Івано-Франківськ.Творчі конкурси на Кубку О.Бубена добігають до кінця

Третій шкільний турнір з футзалу "Кубок Президента НФК "Ураган" Олександра Бубена" - справді масштабний футзальний та соціальний проект, який вражає не тільки неймовірними спортивними двобоями, а й творчими звитягами. Тож в рамках турніру відбуваються не тільки футзальні дуелі, а й креативні, які дарують всім без винятку море емоцій та задоволення.

Художніми талантами вже потішили школярі ЗШ №22 та ЗШ №21. Дівчатка вже вразили своїми малюнками, а для тих, хто ще не встиг представити організаторам свої витвори, нагадуємо - конкурсні малюнки приймаються до 12 квітня включно. Добіг до кінця і конкурс юного папараці, але організатори продовжили термін подачі робіт, тож конкурсанти ще мають шанс до 12 квітня, щоб представити зафіксовані моменти зі спортивного майданчику турніру.

Вже встигли здивувати своїми талантами і майстри пера, до феєрії творчих робіт долучилися школярі ЗШ №13 та ЗШ №28. Натхнення й справді відвідало дівчат, адже вони вразили серйозними роздумами та влучними віршованими рядками, а всім іншим креативним індивідуальностям нагадуємо, що кінцевий термін подачі конкурсних робіт - 20 квітня. До цього ж дня ще зможуть відзначитися і юні юмільці. Приємно вразила організаторів школярка ЗШ №28, але, сподіваємося, що до завершення терміну подачі креативщики виготовлять ще не один вражаючий сувенір.

Звісно, тішили протягом сезону і вболівальники та черлідери. Саме вони приносили в кожен ігровий день нотку креативу, танців і запальних речівок. Саме вони щоразу дивували новими танцювальними номерами та неймовірними костюмами, саме вони своєю щирою підтримкою надихали свої команди на все нові та нові перемоги. Складно уявити, хто завоює титул кращих вболівальників та черлідерів, але групи підтримки СШ №5, ЗШ №18, Гімназії №2, Української гімназії №1, ЗШ №13, ЗШ №26, ЗШ №21, ЗШ №28 завжди мали чим вразити поціновувачів футзалу.

Вже зовсім скоро дізнаємося хто стане переможцем в конкурсних протистояннях. Але кожен школяр ще має шанс проявити себе та виграти спеціальний приз. Тому дивуйте, творіть і вірте - переможе найкреативніший!

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".В лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Чемпион

1

Одесса МКВ
2 Харьков Слобода
3 Кривой Рог Конкорд
4 Херсон Стелс
5 Желтые Воды МАУ МГОК
6 Ровно Свиспан-Горизонт
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) ФК ПБ
9 Киев Альтернатива
10 Житомирская обл. Атлет
11 Хмельницкий Динамо ГУНП
12 Николаев ИНИСС
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Новая Полиция
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Агропродсервис
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Таможенник
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород Проспект
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: