Чемпіонат Івано-Франківська. Перша ліга. Лідери втратили очки

 У десятому турі у першій лізі обласних змагань лідери дещо несподівано втратили важливі очки у боротьбі за нагороди першості.

Футзалісти "ДФС" традиційно важко грають з "Вихором" і неодмінно втрачають очки у цьому протистоянні. Тому на матч звітного туру виходили над мобілізованими і мотивованими. І вже перша атака завершилася голом у ворота суперника. Та гравці "Вихора", здається, вже подолали полосу дискваліфікацій і прагнули покинути незвичне для них останнє місце у турнірній таблиці. У середині першого тайму вони не тільки зрівняли рахунок, а й вийшли вперед. Однак, податківці у наступній атаці "заробили" шестиметровий і зрівняли рахунок. Роман Третяк та Андрій Бибик відзначилися дублями за свої команди. Старт другого тайму знову був за "Д Ф С". Третяк зразу оформив "хет-трик", а Ткаченко збільшив розрив у рахунку. І знову ямничани перехопили ініціативу, яка наприкінці матчу втілилася у два забиті голи. Спершу Гринькевич скоротив розрив у рахунку, а лідер команди Андрій Бибик на останніх секундах зрівняв рахунок, оформивши "хет-трик". Отож, традиція не змінилася – бойова нічия – 4:4.

"ДФС" (Івано-Франківська область) – "ВИХОР" (Ямниця) - 4:4 (2:2).

Середа 1 лютого 2017 р. 21.30. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фіхвиховання. 30 глядачів.

Голи: Р. Третяк 1,+7, 14, П. Ткаченко 15 – А. Бибик 5, 7, 24, Л. Гринькевич 22.

ДПС: М. Назарук, В. Синишин, П. Ткаченко, А. Гузьо, А. Паркулаб, Б. Ольшанецький, Р. Третяк, Р. Семенчук. Тренер – Ю. Балагурак.

ВИХОР: Н. Ванченко, Л. Гринькевич, Г. Галіпчак, А. Бибик, О. Зубяк, В. Мухтаров, Н. Павлів. Тренер – Р. Смеричанський.

Попередження: Р. Третяк (15), П. Ткаченко (16), Р. Семенчук (24) - Н. Ванченко (7), В. Наконечний (7), О. Зубяк (17).

Арбітри: Т. Демянчук, І. Салаш, П. Липецький.

Спостерігач арбітражу – Л. Маланюк.

У матчі "Медик" та МФК "Алан" гол у дебюті матчу "вибив" аланівців аж на цілий тайм. Всі намагання забити розбивалися щільним захистом медиків або удари не влучали в ціль. І тільки з початком другого тайму Нагірному і Барчуку вдалося "пробити" міцний захист "Медика". Розуміючи, що перевага у матчі надто хитка, гравці "Алану" продовжували атаки на ворота суперника, намагаючись забити, але цього вечора у них це не виходило. А одна із мало численних контратак підопічних Романа Ярого увінчалася успіхом. Рахунок у матчі знову зрівнявся. Кінцівка матчу пройшла дуже напружено і нервово. Гравці обох команд надто фолили. Захопившись черговою атакою, аланівці пропустили вихід віч-на-віч Тарас Василіва, який переграв воротаря і вивів "Медик" вперед. Виглядало на сенсацію, але досвідчені аланівці знайшли сили на останній штурм і "заробили" шостий фол. Роман Барчук його реалізував, але на більше вже не було ні часу ні сил. То ж знову бойова нічия – 3:3.

"МЕДИК" (Івано-Франківськ) – МФК "АЛАН"(Івано-Франківськ) - 3:3 (1:0).

Понеділок 6 лютого 2017 р. 21.30. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фіхвиховання. 50 глядачів

Голи: Л. Шемелько 2, П. Шимків 18, Т. Василів 24 – І. Нагірний 13, Р. Барчук 14, ++24.

МЕДИК: Б. Тягур, Т. Василів, Б. Бородиця, Юзеф Халед, Мустафа Азат, А. Демчишин, З. Василик, Р. Сморжанюк, О. Синдунь, П. Шимків, Б. пиндиківський, Л. Шемелько, О. Твердохліб. Тренер – Р. Ярий.

АЛАН: О. Деделюк, І. Нагірний, Ю. Поліщук, А. Соколенко, Р. Барчук, Р. Галка, М. Бойко, М. Ганущак. Тренер – В. Хома.

Попередження: Т. Василів (13), Л. Шемелько (24) – М. Бойко (6), Ю. Поліщук (14), І. Нагірний (18).

Арбітри: І. Салаш, А. Яцурак, О. Коношевич.

Спостерігач арбітражу – Б. Вовкович.

Не все виходило у ще одного лідера першості СК "Городенка" у матчі проти "Галицького Двору". Перший тайм городенківці програли з рахунком 1:0. А у другому просто "рознесли" "будівельників", забивши шість голів.
"ГАЛИЦЬКИЙ ДВІР" (Івано-Франківськ) – СК "ГОРОДЕНКА" (Городенка) - 2:6 (1:0).

Понеділок 6 лютого 2017 р. 20.30. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фіхвиховання. 80 глядачів.

Голи: В. Щербина 6, В. Яценко 16, П. Петрунчак -- 24 – В. Валовський 14, М. Липчук 16, 18, В. Гультай 18, В. Тис 20, Т. Петришин 20.

Галицький Двір: М. Трач, Т. Гнатишин, П. Петрунчак, В. Павлик, М. Кравців, В. Щербина, В. Яценко, В. Трушко, О. Гнатишин, Я. Демків, В. іванов, О. Плішивий, О. Федюк . Тренер – Т. Гнатишин.

ГОРОДЕНКА: І. Григорів, В. Шевчук, В. Гультай, В. Тис, Т. Петришин, С. Беспалов, А. Садовський, Р. Харук, М. Липчук, В. Валовський, Д. Шинкарук. Тренер – Ю. Гавриш.

Попередження: В. Іванов (4), В. Яценко (9), М. Кравців (13), О. Гнатишин (15) – Р. Харук (4), В. Тис (15), В. Шевчук (16).

Арбітри: І. Салаш, О. Коношевич, А. Яцурак.

Спостерігач арбітражу – Б. Вовкович

БОМБАРДИРИ: 17 - Барчук Роман ("Алан"), 11 - Сікач Микола ("ДФС"), Третяк Роман ("ДФС"), 10 - Мельниченко Дмитро ("Микуличин"), 9 - Щербина Василь ("Галицький Двір"), 8 - Мухтаров Віталій ("Вихор"), 7 - Беспалов Сергій ("Городенка"), Халід ("Медик"), Нагірний Ігор ("Алан")

Дискваліфіковані у 11 турі: Вандзіляк Андрій ("Вихор"), Ілащук Василь ("Вихор"), Поліщук Юрій ("Алан")

http://sport.if.uaАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: