Чи завадить "BudmonsteR" "Атлетику" в гонці за лідером. Анонс 6 туру Чемпіонату Києва

 Чемпіонат Києва з футзалу традиційно представлено трьома лігами: Вищою, Першою та Другою. Наразі, на календарі 6 тур, тож познайомимо вас з головними його подіями.

Вища ліга

Цього туру матчів буде лише 3 у Вищій лізі. "Альтернатива" з 13 пунктами після 5 матчів на 1 бал випереджає "Атлетик Бровари". На останніх чекає одна з найважчих зустрічей - поєдинок проти "BudmonsteR-Akvilon". Зауважимо, що у "BudmonsteR" 7 балів після 4 ігор, що також потенційно виводить їх в ранг тих, хто продовжує змагатися за перші місця. Дізнаємось вже цієї суботи, хто вийде з цієї та інших дуелей переможцем.

Розклад 6 туру


Перша ліга

На лідерів групи D "Viatec" та "Skoda" гратимуть проти аутсайдерів групи. "DITAK" та "No Motors" цього туру відпочиватимуть, а тому у перших раніше названих колективів є чудова нагода на деякий період посісти лідерство у групі.

Що стосується поєдинків групи Е, тут увагу буде прикуто до поєдинку "Anreal-Atrix" проти "вікінгів", де у лідерів групи не має виникнути проблем. А центральним матчем туру стане "Епіцентр К3" та "Dynamika", де команди боротимуться за другу сходинку таблиці. Лише нічия залишить їх у рівних умових відносно лідера.

Розклад 6 туру


Друга ліга

Група F забавлятиме любителів футзалу супергрою прямих конкурентів "Санта Бремор" та "Юніон Макаров", 9 пунктів мають кожна з команд. Аналогічні здобутки мають "АБтП" та "Sensum", однак перші цей тур пропускають, а "Sensum" гратиме з "Адвокатами Київщини" - вони мать 7 пунктів після 4 ігор, непоганий результат.

У Групі G два з трьох лідерів цих вихідних відпочиватимуть. Лише "ФК ЗС України" змагатимуться проти "Сталексу". У суперників по 9 та 4 набраних пунктів відповідно. Хорошу ходу має "Політехнік". З 7 пунктами після 3 зустрічей вони можуть вирватися в лідери, якщо здолають банкірів "ПУМБу".

У групі Н "Омнітек" гратиме з "Балтико". Перемога "Омнітека" виведе їх на чисте перше місце.Звичайно, якщо у паралельній зустрічі не переможе "AVATAS-Євросмак", котрим доведеться помірятися силами з потужним колективом "Дарницького ЗБК".

Розклад 6 туруАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: