Івано-Франківщина стартує 8-9 листопада

8-9 листопада – на старт !

У вівторок на другій нараді щодо організації обласних змагань з фут залу серед аматорів визначилися учасники вищої ліги. То ж у неділю 9 листопада о 16.00 відкриє 11-й Чемпіонат матч між “Ельдорадо-Галицький Двір” та МФК “Ревера”. Наступна пара у першому турі - “Віза Вторма” - “Ураган-4”. Центральним матчем стартового туру стане поєдинок між “Епіцентром К” та МФК “Городенка”, а закриє перший тур матч між “Ураган -2 КФВ” та “Д П С”. “Курінь Пас” у першому турі може бути вихідним, якщо не вийде на старт МФК “Галич”. Таким чином, девять учасників змагатимуться у новому сезоні за нагороди.

Як бачимо, до минулорічних команд-учасниць долучилися першолігові “Д П С” та “Курінь Пас”. Після кількарічної перерви повертається до змагань “Ураган-4”, який представлятиме енергетиків області.
Новинкою нового сезону у вищій лізі стало рішення учасників наради про те, що МФК “Городенка” домашні матчі по календарю проводитиме на своїй домашній площадці, де створено хороші умови. Такий крок зроблено заради популяризації фут залу в області та зважаючи на хороші традиції фут зальної Городенківщини.

Дещо складніша ситуація серед учасників першої ліги. Лише шість команд наразі зголосилося позмагатися за нагороди першості. Правда, ще чотири команди “взяли” час на роздуми та узгоджують із спонсорами всі питання щодо участі у змаганнях. Організатори сподіваються, що у суботу 8 листопада після чергового календарного матчу НФК“Ураган” - “Приват”, учасники першої ліги у повному складі зіграють матчі стартового туру у новому сезоні.Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: