Київ. Станіслав Гончаренко: " Надто пізно схаменулись!"


Тренер «Політехнік – Легіон XXI» Станіслав Гончаренко похвалив своїх футболістів за старання і пояснив причини невдалого виступу команди у відбірковому етапі.

«Дана гра була вирішальною, - сказав Станіслав Олександрович в інтерв’ю після зустрічі з «SC Vikings – КНУ» - Ми це зрозуміли, лише коли приїхали на матч, адже в попередньому протистоянні «Система-Інвест» програли і тому на першу чи другу позицію вже не претендували. Нам потрібно було перемогти в особистій зустрічі і ми це зробили. В даному матчі наші гравці проявили тактичну грамотність, хорошу внутрішню налаштованість і чудову командну атмосферу - найголовніші складові, завдяки яким можна отримати такий результат. Ми останні дві зустрічі зіграли на нуль, а, взагалі, в нашій підгрупі вдалося в чотирьох з семи ігор не пропустити жодного м’яча. Це говорить про організованість процесу, про хороші вміння, дисциплінованість та старанність наших хлопців. Отже, важливу роль грає їх ставлення до роботи».

«Ми багато разів говорили між собою про те, що надто пізно організувалися. Команда «з листа» зібралася в жовтні місяці і, практично, з кінця жовтня стартував турнір. Поки визначалися зі складом, зігравалися, то потрапили під великий «прес», під хороших суперників. Якби з теперішнім станом команди ми перенеслися в той час, то, я думаю, посіли б третю - четверту позицію у відбірковій групі».

Також тренер не виключив можливості появи нових футболістів у складі «студентів»: «Це неминучий процес, будуть вливатися люди, однак кістяк вже є. До них додаватимуться гравці, яких точково підбиратимемо по складу команди» - заявив Гончаренко.

Ярослава Підвальна

По матеріалам futsalkiev.comАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: