Івано-Франківщина: боротьба за Кубок продовжується

Щедрими на голи виявилися чвертьфінальні матчі розіграшу Кубка області з футзалу, які відбулися у неділю 12 січня.

Першими на площадку манежу коледжу фізвиховання вийшли команди “Прикарпаття” (Коломия) та нинішній володар трофею “Зорі Карпат-Збора” з Микуличина. Команди розпочали матч атаками, намагаючись вже у дебюті відкрити рахунок. Та напруження тривало лише до 7 хв, коли Уграк виявився спритнішим за захисників коломиян і проткнув м’яч у сітку воріт. Далі розгублені коломияни ще тричі пропускали і на перерву команди пішли за значної переваги микуличинців – 4:0. По перерві “зоряні” знову відзначилися і у цьому матчі питання про переможця було знято, щоправда, коломиянам вдалося підсолодити гіркоту поразки, провівши два голи престижу. “Зорі Карпат-Збора“ впевнено проходять у півфінал.

Не відчула перешкоди на шляху до півфіналу “Віза Вторма”. Суперник із “Ельдорадо-Галицького двору” першим вже на 20 секунді повів у рахунку. Це так розлютило “мануфактурників”, що ті одразу після розіграшу з центра забили у відповідь. Надалі глядачі побачили цікаву та багату на голи гру у виконанні гравців “Візи Вторми”, які ще п’ять разів “заставляли” суперника виймати м’яч із сітки власних воріт у першому таймі. Зробивши хороший заділ, у другій половині лідер маневрував складом та грав у “своє задоволення”. У підсумку переконлива перемога з рахунком 8:2 і повторення минулорічного кубкового результату – знову півфінал.

Не рівними виявилися “сили” команд у третьому матчі. Правда, у першому таймі першоліговий “Медик” чинив гідний опір МФК “Галич” і транжирив свої гольові моменти раз за разом. Фатальними для студентів стали перша і остання хвилини таймів, коли м’яч опинявся у сітці їхніх воріт. А коли одразу по перерві галичани знову втретє відзначилися, медики “розсипалися”.

Не виправдала дії студентів спроба розіграти п’ятого польового, навпаки, вони “довели” рахунок до непристойного. І лише у кінці матчу після низки втрачених гольових нагод медики двічі забили. Галичани, які в останню хвилину долучилися до боротьби за Кубок, впевнено проходять до півфіналу.

Завершував чвертьфінальні баталії матч лідерів вищої ліги - “Ураган-3 КФВ” та “Епіцентр К”. У чемпіонаті суперники розійшлися бойовою нічиєю – 3:3 та й у підсумковій таблиці після першого кола йдуть поруч, поділяючи другу та третю сходинки. А, головне, ці команди демонструють цікаву і змістовну гру. Тому вболівальники очікували від цієї пари хорошого фут залу. І не помилилися. У першому таймі гравці демонстрували атакуючий футзал, багато комбінували і небезпечно пробивали з різних позицій. Однак, м’яч вперто оминав ціль. І, коли вже всі були подумки у другому таймі, “м’яч у роздягальню” забив лідер атак “торгівельників” Назар Данів. Закріпити успіх епіцентрівці могли ще до перерви, коли віч-на-віч з воротарем студентів вийшов Кушецький. Але нападник “затягнув” з ударом. Другий тайм ураганівці розпочали з пресингу, перехопивши ініціативу та створивши кілька небезпек біля воріт суперника. Гравці “Епіцентру К” свідомо віддали ініціативу, граючи на контратаках. І це дало результат. Після розіграшу кутового захисники “загубили” Ярого, той точно бити вміє. Через кілька секунд Роман ефектно завершив зусилля партнерів, забивши третій м’яч. Студенти не хотіли миритися з поразкою і відчайдушно кинулися у атаки, проте цього вечора їм не таланило. А “торгівельники” продовжували вести “свою” гру і ще двічі відзначилися, довівши рахунок у матчі до розгромного – 5:0. “Епіцентр К” вдруге пробився до півфіналу, де зустрінеться із ще одним лідером цьогорічного чемпіонату “Візою Вторма”. Другу півфінальну пару склали МФК “Галич” та “Зорі Карпат-Збора”. Півфінали заплановано на початок лютого.

ТАБЛО ¼ КУБКА ОБЛАСТІ:

ФОСК“ПРИКАРПАТТЯ”(Коломия) – “ЗОРІ КАРПАТ-ЗБОРА”(Микуличин) - 2 : 5 (0:4).
Голи: А. Олійник 17, С. Страховський 22 – Р. Уграк 7, В. Данищук 9, В. Вікуловський 10, В. Маковійчук 11, Р. Гаврилюк 14.
Прикарпаття: І. Гавадзюк, А. Олійник, О. Блонський, В. Данищук, М. Ковцун, А. Филипів, М. Свірідов, С. Страховський, І. Крамар. Тренер – А. Олійник.
Зорі Карпат-Збора: А. Вандзеляк, Р. Мироняк, В. Маковійчук, І. Ципердюк, Р. Уграк, В. Данищук, В. Вікуловський, Р. Гаврилюк, С. Гаврилюк, Я. Гнатюк, В. Липецький. Тренер – І. Юхимук.
Попередження: М. Ковцун.
Вилучення: Р. Уграк.
Арбітри: Т. Семанюк, Т. Демянчук, І. Салаш, В. Крашенінніков.
Спостерігач арбітражу – І. Овчар.

МФК “Галич”(Галич) – “МЕДИК” (Ів.-Франківськ) –9:2 (2:0).
Голи: Л. Головінський 1,13, І. Тимків 11,21, І. Цимбалістий 15,18,19,23, В. Гуменюк 19 - Ю. Береговський 21, В. Федорюк 22.
Галич: С. Цяпа, В. Гуменюк, І. Цимбалістий, Л. Головінський, Ю. Вовчук, Н. Кантор, Н. Петрів, А. Драган, І. Тимків. Тренер – М. Пристай.
Медик: Я. Довгий, О. Матейко, Т. Овчар, Я. Стовпюк, Ю. Береговський, З. Василик, В. Федорюк, Ю. Медвідь, Т. Волочій, Метью Сафо, Б. Гудима. Тренер – Р. Ярий.
Попередження: Т. Овчар, Ю. Береговський, В. Федорюк.
Арбітри: Т. Семанюк, Т. Демянчук, В. Крашенінніков, І. Салаш.

“ЕЛЬДОРАДО-ГАЛИЦЬКИЙ ДВІР” (Ів.-Франківськ) – “ВІЗА ВТОРМА”(Ів.-Франківськ) - 2 : 8 (1:6).
Голи: Р. Федорук 1, М. Трухан 15 – Я. Качан 1,7, О. Януш 4, Б. Ільчишин 9,10, О. Перепічка 11, С. Шпільчак 17, Р. Волошинович + 20,
Ельдорадо-Галицький двір: Ю. Логажевський, В. Павлик, Є. Сабат, Ю. Павлів, Т. Онуфрак, М. Трухан, О. Довгань, О. Гнатишин, П. Телепчук, Р. Федорук, Т. Гнатишин, О. Слободян. Тренер – А. Комісарук.
Віза Вторма: Є. Борсук, Б. Ільчишин, О. Януш, С. Шпільчак, С. Паньків, Я. Качан, Р. Волошинович, А. гринишин, Ю. Музика, Т. Панчук, О. Перепічка, А. Кабат, А. Чухнов. Тренер – І. Скіцко.
Арбітри: І. Салаш, В. Крашенінніков, Т. Демянчук, Т. Семанюк.
Спостерігач арбітражу – В. Ольшанецький.

“Ураган-3 КФВ” (Ів.-Франківськ) - “ЕПІЦЕНТР К”(Ів.-Франківськ) – 0:5 (0:1)
Голи: Н. Данів 11,18, Р. Ярий 17,17, І. Кушецький 19.
Ураган-3 КФВ: В. Бухвак, Н. Швед, М. Микитюк, Т. Дидич, О. Петльований, І. Корсун, В. Красій, Р. Москалик, В. Турчанський. Тренер – І. Данилишин.
Епіцентр К: Є. Кернякевич, В. Белей, В. Прокоп, В. Палійчук, Д. Мельниченко, Р. Ярий, В. Лесюк, Р. Стефанишин, А. Космірак, Н. Данів, Р. Бургарт, І. Гаврилків, І. Кушецький, С. Тимків. Тренер – Р. Ярий.
Попередження: О. Петльований, Р. Москалик – А. Космірак, Р. Ярий, Р. Стефанишин, С. Тимків.
Арбітри: В. Крашенінніков, І. Салаш, Т. Семанюк, Т. Демянчук.