Івано-Франківськ. Креативна боротьба на Кубку О.Бубена: підсумки 1/2 фіналу

Щотижня на спортивному майданчику вирує неймовірна футзальна боротьба за шкільну мрію. Юні спортсмени дивують влучними голами, шаленими емоціями та запалом. Втім, приємно, що Шкільний турнір повниться не тільки футзальними поєдинками, а й креативними, тому кожного вікенду на Шкільному турнірі панують ще й неабиякі танцювальні пристрасті та відчайдушний дух підтримки. Тому й не дивно, що півфінал видався не на жарт спекотним.

Першими на спортивний майданчик вийшли школярки СШ №5 і вразили всіх своєю танцювальною композицією. Черлідерки продемонстрували неабиякі танцювальні здібності та станцювали справжній чемпіонський гімн, який вдало прикрасили помпонами. До того ж, дівчата дивували щирою та палкою підтримкою, безупинно стрибали і вболівали за своїх хлопців. До творчих батлів приєдналися і школярки ЗШ №18. Дівчата станцювали запальні "дикі танці" і додали чимало азарту у футзальні змагання. Черлідерки прикрасили свій номер не тільки акробатичними елементами, а й яскравими помпонами.


Не залишились осторонь креативної боротьби і вихованки ЗШ №28. Дівчата, як завжди, вразили всіх неймовірною танцювальною композицією, в якій поєднали два танці, і, безумовно, вдало підібраними костюмами. Правда, школярки дивували не тільки танцями, а й гучною підтримкою і влучними речівками. "Треба гол, треба два, треба Кубок Бубена", - захоплено вигукували дівчата. - Наші хлопці - молодці, бо заб’ють всі м’ячі". "Двадцять восьма! Двадцять восьма!", - щиро підтримували футзалістів черлідерки.


Тож півфінал розпочався і справді гаряче, та потішив всіх присутніх захоплюючою феєрією танцювальних видовищ. Організаторам визначити найкращих було, як завжди, нелегко. Проте титул кращих черлідерів тижня отримують школярки ЗШ №18, а кращими вболівальниками тижня стають дівчата ЗШ №28.


А всім іншим школярам міста нагадуємо, що творчі конкурси тривають, і кожен може продемонструвати свої таланти та виграти цінний приз. Малюйте, пишіть, фотографуйте, робіть саморобки, танцюйте та вболівайте…Одним словом - дивуйте! Переможе найкреативніший. З детальною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті турніру в розділі "Конкурси".

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: