У Івано-Франківську стартує футзальний сезон

Футзальний сезон стартує у суботу 12 листопада матчами команд першої ліги. Саме вони розпочнуть новий 13-ий обласний фут зальний марафон у манежі коледжу фізвиховання.

У першій лізі змагатиметься вісім команд і першими на площадці зустрінуться о 15.30 “Медик” і “Д П С”. Після цього матчу відбудеться урочисте відкриття змагань нового сезону, а о 17.00 свій стартовий поєдинок проведуть  МФК “Микуличин” та СК “Городенка”. Третю пару у стартовому турі склали та  “Алан”, який повернувся в обласні змагання та дебютант цьогорічної першості студентська команда “Ураган-ПНУ”. Завершиться перший тур матчем добрих старих знайомих - “Вихор” (Ямниця) - “Галицький Двір”.

У неділю 13 листопада о 14.00 стартують команди вищої ліги. Першими зустрінуться  МФК “Ревера” та  МФК “Нафтовик” (Долина). Після цього матчу буде проведено урочисте відкриття змагань сезону 2016/2017 років, а потім вже у першому турі зустрінуться очевидні фаворити змагань - “Трейд Захід Буд” (минулорічний чемпіон міста) і “Віза Вторма” (минулорічний абсолютний чемпіон області). Саме так “розпорядилося” жеребкування, яке напередодні змагань провели під час організаційної наради керівники АМФІФО.  О 16.00 зіграють “Ураган-4” та “Sandalino” (Коломия). “Ураганом-2 Коледж фізвиховання” за календарем поки що вихідний, але до стартує є ще кілька днів і, можливо, ще хтось встигне дозаявитися. Організатори очікують на ще не одну команду, яка може долучитися до змагань цьогорічного сезону.

Комітет з організації проведення змагань АМФІФОАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: