Івано-Франківськ: Нічиї на старті

Нічиї  на  старті

У неділю 15 листопада взяв старт футзальний марафон на Івано-Франківщині. Першими змагання розпочали команди вищої ліги.

На площадку Городенківської ДЮСШ вийшли команди  СК “Городенка” та дебютант ліги – студенти івано-франківського мед університету. Зі старту першими відзначилися господарі майданчика - городенківці. Перший гол нового Чемпіонату забив Тарас Петришин на 43 секунді матчу! Далі з інтервалом у три хвилини господарі відзначилися ще тричі допоки гості “проснулися” аж на 10 хв своїм голом. Миттєва розслабленість городенківців коштувала їм ще двох голів і здавалося, що команди підуть на перерву з інтригуючим рахунком 4:3, але організовані господарі зусиллями Юрія Гавриша за 8 секунд до сирени на перерву ще встигли “забити у роздягальню”.

У другому таймі господарі знову були результативні у його дебюті і ще тричі відзначилися, довівши рахунок до розгромного. До речі, ветеран “Городенки”  Роман Михайлюк наче згадав свою футбольну молодість, коли що матчу забивав у ворота суперників по три-чотири голи. У цьому матчі аж чотири рази вправно “розібрався” із захистом медиків. А його команда впевнено перемогла у стартовому матчі з рахунком 10:5.

Нагадаємо вболівальникам, що керівництво Асоціації футзалу продовжує традицію проведення виїзних матчів чемпіонату (за календарем змагань) у містах нашої області, де є хороші умови (стандартні зали) для проведення матчів з футзалу, щоб шанувальники “малого” м’яча насолоджувалися цією захоплюючою грою. Така ж традиція цього сезону буде запроваджена і у першій лізі.

А у Івано-Франківську шанувальники футзалу вже добряче скучили за улюбленою грою (обласні змагання ще ніколи так пізно не розпочиналися, “Ураган” грає далеко від дому) і у минулу неділю сповна змогли задовольнили вболівальницький апетит на футзал. Адже статру обласних змагань передував перший матч розіграшу Кубка України з футзалу між “Візою Вторма” та хмельницьким “Спортлідером-2”. Приємно, що наші представники впевнено перемогли гостей (5:1), продемонструвавши хорошу та результативну гру для своїх вболівальників, яких багато прийшло, щоб підтримати нашого лідера.

А матчем-відкриттям нового Чемпіонату у Івано-Франківську став поєдинок між  “Ураганом-4” та МФК “Ревера”. Цікавий і напружений матч тримав у напрузі вболівальників аж до фінальної сирени. Гравці обох команд мали чимало нагод, щоб вразити ворота один одному: то самі діяли не точно, то воротарі у цей вечір були на висоті. І ,як результат, у підсумку бойова, але така не звична для аматорського футзалу нічия – 1:1.

У наступному матчі суперники також діяли безкомпромісно і ніяк не хотіли “відпускати” один одного. Дебютант вищої ліги “Газовик” (Івано-Франківськ) добре кадрово підсилив свій склад порівняно з минулорічним чемпіонським у міських змаганнях і прагнув вже з першого туру задекларувати свої високі амбіції на новий сезон вже в області. Але перший суперник  “іменитого”  дебютанта не з лякливих і одразу  “прийняв” виклик. Відбивши перші атаки гравці  “Курінь-Пасу” самі пішли в атаку і добилися успіху вже у дебюті матчу. “Газовикам” прийшлося добре по потіти, щоб зрівняти рахунок. Далі рівна боротьба точилася весь перший тайм, але голів вболівальники не бачили.  Відмінно діяли воротарі!

У другому таймі ”мішок” з голами розв’язався. За три хвилини суперники по двічі вразили ворота один одного. Але рахунок знову став нічийним – 3:3. Однак, гравці продовжували комбінувати, щоб вирвати перемогу на старі. Досвідчені  гравці “Газовика” взяли у справжню облогу штрафний майданчик і ворота  “курінних”, але м’яч вперто оминає ворота, а коли, здавалося, що він уже у сітці, воротар “Курінь-Пасу” Роман Зубкевич залишався на висоті. А коли наприкінці матчу молоді  “курінні” все-таки втекли у контратаку і забили, здалося, що буде сенсація. Однак, вже через хвилину досвід взяв верх і “Газовик” зрівняв рахунок. На більше в обох команд сил вже не було, то ж бойова нічия – 4:4.

Третій матч першого ігрового туру між “Ураган-2 Коледж фізичного виховання” та коломийським “SANDALINO” (назва сітки взуттєвих магазинів) виявився меш видовищним та напруженим. Не дивлячись, що молоді “ураганівці” значно омолодили свій склад, вони без надзусиль здолала суперника, який ще грає у великий футбол і до залу не звик. Переконлива перемога – 5:0.

“Віза Вторма” матч першого туру пропустила через виступ у розіграші Кубка України.

Матчі наступного другого туру заплановано провести у неділю 22 листопада. Зустрінуться:  “Газовик”  - “Ураган-2 КФВ”, “SANDALINO”- “Віза Вторма”,  “Ревера” - “Городенка”, “Ураган-4” - “Курінь-Пас”. Суперник для “Медика” ще заявляється. Час матчі буде визначено додатково.

ТАБЛО ПЕРШОГО  ТУРУ:

СК “ГОРОДЕНКА”(Городенка) -  “МЕДИК” (Івано-Франківськ) – 10 : 5 (5:3)

Голи: Т. Петришин 1,Р. Михайлюк  3,9,18,21, В. Шевчук 6, Ю. Гавриш 15,19, Н. Король 28, І. Григорів 29 – З. Василик 9, Б. Пиндиківський 10, Н. Прокопів 12,24, В. Федорюк 23.

Городенка: І. Григорів, Р. Михайлюк, М. Кривко, В. Шевчук,Н. Король, В. Гультай, Т. Петришин, Р. Барик, Д. Човганюк, Ю. Гавриш, В. Валовський, О. Григорів. Тренер – М. Кривко.

Медик: Ю. Логажевський, Т. Василів, В. Федорюк, Б. Пиндиківський, Т. Овчар, Б. Бородиця, Б. Кучак, Н. Прокопів, П. Шимків, Л. Шемелько, З. Василик, О. Твердохліб.  Тренер – Р. Ярий.

Арбітри: В. Крашенінніков, В. Гронський.

Спостерігач арбітражу – І. Овчар.

“УРАГАН-2 Коледж фізичного виховання” (Ів.-Франківськ) -  “SANDALINO” (Коломия) – 5:0 (3:0)

Голи: А. Голей 3, Н. Швед 10,15, М. Микитюк 16, В. Завертаний 30.

Ураган- КФВ: Р. Джус, М. Микитюк,Н. Швед, В. Баланик, А. Голей, А. Демяник, О. Павелко, О. Негела, М. Масевич, А. Душинський, В. Завертаний. Тренер – Ю. Костишин.

SANDALINO: В. Мегдиник, І. Крамар, П. Іваничук, Н. Маковійчук, Д. Яцик, М. Кулик,В. Маковійчук, А. Сочка, Ю. Островський. Тренер – В. Корнута.

Попередження: Д. Яцик (Коломия).

Арбітри: В. Крашенінніков, П. Липецький, В. Гронський, Я. Вовчок.

Спостерігач арбітражу – В. Ольшанецький.

“КУРІНЬ-ПАС” (Ів.-Франківськ) – “ГАЗОВИК” (Івано-Франківськ) –    4 : 4 (1 : 1)

Голи: В. Крикунов 2, 20, Є. Зеленчук 18, М. Федюк 26 -  В. Боришкевич 4,27, Р. Вірстюк 19, Г. Яворський 19.

Курінь-Пас: Р. Зубкевич, В.Кліщ, Т. Чеховський, О. Блізнюков, Є. Зеленчук, М. Ліпатов, В. Крикунов, М. Федюк. Тренер – А. Іванцюк.

Газовик: В. Кучера, А. Вандзіляк, О. Локатир, С. Локатир, Р. Курташ, О. Барановський, Р. Вірстюк, В. Данищук, М. Макогон, Б. Оринчак, В. Боришкевич, Ю. Іванишин, П. Дмитрів, Г. Яворський.   Тренер – І. Данилишин.

Попередження: М. Ліпатов (13), В. Крикунов (20) – Ю. Іванишин (20), Р. Вірстюк (24).

Вилучення: Є. Зеленчук (19) – позбавлення суперника явної можливості забити гол.

Арбітри: Я. Вовчок, В. Гронський,  П. Липецький, В. Крашенінніков.

“УРАГАН - 4”(Івано-Франківськ)  - МФК “Ревера”(Івано-Франківськ)  - 1 : 1 (1:1)

Голи:  М. Слободян 12 – Р. Ципердюк 10.

Ураган-4: В. Крук, Т. Кузик, М. Слободян, Д. Андрусяк, В. Костюк, Ю. Костишин, А. Максимюк, В. Лесів, Р. Остафійчук, І. Кіфяк, П. Кіфяк, А. Клебан. Тренер – В. Гундяк.

Ревера: Р. Бурда, Р. Ципердюк, Д. Бєлоусов, Т. Фітковський, О. Макогон, І. Сорока, В. Рій, В. Середюк, Ю. Федчишин, М. Курчій. Тренер – В. Рій.

Попередження: О. Макогон (20).

Арбітри: В. Крашенінніков, П. Липецький, Я. Вовчок, В. Гронський.