Київ. СБ-ТИМ. Хоч з закритими очима…

ФФзК представляє учасників чемпіонату

Сьогоднішня наша розповідь про команду, яка зараз йде в одноосібних лідерах Першої ліги В. Про команду, яка за середнім віком може сміливо вважатись найстаршим колективом чемпіонату сезону 2013/2014. Але, скажете ви, якщо команда вікова, як вона може лідирувати в компанії більш молодих колективів? Відповідь дуже проста… і відповідь ця «досвід»!

Що ж, як дуже часто буває розпочну з пояснення назви статті. Вже кілька років я спостерігаю за СБ-ТИМ, і кожна гра постійно ставить переді мною одне і те ж запитання: «як це можливо?». Знову поясню: таке враження, що гравці просто не помічають віку і зайвих «вікових» кілограмів, вони носяться по паркету на протязі усього матчу, а ще швидше по паркету рухається м’яч. Взаєморозуміння між гравцями колосальне, тому іноді здається, що навіть якщо зав’язати очі кожному з СБ-ТИМ, передачі все одно не втратять своєї точності.

Команда завжди боролась лише за найвищі місця в турнірах. Звідси і багата колекція нагород, серед яких є медалі різного ґатунку. СБ-ТИМ представляють Службу безпеки України, тому такі якості, як характер та жага до перемог у них просто у крові. До того ж не кожен гравець ризикне нав’язувати фізичну боротьбу потужним гравцям СБ-ушників. Все ж так неважко і на проблеми наразитись, як під час матчу, так і за межами майданчика (не сприймайте тільки ці слова серйозно). Але не дивлячись на все, що я сказав, дисципліна у колективі залізна… все ж силовики.

Команда, за словами лідера колективу Анатолія Комара, вже років 15 грає разом. Звідси і чудове взаєморозуміння, взаємодія на майданчику і прекрасне бачення партнерів. Гравці люблять футбол і проводити по кілька матчів за вихідні для них – не проблема, а навіть задоволення. Серед лідерів колективу навіть виділити когось складно. Настільки гармонійно виглядає команда на паркеті… Та й забивають у команді практично усі, загалом – один єдиний злагоджений механізм. Хіба що вже згаданий мною Анатолій Комар виглядає справжнім плеймейкером, справжнім №10 команди, веде гру. Ну і брати Вінтоненки виділяються в першу чергу своєю ефектною зовнішністю…

На даний момент СБ-ТИМ – лідери своєї групи і реально претендують на золоті нагороди чемпіонату 2013/2014. Цікава «фішка» супроводжує команду на протязі цього сезону. Синдром «Аргентини-Ямайки», так би мовити… Кількість забитих м’ячів у одному матчі кожен раз не перевищує п’яти. Нещодавно команда подолала це «прокляття Марадонни», сподіваюсь, тепер піднята планка до 6-ти м’ячів не опускатиметься ще довго…

Вячеслав Скоропад, прес-служба ФФзКАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: