Івано-Франківськ. “Епіцентр К” - шлях до вершин

У 2007 році в Івано-Франківську на базі будівельного гіпермаркету “Епіцентр К” було створено міні-футбольну команду з одноіменною назвою. До складу команди ввійшли виключно працівники. Це була основна умова, яка і у подальшому залишилася пріоритетною.

У сезоні 2008-2009 років “Епіцентр К” офіційно дебютував у обласних змаганнях з міні-футболу під егідою АМФІФО у третій лізі і у перший свій сезон посів п’яте місце із 10 учасників.

У наступному сезоні 2009-2010 у зв’язку із реорганізацією системи обласних змагань з міні-футболу “торгівельники” отримали право дебютувати у першій обласній лізі, де змагалося 10 команд. За підсумками змагань дебютант посів третю бронзову сходинку турнірної таблиці. Це дало можливість у наступному сезоні 2010-2011 змагатися серед обласної міні-футбольної еліти. Перший рік на найвищому обласному рівні приніс “Епіцентру К” п’яте місце із 8 учасників. На сходинку вище “торгівельники” піднялися за підсумками сезону 2011-2012 (10 учасників), підтвердили своє реноме представники будівельного гіпер-маркету і у наступному сезоні 2012-2013 (10 учасників). Ось така поступова хода не могла не принести такі бажані для “епіцентрівців” футзальні нагороди. Весь цей час “Епіцентр К” награвав склад, підбирав молодих здібних виконавців, виступаючи виключно місцевими гравцями. А коли біля тренерського керма команди у 2011 році став відомий гравець НФК “Ураган” Роман Ярий, то це якісно позначилося на грі та успіхах команди.

“Епіцентр К” постійний учасник розіграшу Кубка АМФІФО. До цьогорічної перемоги у сезоні 2011-2012 команда “зупинилася” у півфіналі, поступившись майбутньому володарю почесного трофею АМФІФО. То ж цьогорічна Кубкова перемога не є випадковою і несподіваною. “Торгівельники” йшли до неї впевнено і наполегливо. Про це засвідчив фінальний матч у якому вони зрівняли рахунок за 12 секунд до фінальної сирени (4:4), а у серії 6-метрових ударів здобули перемогу з рахунком 4:3 над минулорічним володарем Кубка “Зорями Карпат-Збора” з Микуличина.

За два тури до завершення обласних змагань “Епіцентр К” близький ще й до завоювання “золотих” медалей. Обігравши свого основного конкурента “Візу Вторма”в “очному” протистоянні, “торгівельники” вперше реально претендують на перемогу у Чемпіонаті Івано-Франківщини.

Успіх команди став можливим також завдяки значним зусиллям капітана команди Володимира Лесюка, який організовує та піклується про тренувальний процес і про всі інші складові життєдіяльності виробничої команди. І, звичайно, найважливішою для команди є значна підтримка директора будівельного гіпер-маркету Михайла Юлинського, який приділяє багато уваги “Епіцентру К”.

Андрій ОвчарАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: