Івано-Франківськ. Кубок О.Бубена: 1/2 фіналу - субота вражаючих поєдинків

У суботу, 8 березня, розпочалася півфінальна стадія Шкільного турніру з футзалу "Кубок Президента НФК "Ураган" Олександра Бубена". На спортивному майданчику зустрілася четвірка найсильніших команд і впевнено включилася у неймовірний вир боротьби за головний трофей - 80 000 гривень. Футзалісти дивували влучними голами, завзяттям та шаленим бажанням перемогти...

ЗШ №18 - СШ №5 - 2:1
Матч розпочався жваво та відразу ж задав шалених футзальних пристрастей. На спортивному майданчику зустрілися дві рівні команди, які з першої ж секунди поєдинку обмінялися атаками. Попри те, що обидві команди грали дуже обережно, на початку першого тайму ЗШ №18 створила низку гольових моментів, втім двічі на заваді стала штанга воріт противника. Спортсмени змагалися на високому рівні, тому рахунок відкрити було непросто, але ЗШ №18 на 9-ій хвилині таки вдалося прорвати оборону СШ №5 - голом відзначився Юрій Бельбас. Але вже в другому таймі СШ №5 відповіла супернику влучним голом Марка Попівняка. Тільки на останній хвилині зустрічі ЗШ №18 порушила паритет - голом відзначився Сергій Бельбас. Таким чином рахунок зустрічі 2:1 на користь ЗШ №18.

ЗШ №28 - ЗШ №21 - 4:4
Футзальна дуель видалася напрочуд запеклою та амбіційною, адже кожна команда докладала максимум зусиль, щоб вибороти перемогу. З першої секунди спортсмени кинулися в обопільну атаку та одразу ж створили чимало небезпечних моментів воріт біля одне одного. Вже на 2-ій хвилині Павло Куреляк вивів свою ЗШ №21 вперед, але вже за лічені хвилини Артем Микуляк зрівняв рахунок. Та наприкінці першого тайму Максим Стаднік, оформивши дубль, знову впевнено виводить свою ЗШ №21 вперед. З початком другого тайму ЗШ №28 завдяки дублю і хет-трику Артема Микуляка знову зрівняла рахунок. Та ЗШ №21 вкотре вдалося відігратися - на цей раз відзначився Віталій Куцела. Але на останніх хвилинах матчу Артем Микуляк, оформивши свій четвертий гол, встановив нічию. Таким чином рахунок зустрічі 4:4.

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".