Івано-Франківська обл. У Долині взяв старт шкільний турнір з футзалу

У суботу, 22 березня, відбулося урочисте відкриття Шкільного турніру з футзалу "Відкритий кубок міста Долина імені Героїв Майдану", генеральним партнером якого виступає НФК "Ураган". Тож відтепер дитячі футзальні пристрасті вируватимуть не тільки в обласному центрі, а й за його межами. Виборюватимуть головний трофей 8 шкільних команд - 6 з Долини та 2 із навколишніх сіл. Тому саме із представлення учасників відбулося відкриття змагань.

Не обійшлося і без традиційних привітань. Організатори турніру - Долинська міська рада, управління освіти, молоді та спорту Долинської РДА та Долинська районна федерація футболу побажали школярам успіху та наснаги. А міський голова, Володимир Гаразд підсумував: "Долина багата на футзальні традиції, тому я радий, що ми проводимо такий турнір для школярів. До того ж, НФК "Ураган" дав нам хорошу ідею, тому, сподіваюся, це стане хорошою запорукою нашого партнерства".

Зі словами вдячності виступив і президент НФК "Ураган" Олександр Бубен, який подякував організаторам за проведення турніру, і на згадку кожній школі-учасниці подарував пам'ятний подарунок. Олександр Олександрович отримав і право першого удару по воротах, який надалі стане хорошим початком для влучних голів. Тож шкільний турнір відкрито! Запеклим двобоям дано старт, а чим дивували долинські школярі вже першого ігрового дня дізнаємося зовсім скоро…

А ми нагадаємо, що за головний трофей змагаються учні 5-6 класів, а турнір проходитиме за коловою схемою в 7 турів. За підсумками усіх матчів команди, які посядуть перше та друге місця в турнірній таблиці, зіграють "золотий матч" для визначення переможця, а відповідно третя та четверта команди зійдуться у поєдинку за бронзові нагороди. Команди-призери розділять між собою призовий фонд 10 тис. грн., який буде спрямовано на покращення умов для занять фізичною культурою і спортом в їхніх школах.


Післямова
Олександр БУБЕН, президент НФК "Ураган":
- Шкільний турнір розширив свою географію, тому для НФК "Ураган" це дуже важливий день, вагомий він й для розвитку футзалу. Пропозиції провести турнір були надані Коломиї, Калушу та Долині, тому велике дякую Долині, що відгукнулися першими. Тут хороший зал, діти і громадськість підготовлені для сприйняття цих шкільних змагань. Є і партнери, спонсори, є і головний трофей - кубок. Звісно, в кожному турнірі є свої нюанси, але в ході змагань будемо їх опрацьовувати і вчитися.

На даний момент для організаторів багато речей є в новинку, в той час, коли для нас вони є зрозумілими. Зокрема я наполягав, щоб головний фінансовий приз діставався одному переможцю, а не розділявся ще й на друге та третє місця. Зараз модель проведення турніру потрібно змінювати, адже в Івано-Франківську 29 шкіл, а тут всього вісім. Але, гадаю, що вже на наступний рік ми матимемо якісний турнір з футзалу.

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".

 По матеріалам  uragan.if.uaАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: