ФФзК. Анонс нових проектів

ФФзК. Анонс нових проектів

Шанувальників футзалу чекають сюрпризи

Усі, хто грає у футзал під егідою ФФзк, та й усі ті, хто просто любить гру 5 на 5, уже давно звикли, що ФФзК постійно радує їх якимись цікавинками. От і зараз: чемпіонат уже давно розпочався, здавалося б, уже всі все знають і ніяких несподіванок бути не може. Та не все так просто…


Ще на початку року новостворений у структурі ФФзК Комітет журналістики розпочав роботу над кількома проектами. Мова йде про серію інтернет-програм, які будуть висвітлювати події у футзальному житті Києва. І от, нарешті, ми можемо сміливо стверджувати: робота майже завершена і незабаром вболівальник побачить щось дуже цікаве та пізнавальне, а можливо і самого себе на екрані…

«Футзал-шоу». На відміну від подібних проектів на телебаченні та в інтернеті, ми вирішили відійти від традиційного формату новин і розбавити його цікавими рубриками та хіт-парадами. Кожна програма буде відрізнятись від попередньої своїм наповненням, та незмінною залишиться повна статистика виступів команд в лігах і рубрика з найкращими голами за місяць. Даний проект стане чудовим доповненням до вже існуючих інформаційних переваг Чемпіонату м. Києва, серед яких онлайн-трансляціі матчів та журнал «Київський футзал».

«2 по 20». Програми схожого формату не рідкість на нашому телебаченні, от і ми вирішили не пасти задніх і створили своє «інтерв’ю-шоу». «2 по 20» - спільний проект Федерації футзалу м. Києва та sportinform.com.ua. В гості до журналістів Ігоря Калмикова та В’ячеслава Скоропада забігатимуть цікаві футзальні особистості, яким є що розповісти про футзал і не тільки… Гостем першого випуску стане відомий функціонер, тренер, гравець та просто людина, яка віддана футзалу усім серцем – Президент та тренер футзального клубу «Київ-НПУ» Андрій Антонович Голякевич. Мова піде про перші кроки футзалу на Україні та розвиток молодих гравців, яким займається «Київ-НПУ» усе своє існування. Перший випуск «2 по 20» планується випустити в ефір до Нового Року.

Ось такі вони, нові проекти ФФзК. Сподіваємось, Вам сподобається усе, над чим ми працюємо, адже кожна секунда ефірного часу направлена на Вас, шановні вболівальники!

Вячеслав СкоропадАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: