Київ, 149 забитих м’ячів лише за три ігрові дні

Чемпіонат м. Києва. Більш ніж результативно!

Огляд 7 туру

149 забитих м’ячів лише за три ігрові дні!!! Де ще ви побачите такі вражаючі показники результативності? Тільки в баскетболі… Але ми не маємо 2 метри зросту і наша улюблена гра – футзал, про нього і поговоримо. Звітній сьомий тур мав розставити усі крапки над «і», тобто остаточно розподілити команди по групам та лігами в основному етапі. Тому констатуємо, не враховуючи матчів, які дограватимуться, відбірковий етап практично завершений, з чим ми вас і вітаємо! Хоча чи можна вітати когось з завершенням чогось хорошого? Питання риторичне…

В середу вболівальники мали змогу побачити дві різні за сценарієм гри. Одна була насичена красивими голами, а інша – емоціями та непередбачуваними поворотами сценарію. Щодо першої, то V9 розгромили Тріумф. По всьому видно, хлопці серйозно налаштовані на Супер-лігу… А от Альтернатива та К6 розіграли драматичний поєдинок, і той, хто цього не побачив, може просити Бога народитись наново!!!

З суботніх матчів відмічу просто феноменальну гру між ЕРАМ-Біофармою та Сокіл. Завдяки напруженій перемозі ЕРАМ займають друге місце в турнірній таблиці, хоча за очками така ж кількість у ІМВ та Runwin.com.ua. AKVILON відібрав очки у лідера, Атлетік, хоча останні свої турнірні завдання вже давно вирішили. Центральним матчем туру можна було сміливо назвати зустріч Юрінновації та ISTIL. Юристи були дуже близькими до перемоги, але на даний момент їхні суперники просто сильніші індивідуально. КНУ им. Т. Шевченко та
Django Stars у такому ж напруженому матчі розділили між собою очки.

У неділю справжнє видовище вібдувалось між KODEX та Ніка, 16 забитих м’ячів на двох, по 8 «на брата». Альтернатива віддала усі сили в грі проти К6, тому дозволила Політехніку набрати свої перші очки в чемпіонаті. ХІТ підтвердив статус лідера, розгромивши BudmonsteR-AKVILON.

Таким чином подальша боротьба розгорнеться вже після Нового року. А поки що нам ще треба дограти деякі матчі, а також насолодитись першим етапом Кубку Києва з футзалу. Інформацію про перебіг UMBRO Чемпіонату м. Києва з футзалу ви можете спостерігати на сайті futsalkiev.com.

Скоропад В’ячеславВ лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Чемпион

1

Одесса МКВ
2 Харьков Слобода
3 Кривой Рог Конкорд
4 Херсон Стелс
5 Желтые Воды МАУ МГОК
6 Ровно Свиспан-Горизонт
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) ФК ПБ
9 Киев Альтернатива
10 Житомирская обл. Атлет
11 Хмельницкий Динамо ГУНП
12 Николаев ИНИСС
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Новая Полиция
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Агропродсервис
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Таможенник
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород Проспект
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: