Антарес здобув історичну перемогу!

Команда Івана Мельника переграла Епіцентр К6

Знаєте, чим мене вже радує Akvilon SUN CUP 2014? Кількістю сенсацій. Не встиг турнір набрати оберти, як ми вже стали свідками кількох цікавих результатів. Лише минулого туру Біофарма зуміла відібрати очки у Епіцентру К2, і от маємо ще одні цікаві статистичні дані. Вперше в своїй історії команда Антарес здобула перемогу над одним з грандів столичного футзалу – Епіцентром К6. про це, і не тільки, далі!

Початок матчу одразу показав, як команди будуть грати. Антарес не квапив події і досить спокійно оборонявся, в той час, як Епіцентр розпочав вже звичну для себе комбінаційну гру з великою кількістю передач. Будівельники першими і відкрили рахунок… жовтим карткам. Апті Накаєв отримав гірчичник. І тут же забиває Антарес зусиллями Дмитра Кульгука. Епіцентр явно не очікував такого розвитку подій, а коли Олександр Бульбін подвоїв перевагу «білих», розпочалась справжня гра (нагадаю, на секундомірі лише третя хвилина матчу). Епіцентр додав у русі, передачі ставали все гострішими, і на 8 хвилині Ярослав Аксьонов скорочує відрив. Але сьогодні тактика господарів діяла краще, перший тайм залишився за Антарес. Хлопці вдало використовували нечисленні помилки опонентів і справедливо пішли на перерву, виграючи з різницею у три м’ячі! Авторами ще двох влучних пострілів стали Ігор Пластун та той же Бульбін. Відмічу і впевнену гру Старанчука, який протягом матчу не раз виручав свою команду.

Той, хто розуміється на футзалі, здогадається, що почали робити будівельники одразу ж по перерві. А для тих, хто ще не здогадався – грати з п’ятим польовим. Антарес, як виявилось, до такого розвитку подій були явно не готові. Вже на початку двадцятихвилинки Аксьонов та Конопчук скорочують розрив до мінімуму. Після цього Антарес почав грати щільніше, призвичаївся до манери гри суперника і вже не допускав таких помилок. Так продовжувалось до 33 хвилини, коли Олександр Пекній повернув гру у початкову стадію – 4:4. І все б нічого, можна було б так і завершувати, та знайшовся сьогодні у Антарес свій герой. Ігор Пластун на 38 хвилині встановлює остаточний рахунок матчу – 5:4, і як не намагались гравці Епіцентру навіть вп’ятьох вирівняти цифри на табло, за час, що залишився, їм це не вдалось.

Вітаємо Антарес з перемогою! Знаєте, мені здається, що десь в глибині душі гравці Епіцентру теж радіють за своїх опонентів. Чому? Все дуже просто. Набридло вже нашим грандам «варитись» в одному котлі і грати зі знайомими один одному командами, хочеться нових суперників та нових вражень. Тому поява на горизонті сильного колективу, як на мене, повинна зустрічатись нашими грандами лише з позитивної точки зору, а втрата очок з такими командами, як Антарес та Біофарма свідчить, що наш столичний футзал на правильному шляху, на шляху розвитку!