Київ. Ніка. Сила в серотоніні

ФФзК представляє учасників чемпіонату

Що? Чому така назва? Та от так вийшло, що одна з команд нашого чемпіонату залучилась підтримкою компанії, яка спеціалізується на цьому «продукті». Але про усе по порядку. Розпочнемо, власне, з самого колективу Ніка, який є досить цікавим і по своєму унікальним…

Команда Ніка – яскравий приклад колективу, у якому зібрались не «футбольні заробітчани», не колеги по роботі, не група випадкових гравців… Команда Ніка – це команда друзів, команда людей, які закохані в спорт і приходять в зал просто отримувати задоволення від гри. Звичайно, ніхто не говорить, що можна грати без цілі. Але у випадку команди Ніка ця ціль скоріше не повний набір нагород, а «здоровий дух у здоровому тілі», чи як там ще говорять… Вже дуже довгий час команда виступає в різноманітних турнірах під егідою ФФзК, і кожного разу команда залишала про себе лише хороші враження.

Організатор і капітан колективу Олександр Сичов – людина зі спортивним серцем і футзальною душою. Пам’ятаю, коли вперше побачив команду у грі, тоді хлопці лише починали засвоювати суть футзалу. Але зараз у команди з’явився свій стиль гри, який суперники характеризують, як «в’язкий і силовий». Багатьом суперникам уже цього сезону довелось нелегко з підопічними Сичова, про що тренери цих колективів відверто заявляли в інтерв’ю. Чого варта лише перемога над SC Vikings, у яких вже довгі роки і склад постійний, і тренувальний процес налагоджений. Серед нинішніх лідерів Ніки виділю в першу чергу голкіпера Дмитра Бяловецького. Дмитро за досить короткий час з нікому невідомого гравця виріс до рівня висококласного голкіпера, «трансферної мрії» багатьох київських команд. Також вирізняються серед партнерів Юрій Бояр та Михайло Волобуєв. Але все ж Ніка сильна саме командною грою, яку не усі індивідуально сильні гравці суперників можуть «переграти».

А от тепер кілька слів про спонсора команди. Керівництво компанії «Золотий ольхон» підтримує здоровий спосіб життя та завжди було на боці здорової і щасливої молоді. Саме цей фактор став вирішальний при прийнятті рішення підтримати команду Ніка для участі в UMBRO Чемпіонаті м. Києва з футзалу. Щодо самої компанії, то вона займається реалізацією вітамінів, які містять необхідний кожному організму для життя серотонін.

Серотонін іноді називають гормоном щастя , але насправді серотонін відноситься до нейромедіаторів - речовин, які засвоюючись організмом, викликають вироблення власних, природних для людини гормонів, що відповідають за відчуття повноти сил і високий емоційний фон. При прийомі серотоніну людина почуває себе бадьоро і піднесено, вона щаслива, з радістю спілкується з іншими людьми, збільшується його здатність протистояти стресовим ситуаціям, несприятливим зовнішнім і внутрішнім обставинам.

То виходить, що команда так грає завдяки серотоніну? Можливо, олександр Сичов має якісь секрети від нашої Прес-служби, але не в них суть. Головне те, що футзальна спільнота має таких людей, як гравці команди Ніка – людей, закоханих у футзал.

Прес-служба ФФзКАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: