Київ. Райффайзен БАНК АВАЛЬ. Команда-зірка

ФФзК представляє учасників чемпіонату

Знаєте, особисто для мене найскладніше завдання розповідати про команди-зірки. Описувати колективи, які побудовані довкола гравців, що давно вважаються зірками в києві – тут нічого складного, адже достатньо знати особисто кожного гравця – і матеріал готовий. Сьогодні переді мною завдання підвищеної складності, з яким я зараз буду намагатись впоратись. Як щось не так вийде – прошу сильно не сварити, ми ж теж вчимося…

Наш сьогоднішній предмет для розмови – команда з дуже цікавим стилем гри та неймовірним футзальним стержнем. Зустрічайте - Райффайзен БАНК АВАЛЬ! Особисто я знайомий з цією командою досить нещодавно, тому розкажу про неї більш сучасну історію. Перше враження від колективу на літньому турнірі при температурі навколишнього середовища +40 – переді мною дійсно КОМАНДА. Я десь в глибині душі дуже підтримую тих керівників команд, які не йдуть на шляху запрошення в клуб відомих футзалістів, а намагаються виховати колектив на своїх «вихованцях». Саме таким колективом мені вбачаються банкіри. Від цього і гра у команди досить самобутня, заснована виключно на командних взаємодіях. Такий підхід дозволяє «приховати» деякі недоліки в індивідуальній майстерності, що також допомагає команді в скрутних ситуаціях.

Нинішні лідери команди – розмова окрема. Будучи голкіпером у минулому, я був просто вражений грою Сергія Леонтовича. Не дарма у 50% матчів саме Сергій виборює звання кращого гравця зустрічі. Ну і як водиться справжньому капітану, Сергій може не тільки ділом, а і словом підбадьорити своїх партнерів, щоб ті грали активніше. До тої частини команди, яка називається «досвідом», сміливо можна віднести Олега Махачика та Володимира Литвина. Вже не раз ця парочка прямо посеред гри своїми підказками та активними діями у захисті підіймала моральний дух більш молодої частини колективу і спонукала їх до активних дій. Щодо останніх, то серед них своєю грою виділяються. Олег Миронов та Владислав Пасічник.

Та все ж Райффайзен БАНК АВАЛЬ – це командна сила. Машина, механізми якої працює з однаковою частотою у всіх його ланках.

В’ячеслав Скоропад, прес-служба ФФзКВ лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Чемпион

1

Одесса МКВ
2 Харьков Слобода
3 Кривой Рог Конкорд
4 Херсон Стелс
5 Желтые Воды МАУ МГОК
6 Ровно Свиспан-Горизонт
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) ФК ПБ
9 Киев Альтернатива
10 Житомирская обл. Атлет
11 Хмельницкий Динамо ГУНП
12 Николаев ИНИСС
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Новая Полиция
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Агропродсервис
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Таможенник
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород Проспект
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: