо в команди таки виходить.
- Ви вже давно виступаєте у змаганнях під егідою Федерації футзалу. Ви приймаєте участь з першого сезону колишньої Умброліги, де ви стали Чемпіоном Вищої ліги у якості гравця і першої ліги у якості тренера. З того часу багато що змінилося?
- Приємно, що ви знаєте такі факти! Змінилося багато чого, а головне - що у найкращу сторону. Великий крок вперед зроблено в організації самих турнірів. Кількість команд постійно зростає. Арбітраж, мабуть, найкращий в порівнянні з іншими турнірами. Дуже правильним рішенням було запрошення інспекторів. Окремого компліменту заслуговує професійна відеозйомка та онлайн трансляція матчів. Ну і на останок хочу добавити, що дуже виріс рівень самих команд учасників змагань та інтерес глядачів до змагань.

Ярослава Підвальна, прес-служба ФФзКАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: