Івано-Франківщина готується до старту сезону

Асоціація міні-футболу Івано-Франківської області готується до старту нового 13-го за ліком фут зального сезону 2016/2017 років серед аматорів. Вже проведено першу організаційну нараду з представниками команд щодо організації змагань. Відбулося засідання Ради АМФІФО на якому затверджено Регламент обласних змагань та план роботи Асоціації, склад ліг, фінансові документи. Вирішено направити листа до АФУ з проханням надати обласним змаганням статус регіональних відбіркових. Це дасть можливість чемпіону, призерам і володарю Кубка області у березні 2017 року змагатися у Всеукраїнському фіналі аматорських команд України.

За традицією обласні змагання пройдуть у двох лігах – вищій і першій. У вищій лізі змагатиметься 10 команд. Таку ж кількість учасників організатори змагань планують і у першій лізі.  За попередньою інформацією свою участь у змаганнях серед команд вищої ліги підтвердили  “Віза Вторма”, “Ураган -2 КФВ”, “Козацький Острів” (Тисменицький район), “Ураган -4”, МФК “Ревера”, МФК  “Нафтовик” (Долина), “Sandalіno” (Коломия).  Команди  МФК  “Долина” домашні матчі проводитиме на своїй площадці.

До змагань у першій лізі зголосилися  МФК “Городенка”, “Медик”, МФК  “Снятин”,   “HELIX-Галицький  Двір”, “Д П С”, “Вихор”, МФК “Микуличин”, “Алан”, студентська команда “Ураган-ПНУ”. Ще 3-4 нових команд мають бажання спробувати свої сили в обласній першості сезону 2016/2017. Крім команд, які вже дали попередню згоду на участь у змаганнях нового сезону, організатор змагань – Асоціація міні-футболу Івано-Франківської області запрошує до участі нові команди з Івано-Франківська та області.

Нагадаємо, що матчі обласних змагань АМФІФО проводить у найкращому спортивному залі манежу коледжу фізичного виховання.

Ігор Овчар, голова АМФІФОАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: