Четвертий тур. «Видимість нуль! Йду за приладами!» Підсумки четвертого туру Чемпіонату м. Києва з футзалу

Точніше, не за приладами, а за результатами. Чому видимість нуль? Ну а хто його знає, які там у нас команди в яку лігу вийдуть? Кожен тур настільки заплутує ситуації в деяких групах, що навіть екстрасенси з каналу СТБ, до який я іноді раджу усім звертатись, вилетять з проекту одразу, як тільки отримають завдання визначити команди-переможниці. А що, це ідея… екстрасенси!
Сьогодні я вирішив трішки змінити формат огляду і писатиму по ігровим дням неділі. В понеділок ми стали свідками двох цікавих зустрічей, в яких студенти з КНУ ледь не відібрали очки у юристів, а Академіки лише на останній хвилині вирвали перемогу у Системи-інвест. Обидві гри виявились досить емоційними, А результат в першому матчі я б назвав неочікуваним, студенти проявили характер і створили гідний опір супернику.

Середа – нова порція фут зальної вечері. ISTIL, ХІТ та Епіцентр К6 вкотре довели своє лідерство у чемпіонаті, опоненти не виявились міцними, хіба що у Епіцентра виникли складнощі з V9, але з це V9!!! Навіть не уявляю, які матчі нас чекатимуть, коли усі сильні команди об'єднаються в одну группу….

Суббота, перший вихідний день. І одразу сенсація. Футзалісти Фокстроту, які так добре йшли у турнірці, якимось незрозумілим чином віддали перемогу гравцям з команди Сокіл. Був я на грі, скажу чесно – усе по ділу, якби не колір форми, я б підопічних Лук'яненка не впізнав. Перемістимось в КПІ, де студент из ІМВ подолали програмістів. Продовжує лихоманити Біофарму та Парі-матч, а от СНВ ще просто не звик до паркету після цілого року гри на великому полі і м'якенькій травичці. Академіки після складного матчу в понеділок не змогли заспокоїтись та пережити втрату Гоцуляка і Шуфрича, як наслідок – програш Атлетіку, який до слова також грав без основних гравців. Студент из НУХТу на майднчику КПІ (який їм дуже сподобався) переграли команду Мазурів, ТЕХНУ. BudmonsteR-AKVILON у вже звичній для себе нервовій манері подужали КНУ ім. Шевченка, які залишились після цього матчу без основного голкіпера Максименка, того який Михайло. Ніка лише ціною двох травм віддала перемогу ПБГ Ковальська. Ігровий марафон в КПІ завершив StarLightMedia cup, але це вже зовсім інша історія…

В неділю нас радував своєю гостинністю ІнФіз. У першому матчі тріумф виявився дуже складним суперником для Райфайзен Банк Аваль, 6:4, все ж тріумф за банкірами. А от наступний матч виявився унікальним для четвертого туру. В чому унікальність? Це ЄДИНА нічия за усі зіграні матчі ігрової неділі, і нею порадували нас GALAXY та KODEX. КПІ-шники під орудою Гончаренка програли Skodi, а СБ-ТІМ були нещадними до «сталкерів». З найпопулярнішим рахунком неділі перемоги святкували ГазМяс, Ciklum-FC та Ventcontrol. ОТР банк не встояв перед натиском партизанів, а AKVILON проекзаменував дебютанта, BRAIN-ITBOX, екзамен закінчився на користь викладача, 6:2.

Ситуації в деяких групах вже проясняються, а в деяких вони ще більш заплутані. З нетерпінням очікуватиму матчу між Хіт та Advisers, цікаво, чи здатні юристи чинити опір лідеру в їхньому нинішньому стані. І не забуватимемо про ISTIL… В іншій групі на другу путівку претендують V9 та «чехи», яким останнім часом дуже щастить (про що я? Читайте в наступному огляді…). Команді Вадима Волковинського вдалось обійти ОТР і наблизитись до лідера, Партизанів. А от Атлетик і ГазМяс будуть боротись за лідерство у групі, і хоч це нічого в розподілі не вирішує, але ж амбіції… СБ-Тім та Укрексімбанк, здається, вже нічого не зупинить, хіба що студенти з НУХТ, які показують фантастичну за красою гру… В групі К взагалі нічого не ясно, навіть Cogniance та Niebla Azul, які поки що йдуть останніми, претендують на перші позиції…
Ось такі от новини зі стану чемпіонату. Забігаючи наперед, хочу повідомити: чекайте наступного огляду, в якому буде що прочитати. Тур ще не розпочався, а цікаві результати вже є… Це темп Києва, він такий…!

Богдан ДукальАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: