Київ: про жінок та дітей

Огляд UMBRO Чемпіонатів серед дітей та жінок

Футзал, футзал, футзал… Знаєте, останнім часом це слово можна почути, чи прочитати ледь не у всіх куточках Києва і, якщо досі воно лунало в основному з вуст мужчин, то тепер, завдяки ФФзК, у цей спорт втягнулись жінки і діти. Ось про чемпіонати «новобранців» і хочеться поговорити, точніше висвітлити ті події, які відбувались у їхніх чемпіонатах.
З точки зору толерантності, розпочну з дівчат, а юнаки нехай беруть приклад – незабаром це їм знадобиться ;-). Отож, відкривали другий тур жіночого чемпіонату команди «НУБіП» і «Вімм біль Данн», які на розігрів порадували глядачів класним матчем, у якому було різне: від забитих голів до жорсткої гри. Не буду розсуджувати на тему жорсткості у жіночому футзалі, але мушу визнати – видовище було ще те… Як би там не було, перемогу з рахунком 1-3 здобули гості. Продовжився ігровий день поєдинком між «КНУБА» і «OTP Bank». Ця гра стала мегарезультативною, шкода тільки, що всі голи забили дівчата-господарі – 9-0 на користь КНУБА. Закривав другий тур матч між «NRG» і «Політехом». Цю гру, без сумніву, можна було назвати центральною. Що ж до самого поєдинку, то господарі виграли, як то кажуть «на досвіді», скориставшись кількома помилками КПІшниць. Підсумковий результат матчу – 5:1 на користь «NRG». На цьому другий тур жіночого чемпіонату було завершено.

Тепер дівчатам вже можна було вдіти назад сережки, зробити мейкап, одіти перстні і тд. Та й взагалі, у них все як в Попелюшки, тільки в точності до навпаки: рівно з закінченням матчу спортивна сконцентрованість змінюється на чарівність, футбольна форма на стильний одяг, а «футзалки» на Лубутени ;-).
Тепер найцікавіше: як плавно перейти від такого чаруючого жіночого футзалу до безкомпромісних «пацанських» матчів? Чесно кажучи, я не уявляю як це зробити, тому просто проведу огляд юнацьких чемпіонатів між хлопчиками 2003 і 2005 рр. народження.

У старшому дивізіоні закінчився третій тур. Пропоную на хвилинку заглянути до хлопців і пробігтись по результатах матчів:
МФК «Київ» 5:1 ДЮСШ-25-Легіон – очікувана і цілком заслужена перемога господарів, яка дозволила їм залишитись на другому місці турнірної таблиці. МФК ні на секунду не віддавали гостям ініціативу, контролюючи перебіг матчу.

ФК «Макаров» 3:5 ФК «Спартак» - тут також все зрозуміло. Гості провели дуже класну гру, хоча і «макарі» виглядали солідно. «Спартак» зберіг за собою першу сходинку «турнірки».
ФК «Зірка» 5:1 ДЮСШ-26. Господарі довели серйозність своїх намірів, здобувши блискучу перемогу над суперниками і вийшли на чисте третє місце у таблиці.
«Фортуна» 8:0 «Лідер-Метеор». Схоже, фортуна нарешті посміхнулась однойменній команді. Господарі здобули свою першу перемогу у чемпіонаті, та ще й яку… До речі, цей виграш підняв команду на п’яте місце у турнірному табелі.

У молодшому дивізіоні (2005 р.н.) завершився другий тур: «Чайка» і МФК «Київ», як і очікувалось виграли свої матчі з рахунками 2-8 і 5-3 відповідно, розмістившись одна за одною у таблиці з шістьма заліковими пунктами в активі. «Лідер-Метеор» здобув таку важливу для себе дебютну перемогу з рахунком 1-4.
Ось так, друзі, проходили матчі у юнацьких дивізіонах. Особливо радує те, що у хлопчиків гарно розвинене бажання до перемог, яке вони підтверджують у кожному матчі. Що ж, будемо очікувати на наступні тури і спостерігати за розвитком подій у них.

Дукаль Богдан

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: