Івано-Франківськ: без особливих сенсацій

Пройшов стартовий тур другого кола вищої ліги чемпіонату області з футзалу. Команди, які у турнірній таблиці стоять вище від своїх суперників, прогнозовано здобули перемоги.

Винятком став матч між “Медиком” та СК “Городенка”. Ця пара у першому колі у Городенці відкривала цьогорічні обласні змагання. Тоді матч видався дуже результативним і переможним для городенківців. “Медик” після тієї поразки ніяк не міг “знайти” свою гру і тільки в останньому турі першого кола здобув перші очки у вищій лізі. Тому у матчі-відповіді прагнув взяти реванш. І це медикам вдалося. Ще у першому таймі вони забили двічі і тримали цей результат аж до завершення матчу. Суперник за три хвилини до фінальної сирени один гол забив, а вдруге з 10-метрової позначки не зміг. То ж мінімальна перемога з рахунком 2 : 1 і реванш за Медиком.

Ураган - 4, пам’ятаючи про стартову нічию з Реверою, у першому колі налаштувався на матч-відповідь серйозно, не бажаючи знову втрачати очки. Вже у першому таймі енергетики зробили запас у два голи і протягом решти часу не давали супернику можливості перехопити ініціативу. Лише на останній хвилині, коли рахунок у матчі став 3:0 на користь “Урагану-4, “Ревера” забила гол престижу.

“Міцним горішком”  у першому таймі видалося коломийське Sandalino для молодих  “фізкультурників”. Нічия 1:1 після першого тайму давала нідії коломиянам на другу половину, але, як тільки розпочався другий тайм, ураганів ці одразу забили. Цей гол не перешкодив футзалістам з Коломиї і вони чинили опір супернику аж до останньої хвилини. При цьому не використали ряд хороших моментів для взяття воріт  “Урагану-2 КФВ”. Та хороший футзальний вишкіл вкотре допоміг молодим “драконам” здобути впевнену перемогу. Крапку у цьому матчі поклав Назар Швед і збільшив свій гольовий доробок до магічного числа 13.

Поєдинок між “Газовиком” та “Курінь-Пасом” напруженим і дуже нервовим, адже у першому колі ці суперники розійшлися дещо несподіваним “миром” - 4:4. Перший офіційний матч “Газовика” і перші втрати. То ж мотивація на матч-відповідь “газовикам” аж зашкалювала. Та у першому таймі “курінні” вправно тримали свої позиції і гостро самі контратакували. І лише миттєва втрата концентрації  “курінними на останніх секундах першого тайму дозволила “Газовику” забити “у роздягальню”. Не встигли курінні як слід зайняти свої позиції на площадці у другому таймі, як вдруге пропустили. Цей гол дещо надломивгравців Курінь-пасу і вони почали зайве нервувати та порушувати Правила гри. Двічі їм прийшлося грати у чисельні меншості та й “гірчичників” половина команди “набрала”. Та поприневиправдані  емоційні витрати енергії гравціКурінь-пасу гідно протистояли супернику і створили не одну гольову проблему біля воріт Газовика. Та цього вечора лише газовики зуміли повторити свій результат першого кола, тобто, забили чотири голи, аКурінь-Пас залишився у сухомугольовому  боргу.

Ще один матч між Козацьким Островом таВізою Вторма перенесено через кубковий матч Візи з львівською енергією.

Матчі наступного 11 туру пройдуть у неділю 24 січня після баскетбольного матчу Говерли з львівською Політехнікою-Галичиною орієнтовно з 16.00. Першими зіграють Ураган-2 КФВ -Газовик, о 17.00 - СКгороденка - МФКРевера, о 18.00 -  “Курінь-Пас -Ураган-4, о 19.00 - Sandalino” - віза Вторма, о 20.00 -Медик -Козацький Острів.