Івано-Франковська область, перша лига: заявку на перемогу…

…у першості області з футзалу серед команд першої ліги зробили минулої неділі футзалісти МФК “Долина”, які на виїзді перемогли одного із конкурентів “Helix-Галицький Двір” . Матч розпочався повільно, гравці довго контролювали м’яч, старалися розіграти його до вірного, знайшовши прогалину у захисті. Така тактика обох команд успіху не приносила. І тільки по перерві волиняни розіграли красиву комбінацію, яку результативно завершив досвідчений гравець Юрій Іванишин, який саме у цьому матчі дебютував у складі МФК “Долина” . Гол не заставив “будівельників” іти штурмом на ворота суперника. Відчувалася емоційна надломленість івано-франківців після прикрої поразки у Кубку АМФІФО. Та ще й не таланило їм при завершенні атак.  Врятувати очко “Helix-Галицький Двір” сподівався, коли на останній хвилині Роман Федорук все-таки забив гостям. Але швидкий Василь Лаврінок на тій же останній хвилині двічі засмутив івано-франківців і приніс таку важливу перемогу у цьому матчі.

Ще один лідер першості МФК “Снятин” зустрічався з МФК “Микуличин”. Після дошкульної поразки у Кубку АМФІФО снятинці добре налаштувалися на матч з горянами, адже пам’ятали про матч першого кола вдома, де перемога їм дісталася у важкій боротьбі. Та у звітному матчі боротьби не вийшло. Микуличинці знову приїхали на матч в неповному складі і це дозволило  “Снятину” легко переграти суперника з рахунком 6 : 0.

Традиційно важко грають між собою друзі-суперники  “Легіон”  та “Вихор” з Ямниці. Нагадаємо, що у першому колі вони розійшлися “миром” – 5:5. Звітний поєдинок розпочався обопільними атаками і вже на третій хвилині Любомир Ринзак виводить ямничан вперед. Цей гол тримав у напрузі всіх аж до останніх хвилин, коли Олександр Єжижанський зрівняв ситуацію у матчі. Виглядало, що і цього разу буде нічия та вже за хвилину Василь Ілащук знову забив за “Вихор”. І все-таки “Легіон” був близький до чергового “миру”, якби за кілька секунд до сирени м’яч не влучив у свого гравця на шляху до воріт суперника.

Не вийшло боротьби у ще одному матчі між  “Д П С” та “Прутом” з Делятина. Вісім м’ячів загалом забили податківці горянам і не пропустили жодного.  А їх гравець Микола Сікач відзначився аж п’ятьма голами і вийшов у лідери серед бомбардирів ліги.