Київ. FineCore. «Краще бути останнім з тигрів, ніж першим з шакалів!»

ФФзК представляє учасників чемпіонату

Знайомством з командою FineCore я можу хизуватись уже 4 роки. Увесь цей час команда не сходила з дистанції київських футзальних змагань, частіше усього приймаючи учась у кількох одночасно. Такий факт може говорити лише про одне – неймовірну любов до футзалу у організаторів команди.
Розпочнемо з назви. Одразу ж кидається в очі слово «ядро». І це не дивно… Тут напрошується одна паралель: так, як і у атомі усе обертається навколо ядра, так і в команді FineCore усе обертається навколо ядра. Цим ядром слід вважати ідейного натхненника та завзятого спортсмена Ярослава Сахаруту. Створення та розвиток FineCore – заслуга саме Ярослава. Розпочинала команда, як і усі аматорські колективи, з невпевненої гри та пошуку. Ніяких зірок колектив не запрошував і виходив на паркет виключно для власного задоволення. Але і тоді FineCore був здатний на сюрпризи у вигляді відібраних залікових пунктів і зіпсованих нервів у суперників. Зі збільшенням кількості матчів до команди прийшла впевненість у власних силах та індивідуальна майстерність. Саме завдяки їм FineCore став чемпіоном одного з літніх турнірів, а Ярослав Сахарута – кращим гравцем турніру. Потім були відчайдушні дуелі з Біофармою за чемпіонство у одному турнірі в минулому році, паралельно участь у чемпіонаті м. Києва та знаменита фраза, яка тепер супроводжує команду повсюди «Краще бути останнім з тигрів, ніж першим з шакалів!». Цими словами Ярослав якось мотивував участі своєї команди у лізі найсильніших, де FineCore, нажаль, великих результатів не досяг.
Зате цей рік став переламним у історії FineCore. Команда запросила на тренерський місток відому особистість – Костянтина Власенка, який саме повернувся з вищолігового Єнакієвця. Одразу ж гра команди стала по справжньому схожою на футзал, і результат з’явився. Нинішній сезон для FineCore, як завжди, повний змін. Команда продовжує ротації зі складом, попри це залишається вірною собі. Старожилам колективу, таким як Андрій Сахарута та Олександр Прокопюк, допомагають більш молоді (за мірками FineCore) гравці, керує усім цим Власенко… А ще команда тепер має фарм-клуб у вигляді Ciklum, з яким розвиватись буде і легше, і цікавіше. Отже, засідання продовжується, як казав Остап Бендер!

Прес-служба ФФзКАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: