"Кубок Президента НФК "Ураган" Олександра Бубена"

"Кубок Президента НФК "Ураган" Олександра Бубена" – масштабний шкільний футзальний проект. Його мета - привернути максимальну увагу дітей до занять футзалом, дати можливість юним талантам відкритися, продемонструвати свої здібності та позмагатися з однолітками.

Особливість дитячого турніру в тому, що призовий фонд змагань навчальний заклад зможе спрямувати на вирішення соціальний потреб школи, пов'язаних із покращенням умов для занять фізичною культурою та спортом.

Унікальність соціального проекту - шкільного турніру з футзалу "Кубок Президента НФК "Ураган" Олександра Бубена" - в тому, що він об'єднає навколо себе всю шкільну спільноту - дирекцію, вчителів, учнів та їхніх батьків, - заради єдиної спільної мети - реалізації шкільної мрії. Адже переможець шкільного турніру отримає грошову винагороду яка буде спрямована на покращення матеріально-технічної бази - ремонт спортивного залу, закупівлю спортивного інвентаря чи обладнання, облаштування куточків здоров'я тощо.

Шкільний турнір з футзалу – це не тільки переможний кінцевий результат, а й весь захоплюючий процес до його досягання. Діти змагаються з максимальною самовіддачею, тому на майданчику панує справжня доросла боротьба, вирують неабиякі спортивні емоції та пристрасті. Віддякою за видовищну та експресивну гру є подарунок кожному учаснику.

Шкільний турнір з футзалу – спортивні змагання, що тривають впродовж всього навчального року, тобто з листопада по травень вирує активне спортивне життя школярів.

Шкільний турнір з футзалу охоплює учнів 1-5 класів, адже саме діти 6-11 років – найкращий віковий діапазон для закладання фундаменту всебічно розвиненої особистості, зокрема фут зальної.

"Ми сподіваємося, що наш турнір стане насправді масовим заходом - шкільним чемпіонатом, за подіями якого слідкуватимуть усією школою, батьківським колективом. Вболіватимуть за свою команду та прагнутимуть втілення шкільної мрії",- розповів Президент НФК "Ураган" Олександр Бубен перед стартом першого турніру, започаткованого у 2012 році.

З кожним роком популярність змагань зростає, навколо турніру згуртовується більша кількість шкіл та дітей. В 2012 році в турнірі брали участь 28 шкіл, в 2012-2013 році – 24 школи, в 2013-2014 році – 29 шкіл міста Івано-Франківська. Збільшився і призовий фонд змагань, з 50 000 гривень в першому сезоні до 80 000 гривень - в другому і третьому.

Вже двічі новий сезон Шкільного турніру розпочинався матчем за Суперкубок, в якому змагалися переможець і фіналіст минулого розіграшу. Дворазовий переможець Кубку Олександра Бубена – ЗШ №19 двічі змагалася за Суперкубок: у 2012 році його виграла, перегравши СШ №5, а у 2013 році поступилася 3Ш №22 з рахунком 1:4.

Нововведенням третього Шкільного турніру стало запровадження Малого Кубку. «Ми помітили, що є команди сильніші, які потрапляють в плей-офф і у підсумку змагаються за головний приз, а є шкільні колективи, які за рівнем підготовки дещо слабші, але мають велике бажання грати, набиратися майстерності. Зауважу, що Кубок - шкільний турнір, тому наше головне завдання - не тільки виявити найсильнішу команду, а й дати змогу дітям максимально награтися у футзал. Тож для тих команд, яких після першого етапу вибувають ми хотіли продовжити футзальну естафету. Саме з цією метою був створений Малий Кубок, він безумовно потягнув додаткові витрати, але, я гадаю, ми зробили правильний крок і подарували дітям частинку спортивного свята», - розповів Олександр Бубен.

Усю інформацію про шкільний турнір "Кубок Президента НФК "Ураган" Олександра Бубена" шукайте на http://uragan.if.ua/cup/



В лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Чемпион

1

Одесса МКВ
2 Харьков Слобода
3 Кривой Рог Конкорд
4 Херсон Стелс
5 Желтые Воды МАУ МГОК
6 Ровно Свиспан-Горизонт
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) ФК ПБ
9 Киев Альтернатива
10 Житомирская обл. Атлет
11 Хмельницкий Динамо ГУНП
12 Николаев ИНИСС
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Новая Полиция
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Агропродсервис
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Таможенник
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород Проспект
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: