"Кубок Президента НФК "Ураган" Олександра Бубена"

"Кубок Президента НФК "Ураган" Олександра Бубена" – масштабний шкільний футзальний проект. Його мета - привернути максимальну увагу дітей до занять футзалом, дати можливість юним талантам відкритися, продемонструвати свої здібності та позмагатися з однолітками.

Особливість дитячого турніру в тому, що призовий фонд змагань навчальний заклад зможе спрямувати на вирішення соціальний потреб школи, пов'язаних із покращенням умов для занять фізичною культурою та спортом.

Унікальність соціального проекту - шкільного турніру з футзалу "Кубок Президента НФК "Ураган" Олександра Бубена" - в тому, що він об'єднає навколо себе всю шкільну спільноту - дирекцію, вчителів, учнів та їхніх батьків, - заради єдиної спільної мети - реалізації шкільної мрії. Адже переможець шкільного турніру отримає грошову винагороду яка буде спрямована на покращення матеріально-технічної бази - ремонт спортивного залу, закупівлю спортивного інвентаря чи обладнання, облаштування куточків здоров'я тощо.

Шкільний турнір з футзалу – це не тільки переможний кінцевий результат, а й весь захоплюючий процес до його досягання. Діти змагаються з максимальною самовіддачею, тому на майданчику панує справжня доросла боротьба, вирують неабиякі спортивні емоції та пристрасті. Віддякою за видовищну та експресивну гру є подарунок кожному учаснику.

Шкільний турнір з футзалу – спортивні змагання, що тривають впродовж всього навчального року, тобто з листопада по травень вирує активне спортивне життя школярів.

Шкільний турнір з футзалу охоплює учнів 1-5 класів, адже саме діти 6-11 років – найкращий віковий діапазон для закладання фундаменту всебічно розвиненої особистості, зокрема фут зальної.

"Ми сподіваємося, що наш турнір стане насправді масовим заходом - шкільним чемпіонатом, за подіями якого слідкуватимуть усією школою, батьківським колективом. Вболіватимуть за свою команду та прагнутимуть втілення шкільної мрії",- розповів Президент НФК "Ураган" Олександр Бубен перед стартом першого турніру, започаткованого у 2012 році.

З кожним роком популярність змагань зростає, навколо турніру згуртовується більша кількість шкіл та дітей. В 2012 році в турнірі брали участь 28 шкіл, в 2012-2013 році – 24 школи, в 2013-2014 році – 29 шкіл міста Івано-Франківська. Збільшився і призовий фонд змагань, з 50 000 гривень в першому сезоні до 80 000 гривень - в другому і третьому.

Вже двічі новий сезон Шкільного турніру розпочинався матчем за Суперкубок, в якому змагалися переможець і фіналіст минулого розіграшу. Дворазовий переможець Кубку Олександра Бубена – ЗШ №19 двічі змагалася за Суперкубок: у 2012 році його виграла, перегравши СШ №5, а у 2013 році поступилася 3Ш №22 з рахунком 1:4.

Нововведенням третього Шкільного турніру стало запровадження Малого Кубку. «Ми помітили, що є команди сильніші, які потрапляють в плей-офф і у підсумку змагаються за головний приз, а є шкільні колективи, які за рівнем підготовки дещо слабші, але мають велике бажання грати, набиратися майстерності. Зауважу, що Кубок - шкільний турнір, тому наше головне завдання - не тільки виявити найсильнішу команду, а й дати змогу дітям максимально награтися у футзал. Тож для тих команд, яких після першого етапу вибувають ми хотіли продовжити футзальну естафету. Саме з цією метою був створений Малий Кубок, він безумовно потягнув додаткові витрати, але, я гадаю, ми зробили правильний крок і подарували дітям частинку спортивного свята», - розповів Олександр Бубен.

Усю інформацію про шкільний турнір "Кубок Президента НФК "Ураган" Олександра Бубена" шукайте на http://uragan.if.ua/cup/Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: