Івано-Франківськ - фаворити перемагають

Другий тур у першій обласній лізі засвідчив перевагу фаворитів ліги над іншими учасниками змагань.

Минулорічні лідери ввійшли у новий сезон “без розкачки”. Не дивлячись на кадрові зміни, “Алан” у другому поспіль матчі забив 7 мячів і переміг. На цей раз “попав” делятинський “Прут”.

“Медик” ще у першому таймі розгромив “Легіон” (8:0).

У матчі між “Прушиньскі” та “Микуличин” точилася гостра часом жорстка боротьба. Крім голів, арбітри зафіксували три вилучення. Аперемогли ямничани – 4:2.

“Теплоінстал” влаштував справжнє випробування для ”Надвірна РЕМ”, яка після кількох років повернулася до обласних змагань. Початок цього матчу був за “газовиками”, але на перерву команди пішли за нічийних 3:3. А другий тайм пройшов у гострих атаках обох команд і лише невезіння перешкодило гравцям “Теплоінсталу” записати перші очки нової першості. “Енергетики” перемогли – 6:5.

У матчі між “податківцями” та “пасічанами” все вирішилося у першому таймі. За рахунок досвіду “ДПС” тричі вразив ворота суперника, ті відповіли лише раз на останній хвилині першого тайму. У другому грали без голів.

“МЕДИК” (Ів.-Франківськ)  “ЛЕГІОН” (Ів.-Франківськ) - 8:0 (7:0).
Голи: Б. Гудима 1,6, Т. Василів 4,11, О. Матейко на 5 хв не реалізував 6-метровий, 18, В. Федорюк ,8,8, З. Василик 12.
Медик: Я. Довгий, Ю. Береговський, О. Матейко, Т. Василів, З. Василик, Б. Гудима, В. Федорюк, Я. Стовпюк, Т. Волочій, М. Максимович, Метью Сафо. Тренер – Р. Ярий.
Легіон: Д. Козак, С. Королевич, І. Ковальчук,С. Маланюк, Г. Савчук, О. Андрухів, В. Кутицький, М. Гасій,Р. Луців, Б. Савчук. Тренер – С. Маланюк.
Попередження: Довгий, Федорюк – Маланюк, Луців,Ковальчук
Вилучення: Ковальчук (позбавлення суперника явної можливості забити гол).
Арбітри: В. Заровецький, Я. Добрянський, А. Нізола.
Спостерігач арбітражу – В. Ольшанецький.

“НАДВІРНА РЕМ” (Надвірна)  “ТЕПЛОІНСТАЛ” (Ів.-Франківськ) - 6: 5 (3:3).
Голи: С. Клюшніченко 9, Р. Подоляк 11, В. Мотрук 13,21, В. Іванців 19 – Р. Семенчук 5,5,23, Р. Гривнак 5 (авто гол), В. Фрейнак 12, А. Ковальчук 21.
НадвірнаРЕМ: В. Крук, С. Клюшніченко, О. Тащук, В. Іванців, Б. Полатайко, Р. Подоляк, В. Мотрук. Тренер – Д. Буняк.
Теплоінстал: Р. Гривнак, Д. Босняк, Р. Семенчук, І. Токарук, В. Фрейнак, А. Ковальчук, І. Небеснюк, Р. Прокопів, В. Бабій, Р. Лаврук. Тренер – М. Адамчук.
Попередження: Тащук, В. Крук – Босняк, Семенчук.
Вилучення: Токарук (позбавлення суперника явної можливості забити гол).
Арбітри: А. Нізола, П. Липецький, Я. Добрянський.

МФК “ПРУШИНЬСКІ” (Ямниця)  “МИКУЛИЧИН” (Микуличин) – 4:2(2:2).
Голи: Т. Іваночко 3,5,18,24 – О. Чорнописький 10, М. Ліхновський 12.
МФК Прушиньскі: І. Малик, А. Бибик, В. Данилюк, Л. Ринзак, Т. Іваночко, В. Мухтаров, О. Зубяк, Р. Яцишин, Н. Павлів, В. Наконечний, Н. Ванченко, В. Ринзак. Тренер – В. Данилюк.
Микуличин: А. Вередюк, М. Ліхновський, Р. Мотрук, Ю. Желіховський, А. Ліхновський, Д. Петращук, В. Ільків, В. Вередюк, О. Чорнописький, А. Гундяк. Тренер – Р. Гундяк.
Попередження: Іваночко, Бибик, Павлів – Ільків, Чорнописький, Желіховський.
Вилучення: Павлів (друге поперед.) – Чорнописький (друге поперед.), Желіховський (друге поперед.).
Арбітри: В. Заровецький, Я. Добрянський, П. Липецький.

“АЛАН” (Ів.-Франківськ)  “ПРУТ” (Делятин) - 7: 1(2:0).
Голи: А. Рибатчин 12,21, Т. Тимчук 12,21, О. Микуляк 23,24, В. Біль 24 – В. Кочержук 16.
Алан: В. Кучера, О. Дорош, О. Микуляк, Т. Тимчук, А. Соколенко, В . Слишак, В. Хома, Р. Борисевич, А. Рибатчин, В. Біль. Тренер – О. Дорош.
Прут: М. Ключівський, І. Цурак, М. Довбенюк, І. Білінкевич, Д. Мигалюк, В. Кочержук, Н. Волярчук, А. Відливаний, В. Небелюк, Р. Зупник, А. Нечепоренко. Тренер – Р. Зупник.
Попередження: Біль, Тимчук, Дорош, Борисевич – Цурак, Довбенюк.
Арбітри: П. Липецький, Нізола А., В. Заровецький.

“Д П С” (Ів.-Франківська область) – “КУРІНЬ-ПАС” (Ів.-Франківськ) – 3:1 (3:1).
Голи: В. Гурак 3,8, А. Паркулаб 12 – Т. Томин 12.
ДПС: С. Петруняк, А. Богович, А. Гузьо, А. Паркулаб, Ю. Балагурак, А. Василько, В. Гурак, А. Шмиговський. Тренер – В. Яцишин.
Курінь-Пас: Р. Зубкевич, С. Бандура, В. Лещук, М. Ліпатов, В. Крикунов, І. Полянський, О. Блізнюков, Є. Зеленчук, Т. Томин, Т. Чеховський. Тренер – В. Белей.
Попередження: Гузьо, Паркулаб, Гурак – Крикунов,Лещук.
Арбітри: Я. Добрянський, В. Заровецький, А. Нізола.