Івано-Франківськ. Кубок області: 1/2 фіналу

З допомогою лотереї

серії 6-метрових ударів дісталися фіналу цьогорічні його учасники. В основний ігровий час суперники не зуміли визначити сильнішого, хоча прикладали для цього максимум зусиль.
Першими на паркет вийшли лідери цьогорічного чемпіонату “Епіцентр К” та “Віза Вторма”. Суперники зі старту погодилися на відкритий футзал і атаки змінювали одна одну. Та дебют матчу краще вийшов у “торгівельників”. Вже на 2 хв після грубої помилки гравців “Візи” в атаці, Назар Данів перехопив м’яч і виграв “забіг” у захисників суперника відкрив рахунок у матчі. Швидкий гол “заставив” “мануфактурників” перебудовувати гру та активніше діяти на вістрі атаки. Вони перейшли у наступ, але через деяку нервозність у діях часто помилялися у простих ситуаціях. Саме чергова помилка призвела до другого голу у їхні ворота, коли на 5 хв Дмитро Мельниченко вдало зіграв на добиванні. Після цього гравці “Візи Вторма” ще більшими силами перейшли у наступ. Однак, зусилля не втілювалися у голи. Цьому перешкоджали злагоджені дії суперника. Та за кілька секунд до сирени на перерву Тарасу Панчуку все-таки вдалося проштовхнути м’яч у ворота суперника. У другій половині суперники більше контролювали м’яч і зрідка створювали загрози воротам один одного. На 17 хв новобранець “Епіцентру” Андрій Космірак наважився на удар із середньої відстані і влучив під поперечину. Здавалося, що це переломний гол у важкому матчі. Та через кілька секунд приклад суперника повторив гравець “Візи Вторми” Станіслав Паньків, знову скоротивши рахунок. Не встигли “торгівельники” отямитися як “мануфактурники” зрівняли рахунок. Це була справжня несподіванка для гравців “Епіцентру”, які втратили на кілька секунд концентрацію і втратили перевагу у матчі. Надалі гравці діяли обережно, оглядаючись на оборону своїх воріт. Все вирішувалося у футзальній лотереї – серії 6 метрових ударів, у якій точнішими виявилися гравці “Епіцентру”, а їх воротар Євген Кернякевич двічі парирував удари суперника.
“Епіцентр К” вперше вийшов до фіналу Кубка області.

“ЕПІЦЕНТР К”(Івано-Франківськ) – “ВІЗА ВТОРМА” (Ів.-Франківськ) – 3:3 (2:1) серія післяматчевих 6 метрових ударів – 4:3.
Голи: Н. Данів 2, Д. Мельниченко 5, А. Космірак 17 – Т. Панчук 12, С. Паньків 17, С. Шпільчак 18. 6 метрові: + Р. Ярий, + І. Кушецький, + В. Белей, А. Космірак - - Я. Качан, + О. Перепічка, + С. Паньків, + С. Шпільчак, - Т. Панчук.

Епіцентр К: С. Тимчук, В. Белей, В. Прокоп, В. Палійчук, Д. Мельниченко, Р. Ярий, В. Лесюк, Р. Стефанишин, А. Космірак, Н. Данів, Р. Бургарт, І. Гаврилків, І. Кушецький, Є. Кернякевич . Тренер – Р. Ярий.
Віза Вторма: Є. Борсук, С. Паньків, С. Шпільчак, О. Перепічка, Р. Волошинович, Я. Качан, Ільчишин, А. Гринишин, А. Кабат, Т. Панчук, Ю. Музика, А. Цілик, А. Чухнов Тренер – І. Скіцко.
Попередження: А. Цілик.
Арбітри: В. Крашенінніков, Я. Вовчок, І. Салаш, П. Липецький.
Спостерігач арбітражу – В. Ольшанецький.


Другий фіналіст визначався у матчі між дебютантом цьогорічних змагань МФК “Галич” та діючим володарем Кубка “Зорями Карпат-Збора” з Микуличина. Цей поєдинок проходив при рівній боротьбі, гравці діяли обережно, пам’ятаючи про те, що помилка у такому матчі може коштувати путівки у фінал. У другому таймі сюжет не змінився, але вже більше відчувалася втома гравців та коротка лава запасних. У підсумку арбітри зафіксували рідкісний для футзалу рахунок – 0:0. До речі, арбітри провели обидва матчі на належному рівні. І у цьому матчі все вирішувалося у серії 6метрових ударів. По дві спроби гравці виконали точно і перед третім ударом галичан “зоряні” замінили воротаря. І ця заміна “зіграла”! Сергій Гаврилюк відбив удар із позначки! А партнери далі не схибили. Таким чином, “Зорі Карпат-Збора” знову вийшли до фіналу Кубка, де будуть захищати звання володаря почесного трофею.

МФК “ГАЛИЧ” (Галич)– “ЗОРІ КАРПАТ-ЗБОРА”(Микуличин) - 0 : 0. серія післяматчевих 6 метрових ударів – 3:5.
Голи: + І. Цимбалістий, + А. Драган, - Я. Вовчук, + І. Яків’як - + В. Маковійчук, + Я. Гнатюк, + І. Юхимук, + І. Ципердюк, + Р. Мироняк.


Галич: С. Цяпа, В. Гуменюк, І. Цимбалістий, Л. Головінський, Я. Вовчук, Ю. Вовчук, Н. Кантор, Н. Петрів, А. Драган, І. Яківяк, О. Федорняк. Тренер – Ю. Вовчук.
Зорі Карпат-Збора: А. Вандзіляк, Р. Мироняк, Я. Гнатюк, В. Маковійчук, І. Ципердюк, І. Юхимук, В. Вікуловський, Р. Гаврилюк, С. Гавриляк. Тренер – І. Юхимук.
Попередження: І. Яківяк.
Арбітри: Т. Семанюк, І. Салаш, Я. Вовчок, П. Липецький.
Спостерігач арбітражу – І. Овчар.


Фінал між “Епіцентром К” та “Зорями Карпат-Збора” відбудеться у середу 26 лютого о 18.30.


Ігор Овчар
Виконавчий директор АФІФОАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: