Чемпіонат Києва з футзалу. Підсумки другого туру
Оновлений Advisers і перші очкові втрати фаворитів

В’ячеслав Скоропад. Вперше за час проведення чемпіонату дозволю собі проаналізувати саме рахунки матчів, а не гру команд. Адже очевидно – у футзал в Києві грати навчились, і роблять це навіть співробітники офісів дуже уміло. Тому звернемось до цифр і статистики.

Лідери поки що йдуть без очкових втрат, при чому громлять своїх опонентів з колосально великими рахунками. Лише ISTIL в останньому турі оступився, але вибачте… суперником був оновлений ХІТ, а оскільки зараз йде лише відбірковий етап, команді Сергія Буянова немає чого засмучуватись, основні баталії чекатимуть на команду в Супер-лізі. Щодо конкурентів наших грандів, то основними назву Advisers, Будівельних монстрів Akvilon та потужного останнім часом V9. Останні, до речі, переграли команду тепер уже Станіслава Гончаренка з рахунком 4:2, та й по грі колективчик зібрався той ще. Я уже писав про оновлення у «юристів», повторюсь. За складом команда буде мітити в гранди, адже такі імена, як Джафаров, Будзько, Нудик плюс «це ще не усі новачки, є ще кілька дуже відомих вам особистостей. Які готові влитись у колектив…» (Д. Сабатюк, Advisers). Інтригує? Мене теж… ох і чекаю я вже з нетерпінням матчів юристів з грандами… Цікавою була гра між Райфайзен Банк Аваль та Альтернативою. Результат? Цілком закономірна нічия, що відображає рівність цих команд на даний відрізок турнірної дистанції, 2:2.

КНУ ім. Шевченка поки що в захваті лише від гри суперників. Хлопці у команді молоді, на перспективу, тому програш «Нащадкам барселони» (як команду ISTIL не зрозуміло чому називає один відомий київський журналіст) 2:10 для хлопців не показник – просто це був не день Бекхема. Партизани останнім часом теж спокійнесенько грають на результат. Розігрався Курдіньйо, і це дзвіночок для суперників «лісових». Не може ніяк знайти свою гру ОТР банк, в минулому сезоні команда, щоправда, виглядала зовсім по іншому, але все ж… Думається мені, що від хлопців Миколи Костенка теж чекатимемо сюрпризів. А поки що програш Кодексу 2:4, в чому заслуга більше самих гравців «чорних». Подобається мені команда Укрексімбанку, дуже подобається. Навіть незважаючи на нічию з Ciklum, грав виглядає хорошою, і маю надію, що результат не залишиться осторонь команди. А от новачок, BRAIN-ITBOX, під керівництвом Ігоря Будзько видав непогану гру проти потужного ГазМяс, 4:3. «Омичі» ледь змогли винести з ЦСКА 3 залікові пункти, а забий «жовті» свої моменти… Чехи у пошуку, у пошуку своєї гри. Програш V9 – не той результат, який хотіли б бачити керівники команди, та й за складом команда явно не заслуговує рахунку 2:6… але це футзал, гра кількох секунд…

Ярослава Підвальна. Команди ще досі входять у сезон. Оновлений «Ciklum» з важкістю пробує досягти нових висот, «Альтернативі» сильно не щастить на шляху до Суперліги, «ГазМяс» пізно «просинається» під час поєдинку. Але, в принципі, фізична форма багатьох гравців стала кращою, адже позаду – перший тур і, щонайменше, два тижня тренувань. Турнірні таблиці поки не дають приводів для прогнозу, хоча, судячи з двох зіграних поєдинків, іноді можна припустити, як команда проявить себе у наступних іграх. Наприклад, якщо почала вона сезон з двох розгромів або з двох нищівних поразок. Однак «відкладемо» поки прогнози у далекий ящик і відкриємо його пізніше, можливо, вже після відбіркового етапу.

Ігор Котляренко. Друга ліга радує нас видовищними матчами і кількістю голів. Протистояння Магнолії-ТВ з DIO назву найпринциповішим у другому турі. При чому ІТ-шники нанесли у ствір воріт телевізійників 19 ударів – рівно стільки, скільки вдарили по воротам телевізійники взагалі! Цікава статистика. Троя б’є всіх і вся, мабуть, бачачи у кожному супернику спартанців, остання перемога 9:1 над Terrasoft-DS. А от молода на українському ринку автомобільна компанія з такими ж молодими гравцями FAW Kiev не залишає шансів УКРПРОММАШУ, щоправда промисловці уже встигли реабілітуватись у матчі проти Енергії (ціною червоної картки капітану, Лукіянчуку). Дивує Бізнесагрогруп, дивує неприємно. Знаю цю команду, вона здатна на більше. Але це лише проміжні підсумки, далі – більше!

За матеріалами ФФзКАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: