Київ. Максим Ріпа: «Дякую пацанам!»

Матч 4 туру став для граючого тренера Укрексіму дуже результативним

Особисто я пам’ятаю Максима ще коли він був «струнким та швидким». Зараз Максим скоріше «габаритний і спритний», хоча це не означає, що минулі таланти десь поділись. Максим продовжує грати « на досвіді» і демонструвати усім, чому саме він зараз є граючим тренером однієї з найперспективніших банківських команд Києва.

У матчі 4 туру UMBRO Чемпіонату Києва з футзалу Максима Ріпу, що називається, прорвало. Гра з ІМВ була названа журналістами ФФзК «бенефісом» Максима. За системою «гол+пас» Ріпа набрав 9 балів, при тому, що усього команда забила 10 м’ячів. П’ять з них на рахунку самого Максима, ще чотири рази він асистував своїм партнерам. Ось що герой туру сказав про своє досягнення нашим журналістам:

- Ваш коментар до матчу…
- Спасибі команді-суперниці та нашим гравцям. Гра для свого задоволення. Після свята. До речі, всіх з прошедшим. Всім любові і всього найкращого.
- За системою “ГОЛ+ПАС” ви, мабуть, побили якісь рекорди в чемпіонаті Києва. Дев'ять голів з десяти були забиті з вашою активною допомогою…
- Дякую пацанам, що забивали після моїх передач. Головне було отримати задоволення від гри. Ми граємо в командну гру. Сьогодні грали без замін, але намагалися грати в пас, бо якщо будеш постійно бігати з м’ячем, то швидше втомишся. Без шкіряного легше бігати.
- В бомбардири турніру не мітите?
- Краще ми будемо боротися за перше місце, а там подивимось. В нас всі полюбляють забивати. Є люди, які люблять лише забивати,а є ті, які отримують насолоду від свого чудового пасу.

От такий він, бомбардир туру Максим Ріпа! Чекаємо ще більшої результативності, і не тільки від Максима, адже голи – це саме те, заради чого уболівальники приходять на трибуни!

Олександр Боровко, прес-служба ФФзКВ лиге участвуют
33 турнира 
1166 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заир
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таірова
8 Суми Lex VSK - СумБуд
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро 18/11/2017
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Жовті Води Спарта
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: