Івано-Франківська область, перша лига: результативний початок...

другого кола першості області з футзалу серед команд першої ліги видали його учасники минулими вихідними.

У суботу перші очки здобув делятинський Прут. У матчі-дербі з МФКМикуличин делятинці зі старту задали швидкий темп і скоро повели у рахунку. Їм вдавалися гострі атаки, які у підсумку дозволили здобути впевнену перемогу з рахунком 6:3.

Матч недавніх учасників вищої ліги “Helix-Галицький Двір” та ДПС тримав у напрузі суперників аж до останніх секунд. На 4 хв Тарас Гнатишин наважився на сольний прохід, який зумів завершити на користь своєї команди. Це був єдиний гол  “будівельників” у матчі і, здавалося, що він принесе їм таку бажану перемогу у цьому принциповому матчі. Але так не думали податківці. При цьому їм фатально не таланило вже який матч поспіль. Мяч оминав ворота суперника і вперто не бажав потрапляти після численних атак  ДПС. Лише на останніх секундах матчу Микола Сікач все-таки зумів врятувати очко для своєї команди разом з м’ячем  “влетів” у сітку воріт суперника, замкнувши націлену передачу з флангу. Бойова нічия 1:1 не принесла особливої радості обом командам, а лише стала у пригоді суперникам, які у неділю на ділі довели свою перевагу над гостями.

Так, МФК “Долина” розгромила ямницький  “Вихор” з рахунком 13:5. По першому тайму ніщо не передвіщало такого фіаско футзалістам з Ямниці. Вони програвали лише два м’ячі господарям (4:2). А у другому таймі далася в знаки відсутність воротаря гостей. Їхати на виїзд до лідера без головного стражу воріт діло надто ризиковане. Правда, треба віддати належне Володимиру Наконечному, який у цьому матчі “взяв” на себе невдячну роль голкіпера, він не раз рятував партнерів після їх “обрізок”. Та у підсумку авантюра ямничан закінчилася найбільшою поразкою за часи їх виступів у обласних змаганнях – 13:5.

Щедрим на голи видався матч у Снятині, де місцеві футзалісти приймали “Легіон”  з івано-Франківська.  На початок матчу господарі вже знали результати всі матчів стартового туру другого кола і бажали скоріше повернути собі втрачену другу позицію у турнірній таблиці. Вже у першому таймі снятинці “відвантажили” п’ять голів у ворота Легіону. Гості ж лише у другому таймі звикли до залу та зуміли скоротити розрив у рахунку, однак, це не дозволило МФКСнятин здобути чергову домашню перемогу з рахунком 7:4.