Виза-Втома оформила чемпионский титул в матче против Нефтяника

У зв’язку із участю "Візи-Вторма" у кількох змаганнях матч завершального 14 туру з МФК "Нафтовик" відбувся у Долині у неділю 19 лютого.

Перемога у цьому матчі дозволяла діючому чемпіону достроково за два тури до фінішу оформити нове чемпіонство в обласних змаганнях з футзалу сезону 2016/2017 років.

Зі стартового свистка гості закрутили карусель своїх атак так швидко і активно, що господарі вже у дебюті поєдинку на 2 хв пропустили. Однак, через хвилину відігралися. Але це був єдиний гол у першому таймі "нафтовиків". Гості не відчули незручностей після пропущеного м’яча і до 7 хв вже вели у рахунку 6:1. Гравці "Візи-Вторма" скоро звикли до нестандартної площадки і почувалися впевнено, контролюючи події у матчі.

Друга половина матчу розпочалася голом господарів, які прагнули переломити хід гри. Але цього дня на чемпіонському шляху "Візи" перепон не було.  Спершу Василь Гурак оформив "дубль", а Руслан Уграк  "хет-трик". Нафтовики зуміли ще один гол відквитати, але останнє слово у цьому чемпіонському матчі все-таки було за "мануфактурниками". Відзначився Ігор Білик. То ж  футболу "Віза-Вторма" здобуває перемогу з великим рахунком і достроково за два тури до фінішу змагань стає другий рік поспіль чемпіоном області з фут залу серед аматорів. Вітаємо нового старого чемпіона і бажаємо успішного виступу у фінальній частині Всеукраїнських змагань АФЛУ, який пройде з 23 по 16 березня 2017 року у Дніпрі.

МФК "Нафтовик" (Долина) - "Віза-Вторма" (Івано-Франківськ) – 3:9 (1:6)
Неділя 19 лютого 2017 р. 15.00. Спортивний зал ДЮСШ. м. Долина. 120 глядачів.
Голи: С. локатир 2, В. Лаврінок 14, О. Локатир 22 - І. Кушецький 2, В. Гурак 3, 17, Р. Уграк 5, 7, 19, Р. Москалик 6, Р. Горбатий 7, І. Білик 30.
Нафтовик: Р. Шиян, О. Локатир, С. Локатир, В. Лаврінок, Є. Петрик, М. Бабінчук, о. Шатковський. Тренер – С. Димид.
Віза-Вторма: О. Орищук, Є. Борсук, Р. Уграк, Р. Москалик, І. Кушецький, С. Паньків, М. Сікач, І. Білик, Р. Горбатий, О. Перепічка, В. Лещук, В. Гурак. Тренер – І. Скіцко.
Попередження: О. Локатир (30) – С. Паньків (22), І. Білик (24).
Арбітри: Т. Демянчук, Я. Добрянський, Р. Пиж.