Київ. Райффайзен БАНК АВАЛЬ. Команда-зірка

ФФзК представляє учасників чемпіонату

Знаєте, особисто для мене найскладніше завдання розповідати про команди-зірки. Описувати колективи, які побудовані довкола гравців, що давно вважаються зірками в києві – тут нічого складного, адже достатньо знати особисто кожного гравця – і матеріал готовий. Сьогодні переді мною завдання підвищеної складності, з яким я зараз буду намагатись впоратись. Як щось не так вийде – прошу сильно не сварити, ми ж теж вчимося…

Наш сьогоднішній предмет для розмови – команда з дуже цікавим стилем гри та неймовірним футзальним стержнем. Зустрічайте - Райффайзен БАНК АВАЛЬ! Особисто я знайомий з цією командою досить нещодавно, тому розкажу про неї більш сучасну історію. Перше враження від колективу на літньому турнірі при температурі навколишнього середовища +40 – переді мною дійсно КОМАНДА. Я десь в глибині душі дуже підтримую тих керівників команд, які не йдуть на шляху запрошення в клуб відомих футзалістів, а намагаються виховати колектив на своїх «вихованцях». Саме таким колективом мені вбачаються банкіри. Від цього і гра у команди досить самобутня, заснована виключно на командних взаємодіях. Такий підхід дозволяє «приховати» деякі недоліки в індивідуальній майстерності, що також допомагає команді в скрутних ситуаціях.

Нинішні лідери команди – розмова окрема. Будучи голкіпером у минулому, я був просто вражений грою Сергія Леонтовича. Не дарма у 50% матчів саме Сергій виборює звання кращого гравця зустрічі. Ну і як водиться справжньому капітану, Сергій може не тільки ділом, а і словом підбадьорити своїх партнерів, щоб ті грали активніше. До тої частини команди, яка називається «досвідом», сміливо можна віднести Олега Махачика та Володимира Литвина. Вже не раз ця парочка прямо посеред гри своїми підказками та активними діями у захисті підіймала моральний дух більш молодої частини колективу і спонукала їх до активних дій. Щодо останніх, то серед них своєю грою виділяються. Олег Миронов та Владислав Пасічник.

Та все ж Райффайзен БАНК АВАЛЬ – це командна сила. Машина, механізми якої працює з однаковою частотою у всіх його ланках.

В’ячеслав Скоропад, прес-служба ФФзКАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: