Київ: про жінок та дітей

Огляд UMBRO Чемпіонатів серед дітей та жінок

Футзал, футзал, футзал… Знаєте, останнім часом це слово можна почути, чи прочитати ледь не у всіх куточках Києва і, якщо досі воно лунало в основному з вуст мужчин, то тепер, завдяки ФФзК, у цей спорт втягнулись жінки і діти. Ось про чемпіонати «новобранців» і хочеться поговорити, точніше висвітлити ті події, які відбувались у їхніх чемпіонатах.
З точки зору толерантності, розпочну з дівчат, а юнаки нехай беруть приклад – незабаром це їм знадобиться ;-). Отож, відкривали другий тур жіночого чемпіонату команди «НУБіП» і «Вімм біль Данн», які на розігрів порадували глядачів класним матчем, у якому було різне: від забитих голів до жорсткої гри. Не буду розсуджувати на тему жорсткості у жіночому футзалі, але мушу визнати – видовище було ще те… Як би там не було, перемогу з рахунком 1-3 здобули гості. Продовжився ігровий день поєдинком між «КНУБА» і «OTP Bank». Ця гра стала мегарезультативною, шкода тільки, що всі голи забили дівчата-господарі – 9-0 на користь КНУБА. Закривав другий тур матч між «NRG» і «Політехом». Цю гру, без сумніву, можна було назвати центральною. Що ж до самого поєдинку, то господарі виграли, як то кажуть «на досвіді», скориставшись кількома помилками КПІшниць. Підсумковий результат матчу – 5:1 на користь «NRG». На цьому другий тур жіночого чемпіонату було завершено.

Тепер дівчатам вже можна було вдіти назад сережки, зробити мейкап, одіти перстні і тд. Та й взагалі, у них все як в Попелюшки, тільки в точності до навпаки: рівно з закінченням матчу спортивна сконцентрованість змінюється на чарівність, футбольна форма на стильний одяг, а «футзалки» на Лубутени ;-).
Тепер найцікавіше: як плавно перейти від такого чаруючого жіночого футзалу до безкомпромісних «пацанських» матчів? Чесно кажучи, я не уявляю як це зробити, тому просто проведу огляд юнацьких чемпіонатів між хлопчиками 2003 і 2005 рр. народження.

У старшому дивізіоні закінчився третій тур. Пропоную на хвилинку заглянути до хлопців і пробігтись по результатах матчів:
МФК «Київ» 5:1 ДЮСШ-25-Легіон – очікувана і цілком заслужена перемога господарів, яка дозволила їм залишитись на другому місці турнірної таблиці. МФК ні на секунду не віддавали гостям ініціативу, контролюючи перебіг матчу.

ФК «Макаров» 3:5 ФК «Спартак» - тут також все зрозуміло. Гості провели дуже класну гру, хоча і «макарі» виглядали солідно. «Спартак» зберіг за собою першу сходинку «турнірки».
ФК «Зірка» 5:1 ДЮСШ-26. Господарі довели серйозність своїх намірів, здобувши блискучу перемогу над суперниками і вийшли на чисте третє місце у таблиці.
«Фортуна» 8:0 «Лідер-Метеор». Схоже, фортуна нарешті посміхнулась однойменній команді. Господарі здобули свою першу перемогу у чемпіонаті, та ще й яку… До речі, цей виграш підняв команду на п’яте місце у турнірному табелі.

У молодшому дивізіоні (2005 р.н.) завершився другий тур: «Чайка» і МФК «Київ», як і очікувалось виграли свої матчі з рахунками 2-8 і 5-3 відповідно, розмістившись одна за одною у таблиці з шістьма заліковими пунктами в активі. «Лідер-Метеор» здобув таку важливу для себе дебютну перемогу з рахунком 1-4.
Ось так, друзі, проходили матчі у юнацьких дивізіонах. Особливо радує те, що у хлопчиків гарно розвинене бажання до перемог, яке вони підтверджують у кожному матчі. Що ж, будемо очікувати на наступні тури і спостерігати за розвитком подій у них.

Дукаль Богдан

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: