Київ. Станіслав Гончаренко: " Надто пізно схаменулись!"


Тренер «Політехнік – Легіон XXI» Станіслав Гончаренко похвалив своїх футболістів за старання і пояснив причини невдалого виступу команди у відбірковому етапі.

«Дана гра була вирішальною, - сказав Станіслав Олександрович в інтерв’ю після зустрічі з «SC Vikings – КНУ» - Ми це зрозуміли, лише коли приїхали на матч, адже в попередньому протистоянні «Система-Інвест» програли і тому на першу чи другу позицію вже не претендували. Нам потрібно було перемогти в особистій зустрічі і ми це зробили. В даному матчі наші гравці проявили тактичну грамотність, хорошу внутрішню налаштованість і чудову командну атмосферу - найголовніші складові, завдяки яким можна отримати такий результат. Ми останні дві зустрічі зіграли на нуль, а, взагалі, в нашій підгрупі вдалося в чотирьох з семи ігор не пропустити жодного м’яча. Це говорить про організованість процесу, про хороші вміння, дисциплінованість та старанність наших хлопців. Отже, важливу роль грає їх ставлення до роботи».

«Ми багато разів говорили між собою про те, що надто пізно організувалися. Команда «з листа» зібралася в жовтні місяці і, практично, з кінця жовтня стартував турнір. Поки визначалися зі складом, зігравалися, то потрапили під великий «прес», під хороших суперників. Якби з теперішнім станом команди ми перенеслися в той час, то, я думаю, посіли б третю - четверту позицію у відбірковій групі».

Також тренер не виключив можливості появи нових футболістів у складі «студентів»: «Це неминучий процес, будуть вливатися люди, однак кістяк вже є. До них додаватимуться гравці, яких точково підбиратимемо по складу команди» - заявив Гончаренко.

Ярослава Підвальна

По матеріалам futsalkiev.comВ лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Чемпион

1

Одесса МКВ
2 Харьков Слобода
3 Кривой Рог Конкорд
4 Херсон Стелс
5 Желтые Воды МАУ МГОК
6 Ровно Свиспан-Горизонт
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) ФК ПБ
9 Киев Альтернатива
10 Житомирская обл. Атлет
11 Хмельницкий Динамо ГУНП
12 Николаев ИНИСС
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Новая Полиция
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Агропродсервис
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Таможенник
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород Проспект
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: