Івано-Франківськ.Творчі конкурси на Кубку О.Бубена добігають до кінця

Третій шкільний турнір з футзалу "Кубок Президента НФК "Ураган" Олександра Бубена" - справді масштабний футзальний та соціальний проект, який вражає не тільки неймовірними спортивними двобоями, а й творчими звитягами. Тож в рамках турніру відбуваються не тільки футзальні дуелі, а й креативні, які дарують всім без винятку море емоцій та задоволення.

Художніми талантами вже потішили школярі ЗШ №22 та ЗШ №21. Дівчатка вже вразили своїми малюнками, а для тих, хто ще не встиг представити організаторам свої витвори, нагадуємо - конкурсні малюнки приймаються до 12 квітня включно. Добіг до кінця і конкурс юного папараці, але організатори продовжили термін подачі робіт, тож конкурсанти ще мають шанс до 12 квітня, щоб представити зафіксовані моменти зі спортивного майданчику турніру.

Вже встигли здивувати своїми талантами і майстри пера, до феєрії творчих робіт долучилися школярі ЗШ №13 та ЗШ №28. Натхнення й справді відвідало дівчат, адже вони вразили серйозними роздумами та влучними віршованими рядками, а всім іншим креативним індивідуальностям нагадуємо, що кінцевий термін подачі конкурсних робіт - 20 квітня. До цього ж дня ще зможуть відзначитися і юні юмільці. Приємно вразила організаторів школярка ЗШ №28, але, сподіваємося, що до завершення терміну подачі креативщики виготовлять ще не один вражаючий сувенір.

Звісно, тішили протягом сезону і вболівальники та черлідери. Саме вони приносили в кожен ігровий день нотку креативу, танців і запальних речівок. Саме вони щоразу дивували новими танцювальними номерами та неймовірними костюмами, саме вони своєю щирою підтримкою надихали свої команди на все нові та нові перемоги. Складно уявити, хто завоює титул кращих вболівальників та черлідерів, але групи підтримки СШ №5, ЗШ №18, Гімназії №2, Української гімназії №1, ЗШ №13, ЗШ №26, ЗШ №21, ЗШ №28 завжди мали чим вразити поціновувачів футзалу.

Вже зовсім скоро дізнаємося хто стане переможцем в конкурсних протистояннях. Але кожен школяр ще має шанс проявити себе та виграти спеціальний приз. Тому дивуйте, творіть і вірте - переможе найкреативніший!

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".В лиге участвуют
33 турнира 
1166 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заир
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таірова
8 Суми Lex VSK - СумБуд
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро 18/11/2017
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Жовті Води Спарта
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: