ШФЛУ-2016: Долинська спеціалізована школа №6 перемагає…

...в Івано-Франківському обласному турнірі ”Шкільної футзальної ліги України”!

    У четвер, 3 березня в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання був справжній день обласного футзалу. Перед фінальним матчем за Кубок АМФІФО відбувся обласний турнір ”Шкільної футзальної ліги України”, який організували Асоціація міні-футболу Івано-Франківської області та НФК “Ураган”.

   Чотири команди потрапили до фіналу – це Івано-Франківська ЗШ №25, Ліснохлібичинська ЗШ Коломийського району, ЗШ №4 м. Коломиї та спеціалізована ЗШ №6 м. Долини.

    Жереб звів у пари коломийських школярів та івано-франківців з долинянами. У першому матчі між коломийськими школярами сильнішими були юні міські футзалісти – 4:1, а у матчі між ЗШ №25 та СЗШ №6 мінімальну перемогу святкували юні футзалісти з Долини – 2:1.

 У фінальному матчі кипіли незвичайні футзальні пристрасті – кожен із суперників бажав перемоги і для цього викладався сповна. Юні коломияни спочатку матчу грали більш комбінаційно, але при завершенні атак були не точними. А от суперник з Долини виглядав наполегливішим і одну із своїх атак завершив голом. Відзначився Олександр Павлишин. У другому таймі гра нагадувала “гойдалки”. Обидві команди демонстрували хорошу гру, гравці докладали всіх зусиль, щоб відзначитися. Та голів у цьому фіналі вже не було. О то ж, мінімальна перемога СЗШ №6 з м. Долина виводить їх у матч плів-оф із переможцем Чернівецької області.

    По завершенні змагань всі команди отримали пам’ятні кубки та дипломи АМФІФО та НФК “Ураган”. Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: