Новини з Прикарпаття

Триває підготовка до ювілейного 10 Чемпіонату та першості Івано-Франківської області з футзалу сезону 2013-14 років серед аматорських команд.
У вівторок 22 жовтня о 19 годині в офісі обласної федерації футболу відбудеться чергова нарада із керівниками команд вищої ліги. У порядку денному цього засідання учасники обговорюватимуть питання заявок на участь у змаганнях та буде надана інформація щодо змін у Правилах гри у фут зал, які надійшли із ФІФА із використанням відеоматеріалів. Стартують команди вищої ліги у неділю 10 листопада. У першому турі зустрінуться: “Ельдорадо-Галдвір” - “Ревера”, “Стара гражда” (Калуш) - “Карпати” (Яремче), “Віза Вторма” - “ПАБ під ясенами” (Калуш), “КонструктивЗПС” – “Епіцентр К “, “Ураган-3 КФВ” - “Зорі Карпат-Збора” (Микуличин).
У середу 23 жовтня о 19 годині така ж нарада відбудеться із представниками команд першої ліги. Старт нового сезону для учасників першої ліги заплановано на суботу 9 листопада. Зараз уточнюється число учасників змагань і тому календар першого туру буде відомий лише у середу 23 жовтня.
Готуються до сезону і арбітри. Щовівторка для них проводяться навчально-методичні семінари з Правил гри у фут зал, роз’яснюються нові трактовки щодо змін, які надійшли із ФІФА, аналізують складні відео моменти із минулорічних обласних змагань. Група арбітрів нашої області пройшла тестування У Києві в Комітеті арбітражу АФУ і буде обслуговувати Всеукраїнські змагання.
Цьогорічний сезон вже ознаменований тим, що наш чемпіон у березні 2014 року змагатиметься у фіналі Аматорської фут зальної ліги України, яка нещодавно створена. Днями керівництво АФЛУ передало п’ять м’ячів для проведення обласних змагань.
Наш Чемпіонат отримав спонсора – це інтернет-магазин “Joma.if.ua”.
Сьогодні Асоціація міні-футболу Івано-Франківської області крім підготовки до нового сезону, активно працює, готуючи чергові звітно-виборні Загальні збори, які відбудуться у суботу 2 листопада 2013 року. Вже визначено 46 делегатів від всіх суб’єктів, які розвивають фут зал, зареєстровано кандидата на посаду Голови АМФІФО. Ним є нині діючий Голова Костюк Василь.

Відповідальний секретар АМФІФО Ігор ОвчарАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: