Івано-Франківськ. Креативна нічия на Кубку Олександра Бубена

Шкільний турнір з футзалу впевнено добігає до кінця, тож з кожним вікендом поєдинки стають все запеклішими, а видовища - експресивнішими та цікавішими. Приємно, що, як завжди, футзальне свято стає емоційнішим завдяки яскравим та творчим конкурсантам. Тож і завершальні матчі півфіналу не стали винятком, а спортивний майданчик став справжньою ареною неймовірної танцювальної боротьби, яку дарували СШ №5, ЗШ №21, ЗШ №28.

Минулої суботи СШ №5 вражала двічі. Як завжди, своєю присутністю потішили черлідерки, які дивували нестримною композицією під чемпіонський гімн. Втім дівчата не тільки танцювали, а й щиро підтримували своїх футзалістів. "Треба гол, треба два, треба Кубок Бубена! - Не втихали дівчата. - П'ята школа - суперклас, переможемо всіх вас!". Приємно вразили дівчата й тим, що вдало прикрасили свій виступ помпонами та різнобарвним плакатом.

Не залишили нікого байдужим і наймолодші черлідерки турніру - другокласниці СШ №5. Школярки здивували мелодійною композицією, українською символікою і акробатичними трюками. Не обійшлося і без символічних синьо-жовтих помпонів. Честь своєї школа захищали і черлідерки ЗШ №21. Дівчата станцювали запальний хіп-хоп, і щиро вболівали за своїх футзалістів вигуками: "Двадцять перша! Двадцять перша".

І, як завжди, не залишилися осторонь батлів креативу вихованки ЗШ №28. Школярки, безперечно, здивували новою композицією, новими хореографічними па та костюмами. Крім того, черлідерки палко вболівали за свою шкільну команду. "Наші хлопці - молодці, бо заб'ють усі м'ячі", - скандували вболівальниці. "Треба гол, треба два, треба Кубок Бубена. - Не припиняли кричати дівчата. - Треба гол, треба гол, треба, треба, треба гол, гол, гол!".

Отож, півфінал був справді феєричним та захоплюючим. Дівчата вражали оригінальними танцювальними номерами, музикальністю та синхронністю виконання, неймовірною пластикою та костюмами, влучними речівками і безмежною щирістю. Тож за підсумками півфінальних батлів між групами підтримки оголошена бойова нічия.

А всім іншим школярам міста нагадуємо, що до завершення творчих конкурсів залишилося не так і багато часу. Тож поспішайте продемонструвати свої таланти і виграти цінний приз! Одним словом - дивуйте! Переможе найкреативніший. З детальною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті турніру в розділі "Конкурси".

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".

По матеріалам uragan.if.uaВ лиге участвуют
33 турнира 
1166 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заир
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таірова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Єкатеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: