Київ починає фінальний етап

Відбірковий етап. Результати

Нарешті! Нарешті дочекались ми того моменту, коли команди дізнались своїх суперників у відповідних лігах. Хочеться сказати «За что боролись, на то и напоролись!», і тут я буду на 100% правий. На протязі трьох складних, але дуже по спортивному цікавих місяця команди у відбірковому етапі виборювали собі місця у відповідних їхньому рівню лігах. Звичайно, не обійшлось без деяких маніпуляцій, і у цьому є доля справедливості. Отож, як би там ми не розводили полеміку, склад ліг маємо наступний.

Супер ліга (4 команди). От до якої ліги будуть прикуті погляди усіх вболівальників з України. Саме Супер ліга подарує нам команду, яка захищатиме честь Столиці в фінальній частині АФЛУ (хто ще не знає, що це таке, просимо http://futsal-amator.com.ua). А можливо, і не одну команду. На даний момент вирішується питання щодо розділення фінальної частини на два етапи, участь у яких зможуть взяти віце-чемпіони регіональних змагань. Загалом, ой як цікаво усе виходить. Щодо ліги, то крім старих добрих знайомих (хоч і у дещо оновлених складах) маємо «темну конячку» V9. Команда є новачком змагань, але уже дуже амбітна. Крім того, очікуємо появи того самого «відомого тренера і дуже хорошої людини».

ХИТ
Эпицентр К6
ISTIL
V9

Вища ліга А (9 команд). Найчисленніша ліга серед усіх наявних. Усі команди нам добре знайомі, а от новачок турніру, IPC-Skidka, планує попсувати нерви старожилам. Тим більше, псувати є кому, з такими гравцями у складі, як Пантелечук та Горло. Ліга виглядає досить рівною, і лише сам Бог знає, кому посміхнеться удача в результаті.

Advisers
Skoda-ХИТ
Юринновация
Райффайзен БАНК АВАЛЬ
BudmonsteR-AKVILON
Альтернатива
КНУ им. Т.Шевченко
Биофарма
IPC-Skidka

Вища ліга В (8 команд). Ліга, складена з представників відбіркового етапу різних ліг (от як закрутив, але хто «в тренді, той зрозуміє). Фаворитами виглядають PARTIZAN та Olimp, але дивлячись на повний склад групи, з впевненістю можу сказати – боротьба нас очікує до останнього туру.

PARTIZAN
Olimp
GALAXY
Атлетик
KODEX
Academica
Django Stars
Триумф

Перша ліга А (8 команд). Политехник-Легион XXI завдяки «вдалому виступу» у відбірковому етапі опустився аж у Першу лігу. Тим краще для підопічних Гончаренка, адже зараз молодим гравцям конче необхідно набиратись досвіду і награвати склад. А от Система-Інвест, нарешті, сподівається показати усе, на що здатен цей колектив.

FinCore
Политехник-Легион XXI
OTP BANK
SC Vikings-КНУ
Ника
Укрмагнезит
ГазМяс
Система-Инвест

Перша ліга В (8 команд). Дуже цікаві команди зібрались в Першій лізі В. В рамках даного дивізіону нас очікує одразу два цікавих «дербі» - будівельне та студентське. Дуже чекаю цікавого футзалу від банкірів, представників СБУ та Фокстроту. А от СНВ, судячи з останніх матчів у відборі, вже переключився з великого футболу на футзал і готовий штурмувати нові вершини.

СНВ
AKVILON
ПБГ Ковальська
СБ-ТИМ
ІМВ
Укрэксимбанк
Фокстрот
MOdas

Перша ліга С (8 команд). Нещодавні дуелянти в Кубку м. Києва з футзалу ТЕХНА та Runwin.com.ua зустрілись у звітному дивізіоні. А от BRAIN-ITBOX випала хороша можливість нарешті здобути свої перші очки в чемпіонаті. Не слід виключати з боротьби й інших учасників октету…

ТЕХНА
Runwin.com.ua
Bilink
Ventcontrol
Кинг-Лото
Сокол
EPAM
BRAIN-ITBOX

Перша ліга D (6 команд). Вітаємо у чемпіонаті одразу два новачки. Хоча, новачком команду NetCracker назвати язик не повертається ( в моєму випадку клавіші не натискаються). Цих хлопців ми добре знаємо за виступами у ІТ-турнірах під егідою ФФзК. Никос – нова для нас команда, про яку ще нічого не відомо…. поки що невідомо.

Пари-Матч
Cogniance
Ciklum-FC
Niebla Azul
NetCracker
Никос

Друга ліга (24 команди). У Другій лізі команди після відбіркового етапу розподілились на три групи по 8 команд:

Друга ліга А

FAW Kiev
DIO Soft
Юнион Таерс
УКРПРОММАШ
Века Буд
Здоровенькі були
Дельта
Hyundai-GALAXY

Друга ліга В

Магнолия-ТВ
НАВС
Троя
Фидобанк
Территория Успеха
Универсал
MadMen
Энергия

Друга ліга С

Squadra di amici
СОФТКОМ
Terrasoft-DS
Бизнесагрогруп
Спорт Ленд
Беличи
Эверест
ITCG

В’ячеслав Скоропад

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: