Киев в Кубке Украины

Олег Лук’яненко: «Результатом жеребкування задоволені…»

Тренер ХІТ прокоментував майбутнього суперника

Після закінчення жеребкування наші журналісти зв’язались з тренером команди ХІТ Олегом Лук’яненком і попросили його прокоментувати свого майбутнього суперника – харківський Моноліт:

«В принципі, ми задоволені жеребом. Подивіться на результати жеребкування: наші колеги з Епіцентру К3 єдині отримали в суперники представника Екстра-ліги, львівську Енергію. А враховуючи те, що на стадії 1/8 фіналу жереб звів шість команд Екстра-ліги між собою, то нам вдвічі пощастило. Ми отримали в суперники команду Першої ліги, яка цього року повернулась до змагань такого рівня. Але не слід вважати, що суперник легкий. Команда Моноліт є молодим, сильним та амбітним колективом. На даний момент у Східній зоні Моноліт ділить третє місце з Буран-Ресурсом. А за донецьку команду виступають такі знані майстри, як Мірошник та Ятло! Висновок про рівень харків’ян робіть самі…

Наше основне завдання – добре вивчити суперника та продемонструвати свої найкращі якості. Ви вже могли бачити Моноліт у грі з Київ-НПУ на попередньому етапі. Вважаю, команда виглядала там дуже солідно. У Моноліту хороший молодий тренер, Віталій Чернишов. Він дуже добре знається на футзалі і вміє працювати з молоддю. Дуже добре, що граємо вдома, тут і стіни допомагають. Будемо старатись, щоб повторний візит до Києва Моноліту не сподобався…»

Олег Шайтанов: "Думаю, что нашего соперника представлять не стоит..."

Тренер Эпицентр К3 прокомментировал результат жеребьевки КУ

После того, как завершилась жеребьевка 1/8 стадии Кубка Украины, своими мыслями с журналистами ФФзК поделился тренер команды Эпицентр К3 Олег Шайтанов:

«С легкой руки Заслуженного тренера Украины Владимира Залойло, в середине января ЭпицентрК3 будет принимать львовскую Энергию. Думаю, что нашего соперника представлять не стоит. В прошлом году, пользуясь более свободным графиком игр, мы ездили на спаринги с командами высшего дивизиона и в Харьков, и в Ивано-Франковск. Принимали в рамках Кубка Украины Хмельницкий "Спртлидер+". Играли с Энергией и в полуфинале Кубка Украины. Для нас очень интересно и поучительно играть с топ-командами украинского чемпионата.

В этом году из-за нехватки времени мы себе не можем позволить выездные товарищеские игры, но благодаря Кубку Украины у нас есть возможность сыграть с Энергией. Сами понимаете, что игры с представителями "Экстра-лиги" для нашей команды - это как экзамен. Поэтому в игре с такой именитой командой как Энергия, мы постараемся показать свои лучшие качества»

Вячеслав СкоропадАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: