Київ. Максим Ріпа: «Дякую пацанам!»

Матч 4 туру став для граючого тренера Укрексіму дуже результативним

Особисто я пам’ятаю Максима ще коли він був «струнким та швидким». Зараз Максим скоріше «габаритний і спритний», хоча це не означає, що минулі таланти десь поділись. Максим продовжує грати « на досвіді» і демонструвати усім, чому саме він зараз є граючим тренером однієї з найперспективніших банківських команд Києва.

У матчі 4 туру UMBRO Чемпіонату Києва з футзалу Максима Ріпу, що називається, прорвало. Гра з ІМВ була названа журналістами ФФзК «бенефісом» Максима. За системою «гол+пас» Ріпа набрав 9 балів, при тому, що усього команда забила 10 м’ячів. П’ять з них на рахунку самого Максима, ще чотири рази він асистував своїм партнерам. Ось що герой туру сказав про своє досягнення нашим журналістам:

- Ваш коментар до матчу…
- Спасибі команді-суперниці та нашим гравцям. Гра для свого задоволення. Після свята. До речі, всіх з прошедшим. Всім любові і всього найкращого.
- За системою “ГОЛ+ПАС” ви, мабуть, побили якісь рекорди в чемпіонаті Києва. Дев'ять голів з десяти були забиті з вашою активною допомогою…
- Дякую пацанам, що забивали після моїх передач. Головне було отримати задоволення від гри. Ми граємо в командну гру. Сьогодні грали без замін, але намагалися грати в пас, бо якщо будеш постійно бігати з м’ячем, то швидше втомишся. Без шкіряного легше бігати.
- В бомбардири турніру не мітите?
- Краще ми будемо боротися за перше місце, а там подивимось. В нас всі полюбляють забивати. Є люди, які люблять лише забивати,а є ті, які отримують насолоду від свого чудового пасу.

От такий він, бомбардир туру Максим Ріпа! Чекаємо ще більшої результативності, і не тільки від Максима, адже голи – це саме те, заради чого уболівальники приходять на трибуни!

Олександр Боровко, прес-служба ФФзКАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: