У Івано-Франківську Нафтовик, Трейд Захід Буд і Sandalino крокують далі у Кубку

Матч 1/8 розіграшу Кубка провела остання пара цього етапу. Жереб звів на такій ранній стадії "Візу-Вторма" і "Ураган-2 КФВ". І знову молоді фізкультурники не дали справжнього бою лідеру чемпіонату. "Мануфактурники" сповна використали помилки в захисті суперника і "відправили" п’ять "сухих" м’ячів у їхні ворота. Забити гол престижу з 6-метрового Іванишину не вдалося. "Віза" впевнено перемагає і виходить у 1/4 розіграшу, де на неї вже чекає першоліговий МФК "Микуличин".

"ВІЗА-ВТОРМА" (Івано-Франківськ) – "УРАГАН-2 КФВ" (Івано-Франківськ) - 5:0 (2:0)
Неділя 15 січня 2017 р. Кубок АМФІФО 1/8. 18.00. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання. 160 глядачів.
Голи: С. Паньків 5, 24, Р. Москалик 12, І. Кушецький 16, І. Білик 24 – Ю. Іванишин 11 не реалізував шестиметровий удар.
"Віза Вторма": Є. Борсук, О. Веприк, Р. Уграк, Р. Москалик, І. Кушецький, С. Паньків, Р. Горбатий, І. Білик, О. Перепічка, О. Орищук.  Тренер – О. Веприк.
"Ураган-2 КФВ": Р. Джус, А. Демяник, Н. Швед, А. Голей, Ю. Іванишин, М. Масевич, О. Негела, А. Дідушинський, А. Муравський, І. Бобко, П. Сенюк. Тренер – І. Данилишин.
Попередження: Є. Борсук (11), Р. Горбатий (20) – А. Голей (12)
Арбітри:   І. Салаш, Т. Демянчук, М. Липко, Я. Вовчок.
Спостерігач арбітражу – М. Марцинюк.

У неділю 15  січня стартувало  друге коло обласних змагань з футзалу. Розпочалися змагання матчами 1/4 розіграшу Кубка області. Як і передбачалося у всіх парах перемогли старші за рангом, тобто, сильніші.

Першими путівку до півфіналу розігрували "ДФС" та долинський МФК "Нафтовик".  Матч розпочався швидкими атаками в обидві сторони і команди швидко обмінялися голами. За податківців відзначився Павло Ткаченко, а за "нафтовиків" Орест Януш. Лідер першої ліги старався більше контролювати м’яч і ретельніше проводив свої атаки і тому на перерву пішов, ведучи у рахунку. Відзначився Тарас Овчар. Але ледь розпочався другий тайм, як долиняни зрівняли рахунок. А далі свою справу "зробив" досвід "Нафтовика". І хоч в останні хвилини податківці скоротили розрив у рахунку, перевести матч у серію 6-метрових ударів їм не вдалося. 5:4 і МФК "Нафтовик" стає першим півфіналістом розіграшу Кубка АМФІФО.

"ДФС" (Івано-Франківська область) – МФК "Нафтовик" (Долина) - 4:5 (2:1).
Голи: П. Ткаченко 4, Т. Овчар 8, Р. Третяк 23 – О. Януш 6, 17 аг, 20, Р. Покачайло 14, І. Паньків 19, С. Локатир 21.
"ДФС": М. Назарук, П. Ткаченко, А. Гузьо, А. Паркулаб, В. Синишин, Р. Третяк, Т. Овчар, Р. Семенчук.  Тренер – Ю. Балагурак.
"Нафтовик": Р. Шиян, О. Локатир, Р. Покачайло, О. Януш, С. Локатир, Є. Петрик, І. Паньків, М. Гала.   Представник команди – В. Смолій.
Попередження: Р. Третяк (23).
Арбітри:  Т. Демянчук, М. Липко, Я. Вовчок, І. Салаш.

У наступному поєдинку зійшлися команди, які посідають у своїх лігах другі місця – СК "Городенка" - "Трейд Захід Буд". Лише у першому таймі городенківці чинили опір супернику, але на перерву пішли програючи 2:0. У другій половині матчу івано-франківці володіли ініціативою і впевнено довели матч до перемоги і ще тричі відзначилися.

СК "ГОРОДЕНКА" (Городенка) – "ТРЕЙД ЗАХІД БУД" (Івано-Франківськ) - 0:5 (0:2).
Неділя 15 січня 2017 р. Кубок АМФІФО 1/4. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання. 80 глядачів.
Голи: І. Ципердюк 11, М. Ткачук 11, 21, А. Кукурудз 16, О. Вонс 17.
СК "Городенка": І. Григорів, В. Шевчук, В. Гультай, В. Валовський, М. Липчук, Т. петришин, А. Садловський, Р. Харук, В. тис, А. Живачівський, Д. Шинкарук.  Тренер – Ю. Гавриш.
"Трейд Захід Буд": С. Рибак, М. Ткачук, І. Ципердюк, Я. Ципердюк, А. Кукурудз, Н. Самочко, Ю. Береговський, О. Вонс, В. Вікуловський, А. Стецьків, Н. Брицький, М. Лаврук, О. Гатило, М. Чугайда.Тренер – М. Ткачук.
Попередження: Т. Петришин (6), В. Тис (6).
Арбітри:   Я. Вовчок, І. Салаш, М. Липко, Т. Демянчук.
Спостерігач арбітражу – Л. Марцинюк.

Не обійшовся чвертьфінал без допомоги фут зальної лотереї. Саме з її допомогою визначили переможця МФК "Ревера" та коломийське "Sandalino". Сам матч проходив у напруженій боротьбі. Спочатку коломияни більше загрожували воротам "муніципальних" футзалістів, що втілилося у гол Миколи Свірідова. А старт другого тайму виявився результативним для "Ревери" і Іван Шинкарик зрівняв рахунок. Надалі команди грали обережно, більше думаючи про свої "тили", але контратаки були гострими і лише вправні дії воротарів не дозволили змінити рахунок на табло.  А у серії 6-метрових ударів влучнішими були коломияни, які і вийшли до півфіналу. О У півфіналі "Sandalino" зустрінеться з МФК "Нафтовик" (Долина), а "Трейд Захід Буд" чекає на переможця пари "Віза-Вторма" і МФК "Микуличин".

МФК "РЕВЕРА" (Івано-Франківськ) – "Sandalino" (Коломия) - 1:1 (0:1, по пенальті – 2:3).
Неділя 15 січня 2017 р. Кубок АМФІФО 1/4 . 19.00. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання. 60 глядачів.
Голи: І. Шинкарик 13 – М. Свірідов 6. Серія післяматчевих 6-метрових ударів: В. Маковійчук +, В. Рій +, І Шинкарик -, М. Курчій +, Ю. Федчишин - : А. Ковальчук +, Р. Гаврилюк +, М. Ковцун -, А. Олійник +, М. Свірідов +.
МФК "Ревера": Р. Зубкевич, В. Маковійчук, Т. Турчинський, В. Рій, І. Шинкарик, Д. Бєлоусов, М. Курчій, Ю. Федчишин, А. Олексик, М. Филипюк.  Тренер – І. Сорока.
"Sandalino": І. Гавадзюк, М. Свірідов, Р. Гаврилюк, А. Ковальчук, М. Ковцун, А. Олійник, А. Сочка, О. Блонський.  Тренер – А. Олійник.
Попередження: не було.
Арбітри:  М. Липко, Я. Вовчок, Т. Демянчук, І. Салаш.