Івано-Франківщина. Перша ліга. За крок до вирішального туру

Вирішальний останній тур чекає на учасників першої обласної ліги у суботу 15 березня. Саме у матчі цього туру між командами “ДПС” та “Алан” визначиться переможець цьогорічних змагань.

Це стало очевидним після матчів 17 туру, які пройшли у неділю 9 березня. Першим з боротьби за золоті медалі “випав” “Курінь-Пас”. Після поразки напередодні від прямого конкурента “Алану”, “курінні” програли звітний матч “Медику”. І знову провальним став другий тайм матчу, коли “пасічани” аж тричі пропустили. В атаці знову нічого не виходило і тепер у підсумку лише третє місце. Порівняно з минулим сезоном (четверте місце) - це крок вперед і бронзові медалі. Щоправда, могло бути і значно краще…

Знаючи рахунок матчу за участю свого конкурента, переможно завершили свої матчі “Алан” та “Д П С”. Однак, лідерам прийшлось добре “по потіти”. Принаймні у перших таймах. Так, “Алан” здолав МФК “Прушиньскі” (6:2), а “Д П С”

“Теплоінстал” (7:3). Таким чином, лідери запропонували визначити переможця саме в очному протистоянні у наступну суботу. Справедливо і достойно. Почекаємо тиждень.

Не були позбавлені інтриги інші матчі передостаннього туру. Так, у “курортному дербі” між делятинським “Прутом” та “Микуличин”, лише на останній хвилині делятинцям вдалося вирвати перемогу з рахунком 3:2. А у матчі між “Легіоном” та “Надвірна РЕМ” також на останній хвилині визначився переможець. “Енергетики” перемогли з рахунком 5:4.

Завершальний 18 тур пройде наступної суботи 15 березня.

О 15 годині зустрінуться “Курінь-Пас” і “Микуличин”. О 16.00 - “Прушиньскі” - “Медик”, 17.00 - “Д П С” – “Алан”, 18.00 - “Теплоінстал” - “Легіон”, 19.00 - “Надвірна РЕМ” - “Прут”.