Київ. Станіслав Гончаренко: " Надто пізно схаменулись!"


Тренер «Політехнік – Легіон XXI» Станіслав Гончаренко похвалив своїх футболістів за старання і пояснив причини невдалого виступу команди у відбірковому етапі.

«Дана гра була вирішальною, - сказав Станіслав Олександрович в інтерв’ю після зустрічі з «SC Vikings – КНУ» - Ми це зрозуміли, лише коли приїхали на матч, адже в попередньому протистоянні «Система-Інвест» програли і тому на першу чи другу позицію вже не претендували. Нам потрібно було перемогти в особистій зустрічі і ми це зробили. В даному матчі наші гравці проявили тактичну грамотність, хорошу внутрішню налаштованість і чудову командну атмосферу - найголовніші складові, завдяки яким можна отримати такий результат. Ми останні дві зустрічі зіграли на нуль, а, взагалі, в нашій підгрупі вдалося в чотирьох з семи ігор не пропустити жодного м’яча. Це говорить про організованість процесу, про хороші вміння, дисциплінованість та старанність наших хлопців. Отже, важливу роль грає їх ставлення до роботи».

«Ми багато разів говорили між собою про те, що надто пізно організувалися. Команда «з листа» зібралася в жовтні місяці і, практично, з кінця жовтня стартував турнір. Поки визначалися зі складом, зігравалися, то потрапили під великий «прес», під хороших суперників. Якби з теперішнім станом команди ми перенеслися в той час, то, я думаю, посіли б третю - четверту позицію у відбірковій групі».

Також тренер не виключив можливості появи нових футболістів у складі «студентів»: «Це неминучий процес, будуть вливатися люди, однак кістяк вже є. До них додаватимуться гравці, яких точково підбиратимемо по складу команди» - заявив Гончаренко.

Ярослава Підвальна

По матеріалам futsalkiev.comАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: