Київ. FineCore. «Краще бути останнім з тигрів, ніж першим з шакалів!»

ФФзК представляє учасників чемпіонату

Знайомством з командою FineCore я можу хизуватись уже 4 роки. Увесь цей час команда не сходила з дистанції київських футзальних змагань, частіше усього приймаючи учась у кількох одночасно. Такий факт може говорити лише про одне – неймовірну любов до футзалу у організаторів команди.
Розпочнемо з назви. Одразу ж кидається в очі слово «ядро». І це не дивно… Тут напрошується одна паралель: так, як і у атомі усе обертається навколо ядра, так і в команді FineCore усе обертається навколо ядра. Цим ядром слід вважати ідейного натхненника та завзятого спортсмена Ярослава Сахаруту. Створення та розвиток FineCore – заслуга саме Ярослава. Розпочинала команда, як і усі аматорські колективи, з невпевненої гри та пошуку. Ніяких зірок колектив не запрошував і виходив на паркет виключно для власного задоволення. Але і тоді FineCore був здатний на сюрпризи у вигляді відібраних залікових пунктів і зіпсованих нервів у суперників. Зі збільшенням кількості матчів до команди прийшла впевненість у власних силах та індивідуальна майстерність. Саме завдяки їм FineCore став чемпіоном одного з літніх турнірів, а Ярослав Сахарута – кращим гравцем турніру. Потім були відчайдушні дуелі з Біофармою за чемпіонство у одному турнірі в минулому році, паралельно участь у чемпіонаті м. Києва та знаменита фраза, яка тепер супроводжує команду повсюди «Краще бути останнім з тигрів, ніж першим з шакалів!». Цими словами Ярослав якось мотивував участі своєї команди у лізі найсильніших, де FineCore, нажаль, великих результатів не досяг.
Зате цей рік став переламним у історії FineCore. Команда запросила на тренерський місток відому особистість – Костянтина Власенка, який саме повернувся з вищолігового Єнакієвця. Одразу ж гра команди стала по справжньому схожою на футзал, і результат з’явився. Нинішній сезон для FineCore, як завжди, повний змін. Команда продовжує ротації зі складом, попри це залишається вірною собі. Старожилам колективу, таким як Андрій Сахарута та Олександр Прокопюк, допомагають більш молоді (за мірками FineCore) гравці, керує усім цим Власенко… А ще команда тепер має фарм-клуб у вигляді Ciklum, з яким розвиватись буде і легше, і цікавіше. Отже, засідання продовжується, як казав Остап Бендер!

Прес-служба ФФзКВ лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Чемпион

1

Одесса МКВ
2 Харьков Слобода
3 Кривой Рог Конкорд
4 Херсон Стелс
5 Желтые Воды МАУ МГОК
6 Ровно Свиспан-Горизонт
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) ФК ПБ
9 Киев Альтернатива
10 Житомирская обл. Атлет
11 Хмельницкий Динамо ГУНП
12 Николаев ИНИСС
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Новая Полиция
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Агропродсервис
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Таможенник
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород Проспект
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: