Роман Ярий: Наш колектив здатний вирішувати завдання на всеукраїнському рівні.

Роман Ярий, головний тренер команди "Епіцентр К10" (Івано-Франківськ) відповідає на запитання прес-служби Аматорської футзальної ліги України:

1. Будь ласка, підбийте підсумки 2014 року

Для команди "Епіцентр К 10" 2014 рік був дуже насиченим на приємні події - ми стали чемпіонами Івано-Франківської області і Володарями Кубку області. Непогано проявили себе в аматорській Лізі чемпіонів. Готуючись до нового сезону, здійснили кадрові поповнення, які уже на даний момент стали важливим фактором в грі нашої команди; провели навчально-тренувальні збори, які дали нам можливість спробувати свої сили в Кубку України і на хорошому рівні провести перше коло чемпіонату Івано-франківської області - 8 матчів і 8 перемог. Дещо були розчарування щодо домашньої гри з командою "MANZANA" на Кубок України, але проаналізувавши її, можу сказати, що наша команда показала дуже хорошу гру з великою кількістю гольових моментів, які щоправда ми змарнували, але реалізуй хоча б 50% створених моментів, ми могли б порадувати своїх вболівальників матчем з "Локомотивом" - флагманом українського футзалу. Ця гра була б незабутньою для гравців нашої команди. Брак виступів на всеукраїнському рівні нам не дав можливості пройти в наступний етап змагань. Але всьому свій час.

2. Які плани на 2015 рік?

В планах на 2015 рік - провести на хорошому рівні підготовку до другого кола внутрішніх змагань (чемпіонату і кубку області). Завдання на сезон незмінні - перемогти в обидвох змаганнях. Взяти участь в Лізі чемпіонів серед аматорів і по можливості перемогти і там. А потім потрібно буде разом з керівництвом команди проаналізувати на фоні отриманих результатів чи можемо ми проявити себе на всеукраїнському рівні серед команд першої ліги. Найперше, що хочу зазначити, що поступове вирішення поставлених завдань дасть можливість керівництву команди подумати про долю команди в майбутньому. Друге, в команди сформований колектив, який здатний вирішувати завдання на всеукраїнському рівні.

3. Ваші побажання до АФЛУ та її учасників

Мої побажання до АФЛУ - не скидувати обороти щодо напрацювань, які вже існують в аматорській футзальній лізі, не звертати увагу на критику людей, які в своєму житті нічого не зробили для розвитку футзалу в Україні, здійснити точкові поправки в системах проведення змагань, які так чи інакше виникають під час їх проведення. Наснаги Вам і натхнення в роботі в улюбленому мільйонами шанувальників виді спорту - футзалі!

Аматорська футзальна ліга УкраїниАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: