Київ. Біофарма. Лідер серед фармацевтів

ФФзК представляє учасників чемпіонату

Команди, що грають цього сезону в UMBRO Чемпіонаті м Києва з футзалу, представляють абсолютно різні сфери діяльності людини. Сьогодні ми торкнемось такої сфери, як фармацевтика. Як, хіба ви не знали? У фармацевтів теж заведено грати у футзал. Більше того, існує навіть турнір серед фармацевтичних компаній. Але зараз не про це, а про команду, яка розпочинала свій шлях в мало відомих турнірах, а зараз є одним з лідерів Вищої ліги чемпіонату. Про Біофарму, про її шлях до розвитку…

Особисто я познайомився з Біофармою чотири роки тому, коли обслуговував один з численних тоді київських турнірів. Одразу ж кинулось в очі, що в команді немає зірок, і колектив з року в рік залишається майже незмінним. Тоді Біофарма боролась виключно за перші місця, вражаючи усіх своєю грою. А гра у команди була дуже привабливою (звичайно, порівнюючи з командами того рівня). Швидкі переміщення, разючі контратаки, високий рівень дисципліни – усе це ті фактори, за якими можна було упізнати команду Біофарма навіть в іншій формі.

Організатор команди, Роман Коляденко, людина дуже фанатична і спортивна. Відданість футзалу у керівника – запорука довгого існування команди. Так зараз відбувається і з Біофармою. На шляху до розвитку команда змінила багатьох гравців, стиль гри, запросила до колективу тренера, але сам керівник незмінно залишається відданим своїй команді і на кожному матчі готовий вийти на паркет і допомогти своїм підопічним. А ще Роман дуже комунікабельна людина і ніколи не відмовляється від інтерв’ю.

Сучасна Біофарма – зовсім інша команда, порівняно з тою, яку я бачив уперше. До команди прийшов Дмитро Шувалов, тренер, який змінив уже не одну команду за короткий період часу. Гра колективу стала більш агресивною, основаною на фізичних кондиціях гравців та боротьбі на кожному клаптику поля. З’явились і небезпечні стандарти, домашні заготовки. Тому перед небезпечними штрафними ударами крик тренера «тайм-аут!» - фірмовий знак Біофарми, що для суперника означає «готуйтесь, зараз щось придумаємо!». Серед лідерів сьогоднішньої Біофарми голкіпер Сергій Гуць, старожили колективу Олександр Мальчевський та Максим Коваленко.


У кожної команди своя історія і кожна команда сама обирає, якою ця історія буде. Біофарма обрала шлях розвитку і постійного прогресу. Сподіваємось, цей шлях приведе команду до перемог і престижних трофеїв у скарбниці.

Прес-служба ФФзКАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: