Київ. GALAXY. Футзал – у мистецтво!

ФФзК представляє учасників чемпіонату

Компанія GALAXY спеціалізується на виконанні робіт з обробки каміння різної складності. Погодьтесь – робота не з легких. Хіба кожен з нас може взяти звичайний шматок «мінералу» та перетворити його на мистецький шедевр? Само собою, люди, які працюють у GALAXY, повинні мати хорошу фізичну підготовку і творчий склад розуму. А для набуття відповідних якостей просто необхідно грати у футзал, що і доводять хлопці з однойменної команди.
Пригадати, коли я вперше побачив на паркетах команду у біло-червоній формі, я вже і не можу. Здається, вони грали у нас завжди, і завжди команда виглядала дуже потужно і злагоджено. Головною «фішкою» команди, як це б назвала сучасна молодь, я б назвав середній зріст колективу. Ну не люблять у GALAXY гравців з низьким зростом, не підходять гравці з такими антропометричними даними до стилю гри команди. Тому і доводиться арбітрам щоразу, коли вони спілкуються з гравцями GALAXY, задирати голову до самого горизонту… Погодьтесь, видовище варте того, щоб подивитись на гру GALAXY. До речі, про гру. Незважаючи на те, що високорослих гравців у футзалі не дуже жалують, футболісти GALAXY спростовують це твердження. Команда не позбавлена технічної підготовки, грамотних тактичних схем та швидких переміщень.
GALAXY ніколи не цурались грати увесь рік, чи то на вулиці під 40-градусним палким сонцем, чи то взимку в залах. Така любов до спорту пояснюється дуже просто: спорт не можливо не любити! Наразі склад GALAXY іноді видозмінюється, але гра та командний дух залишаються незмінними атрибутами GALAXY. Серед нинішніх лідерів виділяється капітан команди Валентин Кошовий, а також вже добре знайомі нам гравці Василь Юткевич, олег Пазинич, Андрій Пустовіт та Дмитро Даниловський. Хорошим підсиленням стала поява у складі Сергія Іванова, тепер у команді є людина, яка уміє розпочинати атаки, хоча ця людина і не проти сама їх завершувати. Останній рубіж довірений надійному голкіперові, яким вже давно вважається Ігор Чуб.
Цього сезону «каменярі» після відбіркового етапу вийшли до Вищої ліги, і хоча команда так і не здобула призових місць, все одно ми з гордістю можемо вважати гравців GALAXY «своїми хлопцями», адже жодне змагання тепер просто не уявляється без цього самобутнього і дуже цікавого колективу.

Прес-служба ФФзКВ лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Чемпион

1

Одесса МКВ
2 Харьков Слобода
3 Кривой Рог Конкорд
4 Херсон Стелс
5 Желтые Воды МАУ МГОК
6 Ровно Свиспан-Горизонт
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) ФК ПБ
9 Киев Альтернатива
10 Житомирская обл. Атлет
11 Хмельницкий Динамо ГУНП
12 Николаев ИНИСС
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Новая Полиция
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Агропродсервис
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Таможенник
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород Проспект
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: